Pff ik heb al weer honger, om 13:00 uur 4 sneetjes brood tosti gemaakt en me maag knort nu al weer hahaha
@Elke1708 ja ik vind het ook wel spannend moet ik zeggen. Ik denk nu meer over alles na mbt corona. @Sara190 ik heb bij onze derde ook met 5 weken en een paar dagen een echo laten maken, omdat ik bloed verloor. Dit was gewoon bij een particulier bureau in België. (Wij wonen in noord Brabant) we zagen toen al wel een hartje kloppen ook! Stelde ons wel gerust toen. Van die broeken kan hoor, het zijn wel vooral de darmen die zo opzetten in het begin, maar buik kan al wel opblazen in het begin. @Rachje20 welkom en gefeliciteerd met je zwangerschap! Wat heftig zeg van jullie meisje. zulke dingen zijn toch je grootste nachtmerrie.. goed dat ze je nu beter in de gaten hou @LunaM inderdaad! We hopen dat alles goed mag blijven gaan bij iedereen! @Anne201 welkom en gefeliciteerd! Jullie hebben ook al heel wat meegemaakt zeg Hoe kwam het dat jullie kindje te vroeg geboren is? Hier net wakker van een middagdutje met de jongste We waren een ochtendje naar een grote speeltuin geweest. De vermoeidheid begint echt toe te slaan.. En de misselijkheid ook met vlagen. Vooral als ik net wakker ben. Man denkt nu dat het weer een meisje wordt
Jah ik heb ook zo'n opgeblazen gevoel.. Woow hartje kloppen zo snel al? Ja ach als deze week maar snel voorbij gaat, als het snel maandag is dan ben ik er al bijna haha. We gaan het afwachten..
Ja volgens mij was ik toen 5w6d. Ze kon ook precies zeggen wat ze waarschijnlijk zou zien met welk termijn.
Pff ik heb weer bruin verlies na utro, heb die om 15:00 uur ingebracht.. gisteren was er helemaal niks.. Snap er niks van
Wanneer heb je voor het laatst een cb gedaan? Als je nu 5 weken bent, dan geeft je cb waarschijnlijk nu al 3+ aan. Ik ga het vrijdag proberen.
Ik kan vrijdag avond voor echo terecht om 21:50 haha kei laat bij een verloskundige Deze vertelde me dat je zeker wel iets ziet! En liet me op hun website foto zien.. Doen of niet doen pff
Ik heb het wel eens gedaan, je ziet niet zo heel veel. Je moet echt je gevoel volgen. Wat wil jij? Als het je gerust maakt: doen! Dit keer krijg ik pas een echo bij 8 weken. Ik wil ook niet eerder want het zegt helaas niet zo heel veel. Ik heb een kloppend hartje gehad bij 7 en 8 weken zwangerschap en uiteindelijk stopte het hartje bij 9. Utro is een weekmaker. Je kunt er sneller door gaan bloeden. Bij elke zwangerschap had ik dit. Ik heb dit keer andere tabletten gehad die je moet slikken. Ben benieuwd of dit beter is.