We hebben bij zoontje het ledikantje bij ons op de kamer gezet en dat gaan we nu weer doen. Zodra het dan naar zijn eigen kamertje gaat, verplaatsen we het ledikantje weer.
@Visje1984 ben hier heel hard aan het duimen voor je. Leef ontzettend met je mee. Kom op baby nog even blijven zitten! En een hele dikke knuffel voor jou visje. @Lelie89 ik sta op zich wel achter het advies van de bedrijfsarts, voel zelf ook wel dat het niet gaat. Gisteren na het werken zelfs een tijdje het idee gehad dat ik tegen de weeën aan zat, dus het gaat echt niet meer. Alleen in mijn hoofd voelt het nog een beetje als falen, maar dat is meer de workaholic mentaliteit . @cosleeper, wij hebben ook een kleine kamer en niet zo een hele grote cosleeper toen gekocht. Is net iets groter dan een standaard wieg en kind kan er zeker tot 9 a 10 maand in liggen. Deze hebben we toen gekocht. Is ook niet super duur (nu 99 euro). Is een fijne stevige cosleeper https://www.petiteamelie.nl/4-in-1-co-sleeper-schommelwieg-wieg-inclusief-matras.html
Oh nee @Visje1984, wat heftig. Hoop echt dat alles goed is met jou en de kleine, ga voor je duimen! Sterkte meid! Ik heb weer even bijgelezen maar weet het echt allemaal niet meer zo goed hha Hier zijn we 2 weekjes op vakantie, komen van t weekend weer thuis. Even lekker tot rust komen, merk wel dat ik veel harde buiken heb, vooral al het eind van de dag. Daar maak ik me soms wel ongerust om, ga t wel even bespreken als ik weet thuis ben.
@cosleeper, wij hebben ook een kleine co-sleeper, wiegformaat. Gekocht bij de jongste. Ik vond het wel heel fijn en ze heeft er ook bijna een jaar ongelegen. Met de bv was t ook fijn, omdat je ze dat zo heen en weer kan schuiven als je half in slaap bent gevallen @Gruffalo123 fijn dat de bedrijfsarts achter je staat! Lekker rustig aan doen vanaf nu en genieten.
Jeetje meid wat heftig weer . Is de gerelateerd aan de problemen met je litteken en blaas of is het echt driedubbelpech dat dit nu gebeurt? Ik duim voor jullie dat ze in ieder geval kan blijven zitten tot de geplande KS-datum. Ik brand vandaag een kaarsje! @Gruffalo123 fijn dat de bedrijfsarts dit heeft uitgesproken naar je. Lijkt mij de goede keuze! Hier nog 6,5 week werken. Vooral het vele zitten begint wel pittiger te worden. Heb thuis zo’n oefeningen opblaasbal. Overweeg die mee te nemen zodat ik daar af en toe op kan zitten. Hier gaat de baby in principe na de kraamweek naar zijn eigen kamer. Hebben we bij dochter ook gedaan. We hebben een stokke sleepi mini. Die heeft wieltjes dus als er aanleiding is dan kan hij gemakkelijk toch bij ons. @Irmiee ik vind de tip van de kinderwagenbak wel bijzonder eerlijk gezegd. Incidenteel kan dat prima maar zo’n bak is echt niet bedoeld om structureel s nachts in te slapen. Verder denk ik dat je het heeeeeel snel zat zou zijn om die bak iedere avond naar boven en iedere ochtend naar beneden te slepen . @Lelie89 tof dat je je niks aantrekt van je moeders mening over de naam . Zou ik ook niet doen haha.
Kinderwagenbak voor anders dan incidentele slaapjes wordt ook afgeraden. Dus die zou ik dan niet voor de nachten gebruiken. Kinderwagen is aan de zijkanten dicht, geeft (zeker in de zomer!) warmte stuwing.
Gek joh, je zou toch denken dat het advies wat een professional geeft wel zou kloppen Sowieso waren wij het niet van plan, slapen op dezelfde kamer
@Visje1984 veel sterkte! @ co sleeper. Ik heb een wiegje voor naast het bed. Jongens hebben er beide niet lang in gelegen. Ik/wij werden onrustig en stapelgek van elk zuchtje of steuntje. En ik durfde mezelf niet eens meer om te draaien want dan werden ze wakker. Hoelang het dus duurt voor kleine naar eigen kamer gaat zien we.
Nou ik ben weer 2 dagen vol aan het werk, lekker druk weer. Voelt alsof ik niet weg ben geweest. Afgelopen zondag zijn we met de kinderkamer begonnen. Gisteren belde de kraamhulp voor een intake bij ons thuis, wel gek want de vorige keer belde ze gewoon en zeiden ze dat ze alleen bij een 1e kindje langskomen. Nouja we hebben nog weinig babyspullen en het kamertje is nog lang niet af dus daar kan ze niet naar kijken in ieder geval. Aan de dames die borstvoeding hebben gegeven: Ik wil waarschijnlijk deze keer ook borstvoeding gaan geven (niet heel lang want met mijn werk is het niet te doen) maar de eerste weken lijkt mij wel mooi. Maar ik zit met een aantal dingen. Nu al een kolf apparaat aanschaffen of eerst aankijken? Wanneer ik er wel een kolf apparaat koop, elektrisch of handkolf? Welk merk? In het begin lijkt het mij niet vervelend om de zoveel tijd te kolven/te voeden, maar als het kindje ’s nachts begint door te slapen na een aantal weken, moet ik er dan nog wel ‘s nachts uit om te kolven omdat ik anders op ontploffen ga staan? Ah nee sterkte @Visje1984 … niet leuk! Hopelijk blijft ukkie zitten. Hier ook geen wieg of co-sleeper, gewoon een ledikantje naast ons en wanneer ze doorslaapt gaat ze naar haar eigen kamer. Hoe gaat het met jou @Paz Fijne vakantie nog @Hippopotamus
@Zonnebloem92 ik zou niet meteen al een kolf aanschaffen of hoogstens een hele goedkope handkolf. Als het nodig is heb je tegenwoordig een kolf binnen 24 uur in huis. En tot die tijd kan je met de hand al heel veel kolven (zijn speciale technieken voor die heel gemakkelijk zijn aan te leren). Als je wel langer borstvoeding geeft en wil gaan kolven bijvoorbeeld op het werk dan is meestal een dubbelzijdige elektrische kolf het prettigst. Ik gebruik zelf de Medela freestyle, maar dat is meteen ook wel een dure . Ik heb de freestyle omdat ik door het fulltime werken dus heel veel moet kolven en niet de tijd kan nemen om dat met een enkelzijdige (hand)kolf te doen. Ik heb als handkolf ook wel die van Philips Avent geprobeerd, maar daar krijg ik wondjes van, dus die werkt voor mij niet, al zijn er moeders die zweren erbij. Mijn Medela freestyle heb ik wel helemaal aangepast naar eigen wens (aparte borstschilden, niet de bijbehorende vacuumset maar een aangepaste, mogelijkheid andere merken flesjes eronder te hangen enzovoorts, maar dat heeft ook 1,5 jaar uitproberen gekost ). Je hoeft er 's nachts niet uit om te kolven als de kleine doorslaapt, hoogstens dat je dan in de ochtend hele volle borsten hebt en besluit om nadat de kleine heeft gedronken nog wat te kolven om alle druk eraf te halen. Ik kan je vooral aanraden om veel te lezen op de websites van onder andere de la leche league en borstvoeding.nl Fijn boek om te lezen als beginner (en ik heb er een hele heleboel gelezen inmiddels ) is baby led breastfeeding Is je Engels minder goed dan is het borstvoeding boek van Stefan kleintjes ook goed (al is hij wel heel erg pro borstvoeding en anti kunstvoeding en komt dat in het boek soms ook naar voren) of het boek over borstvoeding van de la leche League.
Ik heb altijd alleen maar gekolfd voor Mn werk. Nooit voor het op gang brengen. Ik had daar een elektrische medela kolf voor. Ook bij de eerste een handkolf gehad van avent maar daar lukt het me niet mee. Ik heb nooit ‘s nachts gekolfd of zo. De jongste heeft 6 weken bv gehad en werd toen ernstig ziek (Rota virus) en icm zijn stofwisselingsziekte werd toen door de kinderarts geadviseerd om flesvoeding te gaan geven. De middelste heeft 3 jaar bv gehad en de jongste was er met 11 maanden zelf klaar mee. Dus ook zonder kolf ging dat prima
Misschien kun je er beter een huren bij de kraanvogels voor de eerste weken als het lastig op gang komt en een kolf nodig is. Zeker als je weer stopt als je weer gaat werken. Ook zonde anders
@Visje1984 oh nee! Hopelijk blijft het wat rustig binnen, sterkte! @bedje; de eerste tijd slaapt ons meisje net als de andere 2 naast ons bed in een wiegje. Vanaf dat ze over gaat naar ledikantje op de eigen kamer. Vandaag m'n laatste stagedag gehad, ben zo opgelucht. Eindbeoordeling goed dus dik tevreden.
@Visje1984 Jee, wat schrikken weer zeg. Hoe gaat het nu met jullie? Ik hoop echt dat jullie kleintje nog eventjes warm binnen blijft. Heel veel sterkte daar. Ik duim voor jullie! @Johanna01 Ah wat fijn! @Gruffalo123 Fijn zeg! Voor nu lekker rustig aan en genieten van de laatste weekjes. Cosleeper: Hebben wij al binnen, maar staat nog in de doos. Het is die van Chicco. Wij willen de kleine de eerste weken bij ons op de kamer, maar kan ook ineens zijn dat wij er anders over denken. Het is zo nieuw allemaal. Ik mag donderdag bij de huisarts langskomen voor het zetten van de vaccinatie.
Ha, goed om te horen dat mijn ellenlange verhalen tenminste boeiend zijn geschreven hihi. Thanks! Ja, iedereen woont in Duitsland, maar niemand woont ook maar een beetje bij elkaar. Dus het was zeldzaam dat we met zijn allen bij elkaar waren (ouders van mijn man zijn gescheiden trouwens). En echt hè, je hebt je schoonfamilie niet voor het uitkiezen, die krijg je er maar bij... Fijn dat jullie hummeltje weer actief was! Is toch fijner hè? En kan dat goed, met een verschoonkussen? Ligt die dan gewoon tussen jullie kussens in ofzo? Sinds een paar weken slapen wij op 180 (ipv 140, WAAAAAT een plek hebben we nu! ) dus tussen onze kussens is plek zat haha. Heb je misschien een (google) fotootje van een soortgelijk wiegje?