Pffff ik word gek van mijn eigen, lig nog steeds wakker met pijnlijke onregelmatige harde buiken. Kan gewoon niet slapen.. het mag van mij of nu gewoon doorzetten of gewoon stoppen ik ben zo moe ik ken dit zoooo niet van bij de eerste.. klaagmodus uit
Maar die is.. GEWELDIG! @xxxsimoneee He dat is vervelend! Hoop dat je nog een beetje hebt kunnen slapen. Ik moet zeggen dat die nachtelijke ongemakken een beetje beginnen te wennen. Ik houd mij er maar aan vast dat het niet voor altijd is. Ennnnnn 38 weken dansje!! Er was een winactie op Instagram van een mini fotoshoot. Een vriendin had mij opgegeven. Nu mag ik morgen met m’n opgeblazen kop en vocht vasthoudende beentjes op de foto. Het idee is heel leuk, ik had het alleen graag een week of 8 eerder gedaan. Maar we gaan een gegeven paard natuurlijk niet in de bek kijken!
Het is 6;15 ong gestopt. Maarja een peuter en een partner die altijd maar werkt. Dus die 2 uur slaap hebben me niet echt laten uitrusten. Die voorweeen/oefenweeen deden echt zeer op een gegeven moment ik wist dat t geen ontsluitingsweeen waren, of iig niet die pijnlijke weeen van toen bij m’n zoon, maar ik begon haast te denken dat ze wel iets moesten doen gezien de druk in rug en golf van boven naar beneden.. jammer maar helaas! Pijn voor niks haha.
Niet leuk maar wel herkenbaar. Het is dat je weet dat het nog niet het echte werk is maar kwa gevoel..... Hier is het overigs sinds het stoppen met de utro nog steeds heel rustig. Gisteren af en toe een oefenweee als bezig was en tijdens het autorijden en boodschappen doen. Maar geen regelmaat. Ik ben vanochtend wakker geworden met een gezwollen vocht hoofd. Ik schok van mijn eigen. Trouwring zit ook strak dus maar af gedaan. Het word hier de aankomende 3 dagen heel erg warm volgens weeronline. Maandag en dinsdag zelfs 27 graden.
Haha ik heb ook dat koeka dekentje <3 Hier morgen 37 weken yay! Voelt alsof ik nog niet echt meedoe, maar vanaf morgen wel
Jeetje dames!! Bijna iedereen is gewoon al zover dat de kindjes thuis geboren mogen worden! Wat is de tijd voorbij gevlogen zeg. Ben echt zo nieuwsgierig naar iedereens baby’s.. Hier vanochtend een stukje slijmprop verloren en het rommelt sinds een uurtje ook wat. Niet dat ik denk dat ik ga bevallen, maar het voorwerk is lekker bezig! Heerlijk... Hebben jullie zelf een gevoel wanneer jullie kleintje komt?
Nee geen idee. Je weet dat 40 weken voldragen is, maar toch als je die 37 bereikt word je ongeduldig. Ik hoop dat ze nog een week of 2 blijft zitten. Kan ik nog even de puntjes op de i zetten en ben ik er klaar voor.
Ik vond de kleur van dat dekentje zo leuk, past ook precies bij zijn kamertje! Dus ik heb voor wieg en ledikant een zomer en winter deken gekocht @Tan89 Ik heb werkelijk waar geen idee.. Af en toe rommelt het dat ik hoop dat het voorwerk is, maar de meeste tijd zijn het pijnloze harde buiken. Wel veel, maar ze doen natuurlijk niks, dus heb er niets aan. Dat van jou klinkt al als echt voorwerk hoor!
Hier ook eindelijk lekker in de rust gekomen. Elke middag steevast een dutje, boek lezen in de tuin, lekker vaak in bad, woensdag staat er nog een massage op de planning. Echt nog even genieten van deze laatste weken en uitrusten. Vannacht veel pijn gehad van maagzuur dus nu toch net echt maar even mijn vriend er op uit gestuurd voor Rennies. Geen idee of het helpt maar als ik weer zo'n nacht heb, wil ik alles wel proberen. Zelf heb ik een gevoel van rond 7 juni dat ze gaat komen. Net geen 39 weken dus. Maar we gaan het zien! Af en toe al echt stekende krampen die ook echt een gold zijn dus opbouwen in pijnlijk zijn en weer weg ebben. Verlies telkens taaie stukjes slijm en een zeurende rugpijn. Hoop dat het daar beneden al druk bezig is met die eerste 4 centimeter. Verder is echt alles klaar. Het huis is opgeruimd en netjes van top tot teen. De vluchttas staat klaar, bedjes zijn allemaal opgemaakt, alles is uitgewassen, kruiken, thermometers en omslagdoek ligt klaar in het zicht voor de kraamzorg. Eten is in huis, traktaties, enveloppen zijn geschreven, camera is opgeladen. Check check check hihi.
Ik heb net even een hoop bijgelezen. Ik ging iedere keer vol spanning naar de volgende pagina om te zien of er toevallig al ergens baby nieuws was. Hier vandaag het 37 weken dansje Mijn nesteldrang heeft zich dit weekend spontaan en redelijk impulsief geuit in het opknappen van de tuin. Helemaal eigenhandig een perkje aangelegd met schattige houten border, een terrasje en een strookje gras (zo trots op mezelf dat ik dat zelf heb aangelegd) en nog wat dingetjes in elkaar getimmerd voor klimplanten. Het is een klein tuintje maar zo fijn dat het nu zo gezellig is. En over een week of 2/3 zal het gras goed gehecht zijn en als de kleine er dan is, kunnen we gezellig op een kleedje op het gras in de schaduw van ons boompje. Ik zie het al helemaal voor me. Aan de ene kant kan ik niet wachten tot hij er is, aan de andere kant is het toch nog super onwerkelijk en voel ik me nog niet perfect voorbereid, maar ik begin te beseffen dat dat gevoel ook over 2 weken er nog niet zal zijn haha
Ik denk echt dat het hier een inleiding ga worden door overtijd te gaan. Waarom weet ik niet maar dat gevoel heb ik. Morgen lekker naar de beeksebergen, heb voor de zekerheid een rolstoel gereserveerd daar. Zodat ik als het niet meer gaat niet meer hoef te lopen. Normaal zou ik dit met mijn hart al nodig hebben met dit weer maar ben ik te eigenwijs. Nu met baby in de buik ga ik wel toe geven aan mijn gezondheid.
Ik hoop stiekem dat ze 8 juni de inleiding starten, ben er ontzettend aan toe. Oooh goed idee om inderdaad de dingen als thermometer even in zicht te leggen! Hier is het zo schoon en opgeruimd, ben helemaal blij. Of nouja... Schoonloeder kwam vandaag onaangekondigd langs zo ontzettend leuk, kreeg een bus spuitdeo. Man heeft buiten met haar gezeten en ik heb lekker binnen gelegen in de koelte onder het mom dat ik echt moest rusten. Schoonvader kwam even binnen kijken en vertelde dat hij het wel heel spannend vind dat hij straks echt opa wordt, maar dat ie dat van zijn vrouw niet mag zeggen. Zij heeft nog 2 kinderen uit een ander huwelijk en haar kleinkinderen zijn ook zijn kleinkinderen. Maar vond het wel bijzonder dat hij dat toch even kwam zeggen, ook omdat hij heel trots keek. Hij had niet verwacht (hij wordt 87) dit nog mee te maken. Toen smolt mijn hart toch wel een beetje.
Hier is mijn buik echt explosief aan het groeien. hoe gaat het met die van jullie? Bloeddruk is hier overigs weer lager geworden zoals gewend.