Vandaag 41 weken , maar nog nul actie in de toko. Gisteren eind vd dag had ik controle bij de verloskundige; alles was goed met bub. Ze heeft meteen gecontroleerd of ze al iets in gang kon zetten dmv strippen, maar dit was nog niet het geval. Zit op 1cm en baarmoedermond is nog niet goed genoeg verweekt. Donderdag checkt ze opnieuw en vrijdag moeten we naar het ziekenhuis voor serotoniteitsonderzoek (ctg, vruchtwatermeting). Mijn baby wil er gewoon nog niet uit .. Gelukkig voel ik me verder lichamelijk heel goed. Het is puur het ongeduld omdat er nu zoveel supercute babietjes geboren worden
41 weken.., dat hoop je dan niet te worden, maar je bent het zomaar! Maar precies als alles verder goed gaat met jou en de baby dan zul je toch nog even geduld moeten hebben. Hoogstens nog 1 week neem ik aan? Maar misschien us het vannacht wel spontaan begonnen ?? Ik heb vannacht gelukkig goed geslapen. Kan ik er weer een dag tegenaan! Ik verwacht nog geen baby maar je weet maar nooit.. misschien verras ik jullie vanavond allemaal wel! Hoe is het met alle baby’s vandaag? Succes met die warmte
Wij zijn gister met 39+6 weken de trotse ouders geworden van L. Ik ben helemaal verliefd! Hij doet het super goed en we zijn al weer lekker thuis.
Alle meiden met baby’s die nog binnen zitten, heeeeel veel succes gewenst met de laatste warme loodjes. Hopelijk snel een baby voor iedereen.
Hoogstens nog 1 week inderdaad.. Fijn dat je goed geslapen hebt! Zeker als het onverwachts elk moment toch kan gebeuren is het fijn als je een beetje uitgerust bent
Gefeliciteerd @Flamingooo ! Schattige foto, lekker genieten nu! @Irmiee 41 weken jeetje zeg. Hou je t nog wel een beetje vol? Hoop echt voor je dat t snel gaat gebeuren! Ik word ondertussen een beetje gek van de voorweeen, maar nog geen baby helaas. Straks weer controle in het zh. Sterkte vandaag allemaal met het hete weer!
@Irmiee fijn dat je je nog goed voelt. Al is dat wachten op een gegeven moment ook wel mooi geweest. Ik hoop dat de kleine gauw komt! @Flamingooo van harte gefeliciteerd met jullie zoon! Heb je een goede bevalling gehad? Fijn dat je goed hebt geslapen vannacht @Ehdi. Hier gaat slapen gelukkig ook goed. Succes met de controle vandaag @Hippopotamus Sterkte vandaag allemaal met de warmte. Lijkt mij ook wel heftig met die kleintjes. Hier staat het badje klaar en kunnen we naar boven in de airco vluchten als het nodig is.
@Ehdi Ik wacht rustig met je mee! Hier vandaag 39 weken dansje! Ben benieuwd hoelang beebje nog blijft zitten, maar met de hitte mag het van mij nog wel blijven zitten
Gelukkig is het nog goed vol te houden, maar ik ben wel echt razend benieuwd naar de kleine . Veel succes met je controle!! Voorweeën klinkt wel alsof er toch iets staat te gebeuren bij je, spannend!
@Hippopotamus ik heb (nog) geen voorweeën dus weet niet hoe het voelt, maar lijkt me dat je graag wilt dat het doorzet! We moeten maar rustig afwachten en ik ben benieuwd wie de laatste wordt (misschien ik wel ) @miloena gezellig! 39 weken vond ik echt weer zoiets van ‘zo en nu de laatste loodjes nog’ ook al voel ik me prima @Flamingooo van harte gefeliciteerd met jullie zoon! 1 dag voor de uitgerekende datum toch? Wat een hitte....
Ik lees momenteel alleen maar even bij. Gaat nog niet zo lekker hier. Nachten blijven een groot drama met helemaal niet slapen. Kleine man heeft heel heel veel krampen met name in de nacht. Vandaag zou de laatste visite van de VK zijn, maar ze vonden me er zo slecht uitzien qua vermoeidheid dat ze komende dagen nog weer komen. Drinken is ook lastig. Ik heb zo een snelle toestroom van melk gedurende de gehele voeding dat kleine man er niet tegenop kan drinken en zich continu verslikt en niet rustig wil drinken. Lactatie deskundige al ingeschakeld die heeft vandaag een paar tips gegeven, ben benieuwd of dat wat doet.
@Gruffalo123 hopelijk helpt het advies van de lactatiekundige. Die snelle toestroom kan natuurlijk ook zorgen voor meer krampjes, omdat het zo snel gaat. Fijn dat de vk je nog een beetje langer in de gaten houdt. Kun je overdag wel wat uurtjes slaap pakken?
Ik heb wel met je te doen met zo weinig slaap. Ik hoop van harte dat de tips van de lactatiekundige iets doen om het tij te laten keren.
@Flamingooo gefeliciteerd!! Hier borst ontsteking en erg ziek. Ook een allergische reactie op antibiotica met extreem hoofdpijn dus even niet veel aanwezig.