Heb ik bij de eerste te leen gehad, vond het drie keer niks en werd er alleen maar onzeker van. Schrijven het vrij stellig en stug op. Bijvoorbeeld met voedingen en slaapjes en hoe je je kind in een strak, bijna militair regime zou moeten proppen. Heb het aan de kant gegooid en naar m’n zoontje gekeken, die kon prima aangeven wanneer en hoe veel hij wilde drinken en wanneer hij moe was en moest slapen. Afrader wat mij betreft.
Ik kreeg daarnet een aanval van zeer wazig zien met flitsen en lichte hoofdpijn. Is nu beter, nam ook paracetamol en rust in donker :/ Was eng.. Had net gegeten, medicatie voor ijzer tekort is uitgenomen, bloeddruk is normaal laag en hou ook geen vocht vast volgens mij. ons meisje beweegt ook goed.. Maar was wel beangstigend. iemand hier bekend mee? iets lezen was onmogelijk..
Klinkt als een soort migraine aanval. Tenminste ik herken t als ik een migraine aanval krijg. Ben je daar bekend mee? Voel je je nu beter? Altijd schrikken dit soort dingen!
ik merk op de achtergrond grond nog een nazinderende hoofdpijn.. niets extreems maar wel echt zo een flauw gevoel.. maar is niet zeldzaam de laatste weken. De lichtflitsen zijn wel overgegaan
Migraine zou kunnen. Ik heb dat alleen in de eerste doorgaande zwangerschap gehad. Echt afschuwelijk. Daarna niet meer (even afkloppen). Hopelijk blijft het je verder bespaard! Hebben jullie ook zo’n zin in shoppen zonder afspraak en daarna koffie in de zon op het terras?
@Maan84 oh ja, zeker zin in... Shoppen voor de kleine is het enige dat ik echt heb gemist... Terrasje pakken is een fijne bonus.
ja kijk ik echt naar uit en met zn 2 shoppen want mijn moeder wilt al lang eens op pad om spullen voor ons meisje maar alleen is dat hetzelfde niet. En heb mijn partner in weinig kunnen betrekken ook ;/ heb zelf zoveel gekozen. is jammer toch
Ja hier heb ik ook echt alles zelf gekocht! Alleen de kinderwagen heeft hij 2de hands uitgehaald Heb de laatste weken wel afspraken gemaakt maar tis toch echt anders, denk dat ik nu wel alles heb... helaas haha i loveeee shoppe Vinden jullie terrasje niet eng? Probeer t echt van me af te zetten maar ben toch blij als de baby gezond en wel eruit is haha en ik zelf weer meer longinhoud heb haha
Jaa ik ga komende tijd ook nog even lekker de stad in, hoef niet mega veel te hebben meer, maar zo lekker even in een winkel te zijn! Terrasje kijk ik ook naar uit; als je afstand houdt en mensen bij klachten (hopelijk) testen en binnen blijven, zou er in theorie weinig mis kunnen gaan. Maar snap je angst wel een beetje hoor. Ik heb zelf tot in het tweede trimester voor corona patiënten gezorgd en heel veel contacten gehad omdat dat in het ziekenhuis onontkoombaar was en geen COVID opgelopen, dus ben er vrij nuchter onder. Spreek ook vaak in de buitenlucht af met mensen, dat is ook weer een kleiner risico. Blij als ik na de bevalling een vaccinatie kan halen!!
Bwah komt beetje te laat om te shoppen als voorpret! Ik kan amper nog eindje wandelen oid.. Gelukkig wel aantal leuke koopjes via mp kunnen doen morgenochtend mag/moet ik heen voor test ivm neusverkoudheid/hoesten etc. Hangt hier al 3 weken in huis bij iedereen... maar eerder mag ik waarschijnlijk geen liggingsecho :/ pfff.. net besloten kids straks toch even weg te brengen, zodat ik nog even half uurtje met m’n paardje heb voor die ingeslapen zal worden.. het besef is nog zo ver te zoeken zeg! mijn lichaam begint laatste dagen ook flink te protesteren tegen alles... Net als 1 van m’n kinderen, t is verschrikkelijk Zou echt blij wezen als t juni was ofzo....
En dan zeggen de mensen : geniet nog maar even van de rust haha Heel veel sterkte nogmaals! @Maan84 blij om te horen dat ze dat ook tegen jou zeggen.. ben benieuwd welk vaccin we gaan krijgen!
Haha idd! Nou genieten...? Dat doen we pas als t er is Maar dan hebben we (ik iig) wel weer ándere zorgen en dingen om ons druk om te maken! Haha dankjewel..
Jaaaaa ik kan echt niet wachten! Wat ben ik het allemaal zat die regels.... Ben ook niet bang om het op te lopen hoor. Zeker in de buitenlucht is de kans zo klein. En ik heb t vorig jaar al gehad. Dus volgens de mensen die er voor geleerd hebben zou ik antistoffen moeten hebben ik laat mij niet vaccineren dus daar heb ik keuze stress over haha
Hier zegt de vk van het ziekenhuis zelfs dat ook tijdens de zwangerschap vanaf 14 weken gevaccineerd mag worden met Moderna of Pfizer (ook met BV). Ik val in de Pfizer-categorie, dus zodra de oproep er is laat ik hem zetten.
Ha dames, hier vanmiddag liggingsecho gehad omdat ze vorige keer in stuit lag. Dacht dat ze nu gedraaid was maar niets is minder waar Daarnaast blijkt ze erg groot te zijn. Vooral buikje gaat uit de curve. Geschat gewicht nu 3,3 kg. Morgen weer 3 keer prikken op suiker en dan volgende week waarschijnlijk over naar de gyn voor check en als dat goed is een draaipoging. Kijk er niet naar uit moet ik zeggen. Valt toch wel even tegen nu