Uitgerekend 16 t/m 29 februari 2020

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Schnitzel, 6 jun 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Berenmama

    Berenmama Fanatiek lid

    12 dec 2016
    1.502
    474
    83
    Vrouw
    Gelderland
    Hallo lieve meiden!

    De geslachtsbepaling is gelukt en het was duidelijk, zie mijn handtekening :p helemaal verliefd al, en verrast, en zooo blij!

    Wat de klantjes betreft, ik mag niet klagen, zeker als ik hier lees over astma aanval - echt heftig, als je dat normaal niet hebt! Sterkte!

    Ik heb voornamelijk nog steeds haaruitval, sinds ik 6 weken zwanger ben. Niet normaal meer, dat ik überhaupt nog haar heb:confused::( en ik slaap slecht. De laatste dagen had ik ook ontzettend hoofdpijn, maar de verloskundige zei dat het misschien door de placenta komt die nu haar taak helemaal op zich neemt en daardoor de bloeddruk kan veranderen (je lichaam moet dan zwaarder werken). Maar vandaag gaat het alweer beter.

    Verder voel ik ook al sinds minstens 2 weken wat plopjes, en begin deze week kon mijn man ook wat van buiten voelen, altijd zo een soort stuiptrekking onderin links in mijn buik. Dat is het gewoon, ik weet het zeker. Zo bijzonder weer, vooral omdat ik blijkbaar weer de placenta aan de voorkant heb liggen...

    Ik pas ook maar meteen de lijst aan!
     
  2. Berenmama

    Berenmama Fanatiek lid

    12 dec 2016
    1.502
    474
    83
    Vrouw
    Gelderland
    ♡Uitgerekend 16 t/m 29 februari '20♡
    12 februari
    ♡ Besjes - 32 jaar - 3e kindje


    14 februari
    ♡ VLindaV86- 33 jaar - 1e kindje
    ♡ MissFluffy - 27 jaar - 2e kindje
    Kaaskoekje- 29 jaar - 3e kindje - meisje

    15 februari



    16 februari
    Leni - 35 jaar - 3 kinderen 1 miskraam 5 de zwangerschap - meisje


    17 februari
    ♡ Thephantom - 25 jaar - 1e kindje
    ♡ Mir123 - 33 jaar - 2e kindje


    18 februari
    Vikamustygrishi - 31 jaar - 2e kindje

    19 februari
    ♡ Brusje - ?? jaar - 6e kindje

    20 februari
    ♡ MSter - 29 jaar - 1e kindje
    ♡ Roanna - 30 jaar - 3e kindje
    ♡ Wepie - 25 jaar - 4e kindje

    21 februari
    ♡ Maantje - 29 jaar - 1e kindje


    22 februari



    23 februari
    ♡ Vlinder35 - 35 jaar - 3e kindje


    24 februari



    25 februari
    ♡ Berenmama - 32 jaar - 2e kindje - meisje

    26 februari
    ♡ Allerliefste1 - 35 jaar - 3e kindje
    ♡ Me28 - 34 jaar - 3e kindje
    Pennetje - 35 jaar - 1e kindje - jongen

    27 februari
    ♡ Niets - 36 jaar - 1e kindje
    Minipoepiebeertje - 22 jaar - 1e kindje - jongen
    volbeatmom - 33 jaar - 3e kindje - meisje


    28 februari
    ♡ Liefkleinkindje - 31 jaar - 1e kindje

    29 februari



    ----------------------------------------------
    Afspraken:

    September:
    ♡ 13 september - afspraak vk - minipoepiebeertje
    ♡ 13 september - SEO - besjes
    ♡ 13 september - 16 weken controle vk - Pennetje
    ♡ 24 september - 20 weken echo - Kaaskoekje
    ♡ 25 september - 20 weken echo - missfluffy

    Oktober:

    ♡ 2 oktober - 20 weken echo (SEO) - Berenmama
    ♡ 3 oktober - 20 weken echo (SEO) - minipoepiebeertje
    ♡ 3 oktober - 20 weken echo (SEO) - Pennetje


    November:
    ♡ 8 november - afspraak vk (24 wkn) - Pennetje




    ----------------------------------------------
    jongen (2) | meisje (4) | verrassing (4) | onbekend (12)
    ----------------------------------------------
    WIL JE OP DE LIJST?
    Vul de lijst dan zelf even aan met je naam, leeftijd, hoeveelste kindje en of je wilt weten wat het wordt. Pas dan ook de totalen aan onderaan.

    Je kunt dit kopiëren door op 'reageer' te klikken onder aan de laatst geposte lijst, en de woorden
    [/QUOTE] en [/ QUOTE] aan het begin en einde van het bericht weg te halen (en dan natuurlijk niet vergeten om je eigen wijziging door te voeren)[/QUOTE]
     
  3. MissFluffy

    MissFluffy Fanatiek lid

    25 aug 2016
    2.218
    870
    113
    Vrouw
    Tsja.. dat valt niet goed uit te leggen, ieder ervaart het anders. Bij mij begon het als plopjes zoals je ook voelt bij een spastische darm, geen idee of je dat gevoel kent. En als ze gaan duwen ipv schoppen voelt het alsof je met je tong langs de binnenkant van je wang duwt, maar dan in je buik. Kan ook kietelen. En als het kindje wat groter is voel je naast schopjes, wat dus echt van die stuiptrekkingen in je buik zijn, heel weird, ook dat de baby zich omdraait. Dat is helemaal een gek gevoel, alsof je darmen besluiten even een rondje wasmachine te doen, maar zonder pijn. In mijn eerste zwangerschap vergeleek ik het met de film Alien. Dan heb je zo'n horror scene dat iemands buik druk aan het bewegen is en dan breekt er ineens zo'n alien door de buikwand naar buiten. Ik vond het een hele vreemde gewaarwording. En het is ook lang niet altijd schattig! Die mormels kunnen hard trappen. Op je blaas, of op je maag.. of als ze zich uitstrekken kan je niet ademen en je moet plassen tegelijk.
    Oh en als ze de hik krijgen merk je dat ook goed. Ritmisch kleine schokjes. Mijn eerste raakte na een minuutje hikken vreselijk gefrustreerd en ging dan helemaal los :roflmao: zo zie je een karaktertje al in de buik, heel komisch.

    Kortom, er staat je nog wat te wachten, op den duur weet je écht heel goed wat de baby doet. Voor nu is het allemaal nog klein en schattig :p
     
  4. Pennetje

    Pennetje Bekend lid

    6 aug 2018
    860
    615
    93
    Vrouw
    Dit was wel echt hilarisch, daar heb ik wel even hardop om gelachen!

    Ben benieuwd of ik het ga herkennen als er meer beweging ontstaat! :)
     
    MissFluffy vindt dit leuk.
  5. Me28

    Me28 Bekend lid

    4 nov 2012
    648
    181
    43
    Ah ja, die hik, die was ik al bijna weer vergeten! Onze oudste had in de buik in de laatste maanden echt dagelijks de hik, voelt best wel apart. Toen hij geboren was heeft hij dat trouwens nog een paar maanden volgehouden, bijna elke dag wel een keer de hik. Vooral als hij net moest gaan slapen was dat minder handig....De tweede had het veel minder en dat was ook na de geboorte zo.

    En ja, in het begin voelt het als een soort kleine plopjes of bubbeltjes en later wordt het steeds duidelijker. Nu inderdaad nog maar even genieten, want over een paar maanden zijn het geen schattige bubbeltjes meer, maar krijg je gewoon een flinke stomp in je ribben of wordt er op een heeeel vervelend moment ineens hard op je blaas gestampt :D. Ik moest al extra vaak naar de wc aan het eind, maar ging voor de zekerheid maar nog vaker, want op een volle blaas gestampt worden is niet heel handig :rolleyes: En toch is het ook superbijzonder en leuk om zo close met je kindje te zijn, je leert ze zo echt al een klein beetje kennen!
     
  6. MiniPoepiebeertje

    MiniPoepiebeertje Bekend lid

    28 mei 2019
    776
    559
    93
    Vrouw
    Wat grappig dat je zo echt al een beetje merkt en voelt hoe ze gaan zijn! Nooit bij stil gestaan, maar natuurlijk hartstikke logisch!

    Ik ben benieuwd, ik vind het ook erg lastig om onderscheid te maken tussen rommelende darmen en schopjes haha!
     
  7. MissFluffy

    MissFluffy Fanatiek lid

    25 aug 2016
    2.218
    870
    113
    Vrouw
    Oh ja, in ons geval heel duidelijk hoor :D als ze nu iets probeert te doen en het lukt niet gooit ze alles weg waar ze mee bezig is en schopt en trapt ze om zich heen. Precies zoals in de buik. En ook als klein babytje, ze probeerde al heel gauw te gaan staan en zitten, met 3 maanden rolde ze om, maar als het dan even niet lukte.. echt zo'n gefrustreerde spartel en huilen :D
     
  8. Volbeatmom

    Volbeatmom Bekend lid

    5 apr 2019
    526
    310
    63
    Vrouw
    Drenthe
    Mijn oudste was net een python in mijn buik.
    Was op het laatst echt niet grappig meer.
    Soms leek het echt alsof ze zo uit mijn buik zou scheuren.
    Pijnlijk en ook wel een beetje eng.
    Ze stond al heel vroeg. Liep al heel vroeg en danste met 9 maanden. Altijd in beweging.
    En nu?? Nu krijg je haar niet met die reet van dr stoel losgetrokken van het scherm.
     
  9. MiniPoepiebeertje

    MiniPoepiebeertje Bekend lid

    28 mei 2019
    776
    559
    93
    Vrouw
    Nou, ik lig dus weer in het ziekenhuis. Dot keer omdat ze weer astma denken. Ben er wel een beetje klaar mee zo ondertussen, mijn eigen bed slaapt veel lekkerder
     
  10. Volbeatmom

    Volbeatmom Bekend lid

    5 apr 2019
    526
    310
    63
    Vrouw
    Drenthe
    Ah wat klote voor je meid.
    Ik weet uit ervaring dat het echt niet leuk is.
    Wat gaan ze nu doen? Weet je dat ook.
    Extra testen ofzo?
    Of foto's of e.d?
    Wel heel vervelend voor je dat je ook zo ligt te klungelen.
    Knuffel voor je!
     
  11. Pennetje

    Pennetje Bekend lid

    6 aug 2018
    860
    615
    93
    Vrouw
    Jeetje, dan heb je nooit astma, krijg je een aanval en moet je ineens flink aan de medicatie... en dan helpt het nog te weinig? Dat is echt naar zeg!

    Hoop dat je je deze ochtend weer wat beter voelt, en dat je vlug naar huis kan!
     
  12. Pennetje

    Pennetje Bekend lid

    6 aug 2018
    860
    615
    93
    Vrouw
    Vandaag weer werken, na drie weken vakantie. Ben benieuwd hoe het zal gaan! :) Deze week ook maar wat algemener op het werk aankondigen dat ik zwanger ben, denk ik. :O
     
  13. MissFluffy

    MissFluffy Fanatiek lid

    25 aug 2016
    2.218
    870
    113
    Vrouw
    Kan je dat nog verbergen dan? :p ik zie er uit alsof ik morgen beval.

    Waren er hier meiden die een cerclage hebben gehad? Ik vraag me af hoe je voelt of je al vroeg ontsluiting krijgt.
    Ik voel sinds een paar dagen druk op mijn baarmoeder mond als ik sta, en soms ook weeïge pijn erbij, niet heel pijnlijk ofzo, maar ik maak me toch een beetje zorgen
     
  14. brusje

    brusje Fanatiek lid

    26 dec 2008
    2.625
    241
    63
    Mijn 18 weken buikje
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Volbeatmom en MissFluffy vinden dit leuk.
  15. Leni4

    Leni4 Bekend lid

    27 mrt 2019
    527
    362
    63
    Vrouw
    Net verlos geweest , moet minder werken omdat ik al last van harde buiken heb. Word nog wat, werk in de zorg en mijn leidinggevende vind zwanger zijn geen ziekte durf er bijna niet heen , ze is er pas donderdag of vrijdag weer... pff zie er als een berg tegen op.
     
  16. besjes

    besjes Fanatiek lid

    3 mei 2013
    2.001
    365
    83
    NULL
    NULL
    @MiniPoepiebeertje wat balen zeg hopelijk snel naar huis

    @Leni4 zwangerschap is ook geen ziekte maar helaas voor je baas vraagt het soms wel wat aanpassingen

    @brusje mooie buik

    @MissFluffy sorry geen ervaring mee
     
  17. Volbeatmom

    Volbeatmom Bekend lid

    5 apr 2019
    526
    310
    63
    Vrouw
    Drenthe
    Hier ook geen ervaring met cerclage.

    @brusje mooi buikje.

    @Leni4 tja beetje jammer voor haar, maar het gaat toch om je lichaam en je kleintje. Dus dat gaat voor.
     
  18. Leni4

    Leni4 Bekend lid

    27 mrt 2019
    527
    362
    63
    Vrouw
    Ja klopt ik vind het ook geen ziekte maar moet toch echt wat rustiger aan doen, andere kids ook eerder geboren .. dus toch het gesprek maar aan gaan, ze heeft een verklaring opgeschreven.
     
  19. Niets

    Niets Actief lid

    1 mrt 2019
    129
    109
    43
    Vrouw
    @MiniPoepiebeertje : Beterschap! Wel heftig zeg als je er helemaal voor wordt opgenomen. Hoop dat het snel beter gaat.

    @MissFluffy : sorry ook geen ervaring mee.

    @Leni4 : lijkt me dat ze dat niet kunnen weigeren of echt moeilijk over kunnen doen toch?

    @brusje : mooie buik. Toevallig vandaag zelf ook foto gemaakt, zal die ook plaatsen.

    Vandaag echo op eigen verzoek gehad. Geslacht was duidelijk te zien. We krijgen een meisje verder qua groei enzo alles mooi op schema.

    Zo blij met een meisje! Man heeft reuma en had dat wel door kunnen geven aan een jongen, maar niet aan een meisje. Vandaar onze voorkeur.

    En dan dus mijn buik (geen idee of het op deze foto beetje te zien is... vandaag volgens de telling van de gyn 16+6


    20190916_111418.jpg
     
    Berenmama en Volbeatmom vinden dit leuk.
  20. Niets

    Niets Actief lid

    1 mrt 2019
    129
    109
    43
    Vrouw
    ♡Uitgerekend 16 t/m 29 februari '20♡
    12 februari
    ♡ Besjes - 32 jaar - 3e kindje


    14 februari
    ♡ VLindaV86- 33 jaar - 1e kindje
    ♡ MissFluffy - 27 jaar - 2e kindje
    Kaaskoekje- 29 jaar - 3e kindje - meisje

    15 februari



    16 februari
    Leni - 35 jaar - 3 kinderen 1 miskraam 5 de zwangerschap - meisje


    17 februari
    ♡ Thephantom - 25 jaar - 1e kindje
    ♡ Mir123 - 33 jaar - 2e kindje


    18 februari
    Vikamustygrishi - 31 jaar - 2e kindje

    19 februari
    ♡ Brusje - ?? jaar - 6e kindje

    20 februari
    ♡ MSter - 29 jaar - 1e kindje
    ♡ Roanna - 30 jaar - 3e kindje
    ♡ Wepie - 25 jaar - 4e kindje

    21 februari
    ♡ Maantje - 29 jaar - 1e kindje


    22 februari



    23 februari
    ♡ Vlinder35 - 35 jaar - 3e kindje


    24 februari



    25 februari
    ♡ Berenmama - 32 jaar - 2e kindje - meisje
    ♡ Niets - 36 jaar - 1e kindje - meisje


    26 februari
    ♡ Allerliefste1 - 35 jaar - 3e kindje
    ♡ Me28 - 34 jaar - 3e kindje
    Pennetje - 35 jaar - 1e kindje - jongen

    27 februari
    ♡ Niets - 36 jaar - 1e kindje
    Minipoepiebeertje - 22 jaar - 1e kindje - jongen
    volbeatmom - 33 jaar - 3e kindje - meisje


    28 februari
    ♡ Liefkleinkindje - 31 jaar - 1e kindje

    29 februari



    ----------------------------------------------
    Afspraken:

    September:
    ♡ 13 september - afspraak vk - minipoepiebeertje
    ♡ 13 september - SEO - besjes
    ♡ 13 september - 16 weken controle vk - Pennetje
    ♡ 24 september - 20 weken echo - Kaaskoekje
    ♡ 25 september - 20 weken echo - missfluffy

    Oktober:

    ♡ 2 oktober - 20 weken echo (SEO) - Berenmama
    ♡ 3 oktober - 20 weken echo (SEO) - minipoepiebeertje
    ♡ 3 oktober - 20 weken echo (SEO) - Pennetje
    ♡ 8 oktober - 20 weken echo (SEO) - Niets


    November:
    ♡ 8 november - afspraak vk (24 wkn) - Pennetje




    ----------------------------------------------
    jongen (2) | meisje (5) | verrassing (4) | onbekend (11)
    ----------------------------------------------
    WIL JE OP DE LIJST?
    Vul de lijst dan zelf even aan met je naam, leeftijd, hoeveelste kindje en of je wilt weten wat het wordt. Pas dan ook de totalen aan onderaan.

    Je kunt dit kopiëren door op 'reageer' te klikken onder aan de laatst geposte lijst, en de woorden
    [/QUOTE] en [/ QUOTE] aan het begin en einde van het bericht weg te halen (en dan natuurlijk niet vergeten om je eigen wijziging door te voeren)
     

Deel Deze Pagina