Rustig hier.... Hoe gaat t met iedereen? Wij zijn helemaal gelukkig, vandaag de taart aangesneden en we krijgen een meisje! Dat hadden we echt niet verwacht, heel bijzonder!
Gefeliciteerd Jeszss! Hier vandaag de 20 weken echo gehad. Meneer wilde niet echt goed meewerken en daardoor kon ze niet alles goed meten. Hij zat die in mijn bekken verscholen. Maar alles zag er goed uit en het is nog steeds een jongen. 😉
Gefeliciteerd jessz! Hier vrijdag 20w echo gehad, alles helemaal op schema en geslacht niet stiekem kunnen zien (vk wel maar t kostte haar moeite, uk deed lekker lastig daar haha)
Wij krijgen een meisje! As dinsdag de 20 wk echo maar verwacht er geen schokkende dingen van. De laatste weken elke week een uitgebreide echo gehad waarbij ook al naar hartje etc is gekeken. Kleine schopt al flink hier!
Hier gisteren de twintig weken echo gehad, alles goed en het geslacht is nog steeds geheim zoals de bedoeling was . Met baby was alles prima maar moeder in spe heeft een veel te hoge bloeddruk en fikse hoofdpijn. Advies rustig aan doen en volgende week terugkomen om te kijken of de bloeddruk gaat zakken. Begint nu ook wel spannend te worden hoe we het klussen en het verhuizing aan gaan pakken. Eind september de sleutel van het huis en nog niks ingepakt maar probeer me er niet te druk over te maken. Gelukkig hoeven we alleen te schilderen en behangen, geen grote klusprojecten. Hoe is het met jullie nesteldrang?
Vandaag poging gedaan om de babykamer uitruimen. En beetje op te ruimen zodat we in het weekend kunnen gaan verven. Maar vandaag zo extreem moe, dat het niet opschoot. Laatste dagen ook meer rugpijn. Madelein gefeliciteerd!
Geen idee eigenlijk. Volgens mij overheersen de dames, maar weet het niet zeker . @knuffel: bedankt voor je lieve krabbel! Doet me goed!
Op fb nu 10 meiden en 8 jongens, en 3 meiden die het niet willen weten. De meiden die (nog) niet in het fbgroepje zitten, kunnen zichzelf erbij zetten. 😉
Madeleine, ben je nu voor je gevoel je eigen 'kritische' grens over? Of heb je dat pas bij 24 weken als het medisch gezien "levensvatbaar" is?
@amertje: voelt wel alsof ik een drempel over ben, maar echt opgelucht zijn we denk ik pas als het veilig in onze armen ligt.
Vanaf dan zullen ziekenhuizen hun best doen om het in leven te houden. Voor die tijd zeggen ze eigenlijk dat het niet levensvatbaar is. Hoewel m'n pa een x een kindje van 21 weken in leven heeft gehouden (hij is kinderarts). Kindje ademde zelfstandig, dus dan gaan ze er wel voor (al is het tegen de protocollen in). Kans op grote handicaps is er natuurlijk wel als ze zo jong geboren worden, maar de UMC's kunnen ze vanaf dan vaak al in leven houden, al is het dus wel met veel kunst en vliegwerk. En soms moet toch besloten worden dat het kindje te ernstig gehandicapt zal zijn of kasplantje wordt en dan wordt de behandeling alsnog gestaakt (in overleg met ouders uiteraarD). Regionale ziekenhuizen mogen vaak pas na 32 of 34 weken zwangerschap een kind 'aannemen'.
Jep. Idd aan beademing vaak en in alleen in academische zh, maar het schijnt te kunnen. Maar ik hoop natuurlijk dat deze dame gewoon tot een week of 37 blijft zitten!!
Hier is de bloeddruk niet gezakt en zelf gestegen en dus overgedragen aan het academisch ziekenhuis. Wel even schrikken dat ik niet meer mocht fietsen en met de rolstoel door het ziekenhuis ben gereden. Nu hopen dat de medicijnen aan gaan slaan. Anders wordt het hier toch een andere zwangerschap met ziekenhuisbezoeken en opnames en grote kans op pre eclampsie. Hoe is het bij jullie? Allemaal aan het genieten van het tweede trimester met meer energie en minder misselijkheid?
Hier nog steeds extreem moe, bij de volgende controle ga ik toch maar vragen of ze eens bloed willen prikken misschien dat ik een ijzer tekort oid heb. Verder gaat de misselijkheid redelijk, beperkt zich tot ongeveer een keer in de week overgeven, dus daar is mee te leven😉 alleen op het werk vind ik het erg onhandig maar goed het is niet anders! Hier een goede 20-weken echo gehad, waar levi een week voorliep op alle metingen loopt deze dame een week achter, dus ben heel benieuwd hoe groot/klein ze straks zal zijn! Mn buik begint flink in de weg te zitten al moet er echt nog een beetje rekening mee houden dat allea niet meer zo makkelijk gaat. Zal dalijk een foto uploaden.
Hoi Ik weet niet of ik hier goed zit. Ben eind januari 2016 uitgerekend van mijn tweede kindje. Ik wilde me toch eens op zo'n soort forum melden, omdat de zwangerschap me zwaarder valt dan de eerste. Nu mag ik nog niet klagen, want bij de eerste hoefde ik niks te laten om de zwangerschap. Nog gewoon gewinkeld tijdens de 'vroege' weeën. Deze zwangerschap al niet fit geweest tot 15 weken. Nu ben ik 21 weken zwanger en merk gewoon dat ik er al rekening mee moet houden. Dit staat me eigenlijk gewoon niet aan omdat ik een type ben van een zwangerschap is geen ziekte enz. Er spelen nu drie factoren mee, die volgens mij meedragen aan de andere beleving van de zwangerschap: -Ik heb al een kleintje rond lopen (2 jaar),kost ook veel energie. - Dit keer ben ik zwanger van een meisje. Mijn moeder was ook ziek bij het meisje,en niks bij de jongen. - We zitten in een verbouwing. Dit is een meer jaren plan, dus wat dat betreft komt er geen stres bij kijken. Het is toch niet af voor de kleine er is, en we kunnen er al prima wonen. Toch ben ik gewoon van plan om tot het einde door te gaan met verven en klussen, want hé vooral in mijn kerstvakantie en verlof heb ik daar lekker tijd voor . Tijdens mijn eerste zwangerschap had dit ook prima gekund,maar nu valt het me dus tegen. Ik baal hiervan want ik bereid me voor op een paar zware jaren, waarin ik weinig tijd zal hebben want dit was bij mijn eerste ook zo. Nou ja, ik ben gewoon heel benieuwd of jullie al dingen moeten laten om je zwangerschap?