Ik moet hier even weer bijlezen. Kreeg geen melding meer. @kikker1 wat fijn en lekker van genieten! @Butterfly36 en @lana88 succes vandaag! Ik was bijna de hele ochtend misselijk. Heb dus snel gember thee gehaald en gelukkig helpt dit al goed. Ik heb bij te snel opstaan een hele felle steek in mijn lies. Hebben jullie dit ook? Volgens mij is dat al een soort van bandenpijn.
Hoe laat heb je de echo @Butterfly36 ? Bijna ochtend klaar met werken! Straks pauze en dan nog even doorbikkelen tot 17:15 uur!
Ik moest naar de tandarts en ha hoor ik moest voor fotos, dus moest ik wel zeggen dat ik zwanger ben. Pfff vind dat helemaal niet prettig zo vroeg al
Helaas is het bij mij misgegaan. Ik heb een MK gehad bij bijna 5 weken. Gelukkig is het bloedverlies gestopt en hoop ik op een nieuw eitje Ik kon het nog niet over mijn hart verkrijgen om het hier neer te zetten. Wel lief die berichtjes met succeswensen! Heel veel geluk voor jullie!
Hay dames Ik ga zo even goed terug lezen hoe het met iedereen gaat, ik zag vluchtig staan dat iemand vroeg of ik verloskundige ben maar dat ben ik niet. Ik zit in de hulp verlening en werk met kwetsbare vrouwen die zwanger zijn en blijf bij hun 2 jaar lang. Mijn laatste client is pas bevallen (ik ben ook altijd bij de bevalling) Ben echt misselijk vandaag en zo moe zijn jullie ook zo moe?