Nou had niet echt last mee van piekeren haha nu ik weet dat ik zwanger ben wel gaat van alles door mijn hoofd
@Noa1987 & @nadine001 dat vind ik zo leuk, elk kind ontwikkelt zo verschillend. De jongste was zo vlug met alles, die liep zelfstandig overal naar toe met 10,5 maand. Nu gaat hij richting de 2 maar praten ho maar. Ja woordjes, maar dan houdt het echt op. Terwijl z’n broer met deze leeftijd doodleuk vertelde dat hij met z’n zus op z’n kamer speelde en dat ze dan moesten lachen
Mijn eerste zoontje was net zo. 9 maand tijgeren 1jaar kruipen en met 18 maand eerste stapjes. Volgens cb was dit nog wel binnen het "normaal"
@Marinda1988 ik snap dat je je misschien onzeker voelt, maar het hoeft nog niet eens perse dat er 2-3 weken staat je kan inderdaad ook langzaam heg aanmaken. Ik zou als je blijft testen het wle bij 1 merk houden om oploop te zien. Kruidvat laat altijd wel goede oploop zien de 2x5
Ik kan 't testen ook echt niet loslaten hoor. Ben dan ook nog 'maar' 11dpo. Maar de mensen in omgeving zeggen allemaal, joh hij is positief stop gewoon.. Maar dat lukt me dus niet Ik wil gewoon écht de knaller zien..
Zijn deze testen van paar dagen achter elkaar? Of af en toe een dag er tussen? meteen de eerste zag er goed uit! Wat dacht je toen je het zag?
De eerste 2 van k2v5 een dag na elkaar, de derde daarvan zat een dag extra tussen en de clearblue weer een dag daarna. Toen ben ik maar gestopt haha. We zijn zwanger geraakt in ronde 4. De vorige rondes voelde ik gewoon dat het niet raak was en deze keer wist ik het gewoon, dat was heel apart! Mijn cyclus was nog wel vrij onregelmatig dus m’n precieze nod wist ik niet. Ik kreeg op een gegeven moment zo’n enorme test drang, dat ik er 1 gedaan heb. Toen dat streepje kwam, wist ik ergens al dat het zo zou zijn maar ik was tegelijkertijd ook in shock Ik vind het zo’n apart en bijzonder gevoel!
Ik weet het niet 100% zeker Na het verwijderen van m’n spiraal cyclussen tussen de 25/28 dagen gehad. Dus ik vermoed dat de laatste zo’n beetje rond 13/14DPO was