Thanks!! Heb je een link naar die joggingbroek?? Te korte broeken dragen met laarsjes doe ik ook soms. Alleen kan ik al vier winters geen laarsjes vinden die ik leuk vind. Heb ook nog eens schoenmaat 45
Aah dat lijkt me heel vervelend! Ik vind 42/43 al een drama, maar dan mag ik echt niet klagen. Super lastig voor je om wat leuks te vinden En ook nooit voor een leuk prijsje natuurlijk.. https://m2.hm.com/m/nl_nl/productpage.0442915001.html Dit is de broek Nu ik m opzocht voor je denk ik dat ik er ook nog een 2e bij ga bestellen. Hoop voor je dat hij lang genoeg is!! Staat bij dat hij qua lengte gemiddeld valt maar ik vind m langer dan normaal gelukkig.
In Haarlem zat tot 2 jaar geleden een schoenenwinkel 'van Wonderen'. Speciaal grote maten. Weet niet of deze online nog bestaat en/of er misschien meer filialen bestaan
Gewoon rauwe kazen, rauw vlees, niet teveel vitamine a, roken, alcohol niet. Vind dat teveel kaneel zo onzin. Zit maar er klein beetje in een kruidnoot. Neem aan dat je niet 2 zakken weg eet in een keer.
West-Gelderland Ik wist niet dat het zo lastig shoppen was als je zo lang bent! Wel als je schoenmaat groter is dan maat 41 maar ik dacht qua kleding dat het altijd wel groot/lang was. Broeken zijn bij mij bijvoorbeeld altijd te lang.
Het rommelen der darmen is hier officieel begonnen en ik begin ook te voelen dat mijn baarmoeder aan het werk is. En ik kom uit het midden van het land .
Ik kom uit Utrecht. En mijn broeken zijn ook vaak te kort. Ik ben 1.76. Normaal gesproken koop ik broeken bij Mango. Die zijn lekker lang maar dat zal straks niet meer passen.
Qua eten let ik alleen op rauwe spullen, lever producten, alcohol en niet teveel Caffeïne. Ik let er ook een beetje op dat ik geen halve pot kaneel/venkel/anijs etc. In 1 keer leeg eet, maar voor de rest maak ik me niet heel druk .
Er zal vast ergens een webshop zijn voor dames met lange lengte en die zwanger zijn... Gat in de markt onder onze Hollanders! #ikvoeleencarriereswitch
Wij bakken met oud en nieuw altijd zelf een hele berg appelbeignets, nou daar gaat een lading kaneel over natuurlijk. Maar echt niet dat ik er 1 minder eet dit jaar hoor, zijn ze veel te lekker voor!
Haha! Dr is ook vast wel zo een webshop, maar zet ergens zwanger of positie voor en ze kunnen de prijs verdubbelen