Ik drink wel veel groene thee, ik hoor wisselende verhalen, kan dit slecht zijn? Koffie heb ik juist gelaten en water heb ik al zo moeite mee kan ik egt niet veel van drinken...
Mij is verteld dat groene thee niet zo goed is. Sowieso thee met cafeïne zo veel als mogelijk vermijden. check dit maar eens: https://www.twistea.nl/blogs/theeweetjes/welke-thee-mag-je-drinken-als-je-zwanger-bent
Ik was die toevallig al aan het lezen hahaha das mooi stom heb hier alle smaken thee liggen op werk..
Dan kan ik beter kruidenthee kamille van de jumbo halen om onbeperkt te drinken hahaha Oh wacht rooibos kan ook die hebben we ook van pickwick
Haha nee even opletten met de cafeïne inderdaad! Ik drink max twee bakkies per dag, of een bakkie en colaatje bijvoorbeeld. Verder veel water en thee zonder cafeïne. Ik ben vandaag echt een soort gaar. Krijgen straks vrienden te eten dus ben benieuwd of ik het kan verbergen. Ga maar sap in een wijnglas doen .
Echo net gehad. Er zit een zwangerschap en het zit in mn baarmoeder. Gelukkig zag ze geen bloed zitten. Het is nog een beetje te vroeg Ik het hartje te zien kloppen maar alles zag er voor nu goed uit. Ze zei dat ze pas over 2 weken echt iets meer kan zeggen.
Fijn alle goede echo’s meiden!! Super! kleding, nou hier moet ik ook aan de zwangerschapsbroek hoor. Jeetje wat zitten gewone broeken naar. In t begin gaat t nog wel maar in de loop van de dag pfff. Voel me ook echt opgezet. Maarja heb nog 1 zwangerschapsbroek die goed is. De rest heb ik weg gedaan of is kapot. Dus ga maar eens op zoek. Miss dat ik tweedehands wat koop of even in sale ergens kijk. Vind beetje zonde om zoveel geld uit te geven aan kleding die ik maar paar maanden draag.
Ik durf nog geen zwangerschaps kleding te halen haha.. wil toch iets meer zekerheid hebben.. is zo moeilijk.. Hope dat het snel weer dinsdag is!
Hi ladies Hier vandaag ook een echo, een klein vruchtje met een beginnend kloppend hartje! Heel bijzonder! En dat na deze turbulente week.