Welkom nieuwe dames. Iedereen met echo vandaag, succes!! Ik mag vandaag pas om half 4 naar de huisarts. Want er was er verder vandaag geen 1. Assistente vond het ook raar,dat ze het niet in het ziekenhuis deden. Ze zei, die kunnen toch ook urine testen en snel even een echo doen.
@Vlinder35 , welkom! @lijst, ik heb de lijst even geupdate @MiniPoepiebeertje , fijn dat je een goede echo had. Meiden met een echo vandaag, succes!! Ik duim voor jullie!
Meiden die vandaag de echo hebben heel veel succes!! Ik duim voor jullie voor een mooie echo. Ik ben een beetje afwezig geweest, het had niet echt een reden.. het was wat hectisch op mijn werk dus vandaar niet echt de puf om nog ff te typen.. maar ik ben er weer!! Ik ga vandaag maar weer de gynaecoloog bellen want ik krijg maar geen brief en wil eigenlijk wel weten waar ik aan toe ben. Ik hoef niet perse morgen al te komen, maar wil wel graag een vooruitzicht op een afspraak.
@thephantom In "normale" situaties is de eerste intake toch sowieso rond de 8 weken? Maar lag me iets van bij dat jij naar de gyn moest? Ik bleek een nieuwe verwijzing nodig te hebben. Terwijl gyn had gezegd dat in geval van nieuwe zwangerschap ik zo weer terug kon komen.
Intake is meestal rond de 8 weken, maar soms ook al bij 6 en soms pas bij 10. Maar bij de vk hier kan je je aanmelden vanaf een positieve test, en maken ze wel vlot een afspraak met je.
Succes straks. Ik bedacht me nog, kan het niet zo zijn dat je nog niet helemaal hersteld bent van js vorige bevalling? Dat je wat geirriteerd, bloedend littekenweefsel hebt ofzo?
Idd zo vreselijk kort op een 2e ks is totaal niet goed....het was ook niet echt de bedoeling, ik dacht echt dat mijn ei sprong al geweest was. Vreselijk dom van mezelf.
Ja klopt hoor, maar wil gewoon de afspraak graag weten want dan moet ik op mijn werk misschien even het e.e.a. regelen. Heb net gebeld en ze hadden geen verwijzing van de internist zeiden ze (vanwege mijn diabetes). Op mijn beurt zei ik dat is gek want vorige week zei je collega dat ze de verwijzing binnen had. Blijkt die dus bij het fax apparaat te liggen en hebben ze er nog niets mee gedaan. Nu gaat ze haar collega seinen dat ze een afspraak moeten inplannen en aan het begin van de week moet ik dan een brief krijgen met daarop de afspraak. Dus ik ben benieuwd.
Ben benieuwd hoe het is straks. Ik zag wel dat je dit jaar bent bevallen,maar niet precies wanneer. Maar hoe dan ook,je lijf heeft idd nog niet goed de kans gehad om te herstellen.
Goed dat je er achteraan gebeld hebt. Anders had je kunnen wachten tot je een ons woog. Fijn dat je nu je afspraak krijgt.
Ik hoop dat alles goed gaat nu. Wat een verdrietig verhaal hopelijk deze keer een voorspoedige zwangerschap! En wat grappig van die vlindertjes , ik geloof wel in zulke "tekens"
Ja nog steeds niets eig.... Vruchtzak was passend bij 6wkn, duidelijke dooierzak er in met een friemeltje. Maar geen hartactie en dat roze verlies. Dinsdag nog een echo, als er dan nog steeds niets klopt, dan een curettage. Dan moet ik toch op zijn MINST 6.4 zijn nml. Ze kon het uitwendig beter zien als inwendig maar lekker duidelijk is anders. Ik verwacht er niets van, weer niet ZUCHT
Wat vervelend. Die onzekerheid is zo slopend! Wel fijn dat je dinsdag alweer heen kan. Dan hoef je niet al te lang te wachten. Mocht het nog niet helemaal goed zijn,weet je dan zeker dat je gelijk laat curreteren? Of wacht je voor de zekerheid nog een paar dagen af?
Dat is nog steeds geen antwoord eigenlijk wat rot. Had ze wel een verklaring voor je roze verlies? Hopelijk snel wat zekerheid..
Zwangerschap zit in de baarmoeder. Zag er perfect uit volgens de gyn die ik had. Helemaal volgens het boekje precies wat hij wilde zien. Zijn boodschap. Zorgen van me af laten glijden en lekker gaan genieten want beter dan dit kon het er niet uit zien. Helaas geen foto want het apparaat kon niet afdrukken. Voorzichtige meting 5+2 a 3. Op naar 9 juli!!