wij zitten met z’n 2’en op kantoor, zolang we beide geen klachten hebben gaan we gewoon werken. Krijgt een van ons klachten: naar huis. wat zal het lekker rustig zijn op de weg maandag... vriend zit nu wel al paar dagen ziek thuis, is ook echt ziek. Ik heb nog altijd nergens last van, hopen dat het zo blijft en hij gauw weer fit is
Nou ik heb dus precies hetzelfde.. Ik ga maandag even bellen met de vk. Want ik sta gepland in het Amphia... En eerlijk gezegd wil ik wel gewoon uiterlijk de 31ste mijn 20 weken echo. Volgens mij mag het vanaf 19 weken en een paar dagen tot 21 weken oid.. Maar anders switchen ze maar van ziekenhuis, want heb echt geen zin om langer te wachten.
Ik krijg net bericht van mn verloskundige dat komende twee weken alle niet noodzakelijke echos, dus vroege echos, pret en geslachtsechos worden geannuleerd. Eerste echo is dus de termijnecho, heftig voor de net zwangeren. Medische echos gaan vooralsnog door gelukkig.. Controles zijn wel telefonisch. Ik heb morgen controle..
Ik snap jou maar we hebben geen keuze als er straks echt een noodtoestand wordt uitgeroepen. Je kan niet zomaar naar een ander ziekenhuis omdat alle ziekenhuizen hetzelfde beleid gaan voeren op een gegeven moment. maar 20 weken echo’s ed zijn wel belangrijke screeningsecho’s dus die zullen we wel krijgen maar wel misschien iets later. Ik heb het liever niet maar wat niet gaat, gaat niet.
Hier dus net zo. Maar wel met de mededeling dat je bij de medische echo's ook geen partner mag meenemen. Staat nadrukkelijk beschreven kom alleen. Nu staat mijn afspraak 7 april, en dit advies geldt tot nu toe tot 31 maart.. Tenzij rutte of brabant natuurlijk de tijd verlengen. Het is niet anders.. Maar wel vervelend. Las hier iemand over het amphia, ik zit precies bij de buren in het ziekenhuis. (Bravis) dus die zullen wel nauw dezelfde maatregelen hanteren..
Heftig hoor, als je partner niet mee mag vind ik. Bij klachten snap ik het, maar bij geen klachten vind ik het wel heel erg ver gaan. Er is geen intiem contact tussen de echoscopist en vriend. Echt bijzonder. Laten we hopen dat alles in april weer wat rustiger wordt. Wel een mooie dag, 7 april, mijn verjaardag.
Dat vond ik gisteravond ook al. Moest langs utrecht naar IJmuiden maar het was zo rustig overal, en dat tussen 1800 en 1930 Controles: van mijn vk nog geen aanvullende informatie gehad. Over 2 weken de 20 weken echo... Medisch gezien maakt uitstellen voor ons niet uit omdat we het toch niet laten beëindigen in het slechtste geval. Hoewel ik het wel jammer zou vinden zou ik het wel verzetten als het gevraagd wordt Buik: heb kleren aan vandaag waar ik mn buik evht niet mooi in vind haha maar die trui zit zo lekker
Dat ben ik, van het Amphia . Ik wilde eigenlijk naar het Bravis, maar de vk heeft kortere lijntjes met Amphia.. Mij maakt het niet uit, maar ik hoor 'minder' over Bravis dan over het Amphia. Amphia is natuurlijk een beetje de 'haard' van het virus.. Maar we will see. Ik heb nog niks vernomen, zowel vanuit vk als vanuit Amphia. Staat alleen op de site dat als je verkouden bent, je thuis moet blijven.
ik heb even gekeken naar het centrum waar wij de 20-wekenecho hebben en daar geldt: heb je/partner klachten/ contact gehad met iemand met corona: afspraak verzetten, en max. 1 persoon meenemen.
termijnecho is wel een medische echo. Vroege echo’s zijn de echo’s met 7 weken die je krijgt als je in een traject zit of meerdere miskramen hebt Gehad. dus volgens mij gaat de termijnecho door. Dat moet ook wel ivm de uitgerekende datum en evt combinatietest. ben bang dat mijn GUO ook zonder mijn vriend gaat dan. Jammer want we krijgen dan ook te horen wat het geslacht is
Denk niet dat het nog veel uit maakt, In bravis komen er ook wel steeds meer gevallen bij. En ze zullen ongeacht de hoeveelheid aantallen zowel bij het amphia als bij bravis dezelfde strengere maatregelen gaan toepassen. Dat is gewoon een landelijk protocol op het moment. Ze kunnen het elk moment veranderen of aanscherpen dus ik kijk wel van dag tot dag. Hoop in ieder geval dat het in augustus voorbij is.. Wil wel heel graag mijn man bij de bevalling hebben. Dus ben stiekem wel blij dat ik niet rond deze periode hoef te bevallen.
Donderdag hebben wij gelukkig nog onze 16-weken echo gehad. Want sinds vrijdag is het allemaal veel strenger geworden in België. Alle niet noodzakelijke afspraken worden uitgesteld. Dus waarschijnlijk ook de 16-weken echo. De 20-weken echo is op 17 april, nog eventjes dus. Alles was gelukkig nog altijd goed met ons meisje De placenta ligt vooraan vanboven dus niet raar dat ik nog niet zo veel voel. Wel elke dag, maar alleen als ik er echt op let en rustig lig. Op het werk hebben ze ook gevraagd aan alle zwangeren om een doktersbriefje te vragen voor de komende drie weken. Dus hier ook een raar soort vakantie. Zal nog een uitdaging worden om mijn zoontje 3 weken lang bezig te houden Hopelijk mooi weer zodat we veel naar buiten kunnen.
yep klopt, dat staat ook in mn bericht. Eerste echo is de termijnecho. Ik begrijp de maatregelen, maar persoonlijk is t wel naar ja.. hier kijken we zo lang naar uit en dan kan onze partner er niet bij zijn. Je kan vragen of ze t op de echo zetten en dan kijken jullie samen. Ik heb nu ook bericht gekregen dat mn vriend niet bij de 20w echo mag zijn, maar dat ie wel doorgaat. Een week verplaatsen had geen zin, want de noodtoestand in de zorg is voor langere tijd uitgeroepen. Ik ga proberen te videobellen met mn vriend en hij wacht in de auto voor als er wat is. Dan hoef ik niet eerst alleen naar huis enzo. Bah, zo naar dat dit allemaal gebeurt. Ik hoop dat t snel voorbij is en mensen elkaar wat gunnen in deze periode. Dat gegraai bij de supermarkten is echt verschrikkelijk. Oudere mensen durven denk ik niet eens meer boodschappen te doen.
oh pardon, ik dacht dat je de termijnecho bedoelde die dan werd geskipt. Ik snap overigens wel dat mensen wat meer kopen. Want in Italië kan je niet zo makkelijk meer naar de super maar schappen wc papier en paracetamol leegtrekken vind ik niet normaal. Straks ben je doodziek en zijn er niet eens pijnstillers meer voor handen terwijl de buurman met tien dozen thuiszit en ze niet nodig heeft. Belachelijk gewoon.
Bij ons gaat de controles tussen de 16-27 weken waarschijnlijk niet door. Tenzij het nodig is. De 20weken echo's gaan gewoon door. Partner mag mee tenzij het klachten heeft. Nu heb ik de 25ste controle en de 27ste 20 weken echo. Dus dat de controle niet door gaat, vindt ik dat niet erg. En ik voel de kleine echt al dagelijks, best veel. Dus ook wat geruststelling. We moeten maar zien hoe dit alles loopt. En hopelijk in augustus weer alles rustig. Wil toch wel graag mijn man en mijn modder bij de bevalling mocht ik normaal bevallen.
bij ons gaan de controles nu grotendeels telefonisch (vragen stellen), bij controle alleen buik voelen en bloeddruk opmeten. Geen partner toegestaan. 20-wekenecho gaat door, max. 1 persoon mee, als deze klachtenvrij is.
Nou ik ben heel blij dat we nog een tijd moeten en niet nu/bijna klaar zijn! Van de vk nog steeds geen bericht dus neem aan dat ze werken zoals afgelopen 2 weken. Ik voel de kleine niet dagelijks trappen. Maak me niet veel zorgen maar leuk is anders L en E waren ook wel vaak rustig. En ik merk wel dat baby vaak bovenin ligt, dan voel ik daar echt een harde plek die na een tijdje weer weg is en weer terug komt. Blijkbaar fijne plek? Met de controle laatste keer lag baby ook hoog
Ohh pff heftige tijd nu he. Ik heb nog niks gehoord van de verloskundige. Misschien dat ze morgen een mail sturen. Ik hoop wel heel erg dat mijn man mee mag naar de 20 wekenecho. Wat naar als dat niet kan zeg. Maar ja, het is niet anders nu.