Ohh gadver zeg!!! Wel fijn dat er wat aan gedaan kon worden.. nu maar hopen dat snel opknapt!! Ik vraag me af hoe ik in godsnaam bevallen moet als ik amper m’n hoofd bewegen kan haha
@Sooff wat vervelend, beterschap @roever ik denk idd dat je je nek niet voelt als het op andere plekken meer pijn doet
Bedankt voor de felicitaties en lieve woorden het gaat naar omstandigheden goed. Het weekend zal spannend zijn en als dat goed gaat dan zal ze waarschijnlijk maandag of dinsdag worden geopereerd. Ik kan haar alleen aanraken, niet vasthouden helaas.
Wat n knapperd! En wat fijn dat je iig dicht bij dr in de buurt mag zijn continue zeg! Mijn duimen blijven draaien... Kop op ladys!
Haha, moet eerlijk zeggen dat ik ivm bi al langer thuis ben en we inmiddels hulp in de huishouding hebben dus dat scheelt bij alles op tijd op orde hebben. Wil idd graag naar de kapper, pedicure en nagelsalon maar mijn twee jongste kids hebben vakantie en heb geen oppas helaas. Manlief is werken, ook in het weekend dus weinig ruimte om te gaan. Koken en fotoboeken ga ik doen idd het is alleen niet mn hobby dus hoop dat het helpt tegen mn verveling
Wat balen. Mijn middelste woog iets meer dan 10 pond bij 41 weken. Natuurlijk bevallen zonder pijnbestrijding. Hier houden ze dus ook de groei extra in de gaten maar maken ze geen haast om in te grijpen. Eerlijk gezegd..een bevalling die natuurlijk start heeft het minste risico op complicaties. Dus nog even volhouden. Succes met de laatste loodjes
Wat een mooi meisje ik hoop dat het steeds beter zou gaan en ze goed door de operatie komt. Wat lastig zeg dat je haar niet even kunt vasthouden. Wel fijn dat ze lekker naast je ligt. @roever wat waardeloos dat je zoveel last blijft houden. @Gloriosa wat een warrig inderdaad maar ook spannend verhaal. Voor jou ook nog maar even tot de kleine er is!
Sorry, maar dat laatste vind ik wel een beetje een dooddoener hoor... Tuurlijk is natuurlijk de beste weg, maar ik vind ook dat mijn lichaam op mijn leeftijd niet extra belast hoeft te worden door de starheid van de gyn of vk... Ik heb zelf geen slechte ervaringen gehad met inleiden. Ben ook beide keren natuurlijk zonder pijnbestrijding bevallen.
Hier ben ik het compleet mee eens! Er worden zoveel kinderen eerder gehaald waar niks mee aan de hand is! Mijn oudste kwam spontaan op 40 weken thuis. Moest smiddags met alle geweld in de couveuse en haar glucose bleek 2.3. Kind had gewoon honger en das nooit meer over gegaan. Ik lig al dagen op bed en zit volle bak aan de pijnstillers. Ik vind het belachelijk dat ze daar niet naar kijken. Heb onderhand wel genoeg op m’n bord gehad. Maar je moet vooral niet klagen en genieten... nou los ballos! Het is ronduit zwaar en ik vind er echt geen ruk meer aan! Ik weet dat er meer meiden in deze groep zijn die er klaar mee zijn. Dus ik doe straks even een krakkemikkig weeëndansje voor jullie!
Ooh, wat ga ik aan jullie denken dit weekend. Ik zal 's avonds een kaarsje opsteken voor jullie. Knufff
Heel spannend nog even @Eevie82, maar wat ziet ze er goed uit! Nog eventjes en dan mag ze hopelijk gauw lekker in je armen liggen. @ de rest... Ik hoop dat het voor jullie ook gauw mag beginnen... Balen dat er niet altijd goed naar jullie gevoel geluisterd wordt door verloskundige/gynaecoloog.
@Eevie82 lijkt me fijn dat ze er is, maar ook fiks dat je haar niet kunt vasthouden. Ik hoop zo dat alles goed gaat en dat de operatie slaagt! Tis vast pittig zat in je eentje. @roever ik wilde nog zeggen dat ik ook aan jou denk, met je kleine grut om je heen! @Dubbeltje82 knuf voor jou terug! @Sooff @Sarah00 @Edith1987 hoe gaan jullie? En @Heidezicht ging je nu dit weekend weg?
Oh! Mijn man had zojuist ineens een VETTE ingeving! Om de massagekraag bij m’n ouders op te halen! Jezus, had doe 2 dagen geleden me ook wel mogen vertellen haha! zal ik m ook maar even op m’n buik zetten?