Ik wilde het net vragen hoe het nou met je gaat.. Gelukkig veel te doen dus maar balen van je bloedverlies bah Maandag wordt het een zeer spannende dag!! Voor jou ook een digi knuff
Dank je! Heel lief van je. Ja gelukkig gisteravond en vandaag een fijne dag gehad. Maandag zal het super spannend zijn indd!! En ik vrees het ergste maar de hoop is er nog wel een beetje @Eedihcro ik weet bijna zeker dat t bij jou wel goed zit hoor, je had tenslotte de echo en daarvoor had je ook bloed verlies gehad. Maar ik begrijp wel dat je toch blijft schrikken jakkes gewoon! Volgens mij heb jij best een fijne vk dus ik zou maandag even bellen
Gelukkig heb je nog wat hoop. Ik duim ook heel hard voor je dat het gewoon goed is. En gister had ik wel wat donkerder bruinverlies, maar nu was het echt een stuk helderder/roder (ect nog niet vers, maar wel verser). Het leek ook even een stuk meer, dus maandverband in gedaan en daarna bijna niks meer gehad. Ik weet het gewoon echt niet meer. Het maakt te onzeker. De echo was gister niet heel plezierig. Was allemaal super gevoelig van binnen. Misschien dat dat dan een extra bloeding veroorzaakt heeft? Hopelijk wordt het niet meer en kan ik me inhouden tot vrijdag, maar moeilijk is het wel. Ik heb trouwens geen vk, maar een gynaecoloog. Eentje die mij onder controle heeft vanwege de vleesboom en eigenlijk geen zwangeren behandelt. Maar door de onzekerheid en nieuwe regels van het ziekenhuis mag ik toch naar haar. Bellen kan ik niet, want zodra ik meld dat ik zwanger ben gaat de deur richting haar op slot en moet ik eerst naar een vk, ondanks dat ik echt medisch ben. Dus ik stuur haar berichten via het online dossier. En zij geeft dan bij het team aan dat ze zsm een afspraak met me moeten plannen. Mocht dit nu weer mis gaan, dan gaat zij me wel begeleiden in een ivf-traject. Dat doet ze wel namelijk. Een eventueel embryo wordt dan in de linkerbaarmoeder geplaatst. De enige zwangerschap die goed gegaan is, zat daar. Deze huidige zit weer rechts, dat maakt me dus extra onzeker.
Ow sorry dat wist ik niet, dan kan ik je onzekerheid wel begrijpen en t kan heel goed zijn dat t daardoor komt. Wel fijn van de gynecoloog maar dan kan je indd niet zomaar bellen maar wel een afspraak inplannen toch? Mijn hoop is (bijna) weg. Ik heb nu helder rood bloed verlies ( geen maand verband nodig maar toch) het is wel na gemeenschap maar ik denk dat je daar niet echt van kan bloeden... rot rot
@Daphne85 en @Eedihcro wat een heftige verhalen. Hoop zo voor jullie dat het allemaal blijft zitten. En Eedihcro, heb je 2 baarmoeders dan? Zit je zoiezo in de mmm? Iig heel veel sterkte!
Natuurlijk kan je wel bloeden na sex . Ik zou even geen gemeenschap hebben misschien is het een adertje of wondje en gaat dat met de sex weer open. Ook even geen orgasme
Volgens mij kan juist penetratie wel bloedverlies veroorzaken. Daarom ben ik ook bang dat de inwendige echo dit veroorzaakt heeft. Ik zou daar even mee stoppen tot je zekerheid hebt. @1986mom, ik heb inderdaad 2 baarmoeders. 2 van de 4 miskramen zaten rechts, 2 waren nog voor de eerste echo. E zat links en is een gewone zwangerschap geweest (door wat ruimtegebrek wel te vroeg geboren). Deze zwangerschap zit dus weer rechts. En ja, dat maakt me onzeker. Zowel hier als in Leiden hebben ze aangegeven dat mijn rechter baarmoeder geen andere vorm heeft en dat een on mogelijk zou moeten zijn, maar ik vind het moeilijk om dat vertrouwen te hebben. Vandaar dat we uiteindelijk besloten hadden in november intake ivf te gaan doen, maar toen bleek ik net zwanger. Afwachten hoe dit loopt dus.
@Eedihcro heb je wel aangegeven dat de echo niet fijn voelde? Is wel belangrijk om aan te geven. @Daphne85 juost kan het voorkomen dat je door gemeenschap gaat bloeden hoor
Nee, niet aangegeven. Tijdens was het iets gevoelig, maar pas naderhand voelde het een beetje branderig. Inwendig vind ik sowieso niet zo fijn, doordat ik die 2 baarmoeders heb moeten ze altijd een beetje moeilijk doen om alles goed in beeld te krijgen.
Ja, is altijd gevoelig. Behalve 2 baarmoeders had ik ook een vaginaal tussenschot. Deze is wel verwijderd, maar er zit wat littekenweefsel. Zo is seks ook niet altijd fijn, maar dan ben ik opgewonden, dus dat gaat dan vaak wel gewoon goed. Gister was ik ook extreem gespannen, dat werkt niet mee.
Ja dan snap ik je zeker wel. Maar dan is het dus lastig te bepalen welke baarmoeder gebruikt gaat worden. Heb je dan ook 4 eileiders? En kans op meerlingen? Heel veel succes deze tijd. Duim voor je
Oh ja dat littekenweefsel maakt het er niet beter op idd . En dan met de nodige spanning kan dat zeker irriteren en erna branden . Misschien soms ook weleens bloeden? Als je volgende week vd echo gaat vraag dan gewoon of ze extra glij middel willen gebruiken , misschien gaat het dan iets minder stroef ?
Hoe bedoel je dat? Ik heb 2 baarmoedermonden, dus met ivf is het exact te bepalen. Op natuurlijke manier dus niet idd. Is dat wat je bedoelt? En ik heb 2 eileiders. Elke baarmoeder heeft er 1. Je hebt zoveel gradaties in wat ik heb. Bijna geen enkele situatie is exact hetzelfde. En ja, daardoor heb ik een medische zwangerschap en heel veel controles. Tot 12 weken sowieso elke 2 weken en ivm mijn angst nu dus met maar 1 week ertussen. @Butterfly36, ze had wel glijmiddel gebruikt, maar als ik zoveel spanning maak, dan haalt dat niet zoveel uit. Als ik niet zwanger ben, dan gaat het allemaal wel iets makkelijker. Na de seks, als het een keer minder fijn ging, heb ik inderdaad ook wel eens bloed, maar dat is dan vaak wel weer meteen. Bedenk me ook ineens dat ik weer moeizame toiletgang had voor mijn middagslaap. Kan ook weer een reden zijn. Maar ik ben nu dan ook allerlei dingen aan het zoeken om goede hoop te houden voor mezelf.
Ohja ik was helemaal vergeten dat jij twee baarmoeders hebt. Snap dat het voor jou extra killing is dat beeb rechts bevindt. Als het toch blijft bloeden zou ik toch maandag gelijk even bellen. Over sex gesproken, bij mij komt er voorlopig ( de eerste 3 maanden) sowieso geen P***** in hoor dames Ik ben ook veel te bang voor narigheid plus dat mijn sex drive 0,0 is. Ik regel het wel met andere dingen zodat vriend zich aan zijn trekken komt haha!
Hier flink misselijk,duizelig en hoofdpijn misschien morgen toch even de vk bellen Sorry voor t klagen
Met deze klachten, gewoon doen! Echt even laten checken hoor. En niet tot morgen wachten. Bel dan maar meteen. En niet verontschuldigen voor het klagen. Daar zijn we voor. Juist zodat je je ei kwijt kunt. Dat maakt deze groep zo fijn.
Hahah same here... Doe ook niet aan sex nu... heb er idd sowieso helemaal geen zin in plus het feit dat ik zo bang ben voor bloed etc..brrrrr
Misselijk wel, maar duizelig en hoofdpijn ook? Dat heb ik dan weer nooit gehad. Hier ook geen seks nee. Geen behoefte aan nu. Dat veroorzaakte bij de zwangerschap van E ook steeds bloedverlies. Dus idd, andere manieren maar, tot zo lang ik mijn lijf weer een beetje kan vertrouwen. Bruinverlies was de rest van de middag/avond weg en net ineens weer terug. Blijft op en af gaan. Niet zo best voor mijn emoties...