Ik had het ook vorige week, van donderdag tm maandag weer alleen geschuif. Bleek helemaal opgevouwen te liggen dus weinig plek om trappen uit te delen. Nu sinds dinsdag weer terug normaal. Ik zou gewoon even bellen hoor! Ik had zondag pas gebeld en kreeg te horen dat ik gelijk donderdag had moeten bellen. Ze zei in 99% vd gevallen is er niks maar vorige week hadden we er toch 1 waar we geen dag later hadden moeten zijn.
Kan me voorstellen dat je er enorm van baalt. Misschien veel van die oefeningen doen die op internet staan? Ik heb ze ook gedaan omdat ze telkens dwars lag en ze ligt nu al 1,5 week goed (misschien wel gewoon toeval maar you never know )
Ik heb hem inmiddels al een stuk vaker gevoeld. Denk dat hij gewoon geplet wordt door zijn zus. Mocht hij morgen weer zo rustig zijn kan ik alsnog (en hoef ik geen kids mee te slepen)
Ahh fijnn ik zou ook wel rond week 39 willen.. 1 week verschil zou toch niks uit maken? Heb over 2 weken weer echo dan zal ik het eens bespreken
Ik heb geen diabetes, dat brengt risico’s met zich mee. Bij mij moet ze zo lang mogelijk blijven zitten alleen net voor week 40 eruit ivm dat de bevalling dan vanzelf kan beginnen.
Om te beginnen, respect dat je schoonmoeder bij je woont. Ik zou daar al die kriebels van krijgen, alleen maar lof naar jou toe. Wat betreft de uitnodigingen ik denk zelf dat je misschien hoge verwachtingen had? In de buitenlandse cultuur zie je vaak dat een zwangere vrouw overladen wordt met lekkere dingen en uitnodigingen en ze zelfs de afwas voor haar doen, ze mag nier veel bukken ,tillen , enz enz . Toch is dat tegenwoordig al veel en veel minder, ik heb dat in iedergeval niet en ik heb ook nog niemand met lekkere dingen aan mijn deur gehad. Heb ik ook niet gehad bij mijn zoontje. Ik zou als ik jou was, dat laatste gewoon lekker van je af laten glijden zolang je man je maar verwend, en wat betreft de huishoudelijke taken, zou ik nu echt gaan minderen. Kun je je man niet meer bij het huishouden betrekken? Ik weet dat nee zeggen echt een dingetje is, toch zou ik omwille van jezelf en je kind nu echt je rust pakken en aan jezelf denken en daar hoort nee zeggen ook gewoon bij . Ik bedoel, wat als je baby straks geboren is en je schoonmoeder gaat bijvoorbeeld bemoeien met je opvoeding. Dan zul je echt voorjezelf moeten opkomen.
Ja het is meer de cultuur dat ik het verw8 had en vooral in mijn siuatie zolang moeten wachten op deze kleine wondertjeee Nee ze is verder echt een schat van een vrouw bemoeit zich echt nergensssss meeeee ik mag egt blij zijn met zo n schoonmamma.. alleen ik mis denk ik om verwend te worden haha. Daarom was ik zo blij dat die meiden nu een babyshower voor me gaan doen.. datum is bekend op 12-02 haha en ik mag helemaaaaaal niks doen. Nou dat wordt wat haha ben ik egt niet gewend. Komt goeddd
Hebben jullie een baby nestje (aangeschaft)? Ik zit echt al weken te twijfelen omdat het niet zo veilig zou zijn, maar het lijkt me anderzijds toch ook wel handig (onder toezicht) bijv in de box. Wat vinden jullie?
Jaaaaaa Ik heb er 2 Die linker kreeg ik cadeau bij bestellen van de meubels.. en die rechter had ik al bestelt..
In de co sleeper om te slapen? Dat wordt namelijk afgeraden om ze erin te laten slapen zonder toezicht
Ja wij ook voor onder toezicht beneden en voor als we in de ochtend iets langer blijven liggen zodat ze tussen ons in kan. Wij hebben deze aangeschaft
Ja ik had hem nog van dochtertje, echt ideaal. Helemaal om de baby tussen jullie in te leggen op bed bijv smorgens en bijv op de bank En ook in de box en eigenlijk voor overal de eerste 6 maanden