Even een klein vreugdedansje. Sinds dat de opvang sinds half maart is weggevallen (zowel oma als KDV) is vandaag de eerste dag dat ze allebei een dag naar de opvang gaan en ik een hele dag voor mezelf heb! WOEEEEEHOEEE! Mijn eerste echte verlofdag voor mijn gevoel. Een hele dag geen kindjes. Ze zijn superlief hoor (en heel ondeugend), maar de maanden met 2 peuters, een zwangerschap en een baan waren best pittig hihi. Nu eerst koffie in dit stille huis.. Daarna lekker bezig met babyklusjes. Waarschijnlijk ben ik kapot vanmiddag maar vlak voor de 37 weken grens voelt het wel alsof ik vandaag nog even nuttig kan gebruiken. Vanaf volgende week woensdag ga ik wel heerlijk niksen op deze dagen En ja stiekem ook wel ergens dubbele gevoelens, want vinden ze het nog wel leuk daar? Vooral de jongste? Moet die niet weer ontzettend wennen? Is het wel handig met corona? Maar de VK zei dat het geen kwaad kan en deze dagen ook wel ontzettend fijn voor mama kunnen zijn..
Aah herkenbaar hoor. Maar hier met school ben zo blij dat die weer is gaan spelen. Onze zoon is nooit eenkennig of wennig geweest dus daar maakte ik me eigen niet zo zorgen over. Al is hij sinds het corona vrij wel een stuk lastiger weer naar school te krijgen elke ochtend wel iets waarom hij vind dat school niet hoeft. Geniet van je 'vrije' dag al klink dat zo stom je snapt wat ik bedoel. Ik kan zo om een lelijke glad harige cavia voor onze zoon. Hij heeft hem gisteren zien zitten in de intratuin en is super verdrietig want hij wil hem zo graag voor bij zijn anderen cavia zaten super veel lieve schattige en wat wil hij.... Juist ja de lelijkste die er rond liep want die is zielig en word nooit verkocht.
Wow 37/38 weken Ik voel me het staartje van de groep hahah. Volgens mijn ei was ik paar dagen verder maar vruchtje was paar dagen kleiner bij 1e echo Jullie hebben al veel geschreven zeg
Haha volgens mij is het redelijk verdeeld hier. Ik zit weer precies in het midden! En je weet het toch niet. Voor hetzelfde geld beval jij direct met 37 weken en de dames die bovenaan staan met 42 weken.
Heel vervelend zeker als het al was afgesproken... Die verpleegkundigen kunnen dan toch ook niet serieus genomen worden sorry.. kan je niet nog kiezen voor een ander ziekenhuis?
Dan wordt het een academisch ziekenhuis waarbij het de vraag is of dat het veel beter maakt. Er komt dan ook minimaal 15 minuten reistijd bovenop, dus denk dat we het hier maar laten. Vandaag zat nare Irma weer op haar klaagstoel. Of ik er nou al weer was, of ik niet gewoon uit kon zingen tot de bevalling, waar ze me nou dan weer moest laten etc. Ben hier na 1400 nog (minstens tot 15.30) en dan komt wisseling van de wacht. Dan maar even mijn beklag doen
Jeetje, hebben ze alle nare mensen een baan gegeven in dat ziekenhuis? sterkte! En lekker klagen.. dat mag!
Ik sluit me helemaal bij je aan, ik ben zelfs nog minder ver dan jij. Ik herken die verhalen over voorweeen dan ook nog helemaal niet, heb nog geen verlof etc. Voelt bijna alsof ik als enige nog 'heel lang' moet hahaha. Vandaag controle gehad en de kleine meid doet het nog steeds goed dus over 2 weken weer terug voor controle maar volgende week nog een groeiecho dus lekker even spieken!
Wát een nare en belachelijke opmerking. Ben je rustig gebleven? Ik had mijn hormonen denk ik in de strijd gegooid
Net controle gehad bij de verloskundige. Bloeddruk was iets hoger dan ze van mij gewend zijn dus doorgestuurd naar ziekenhuis voor controle. Na wat vragen kon ik overal wel een vage ja op zeggen. Benauwd ja heb ik wel eens, vocht na ook wel meer last van.maar voor mijn gevoel gewoon niet zorgwekkend. Was ook wat emotioneel vanmorgen. Tranen met tuiten bij verloskundige en kan niet uitleggen waarom dat is. Was bij binnenkomst al wat gespannen. Heeft niets met hormonen te maken.. heb ik ook wel eens bij doktersafapraken etc.. Haha heel vervelend. Naar kon het nu wel mooi op de hormonen gooien. Maar controles in ziekenhuis gehad en alles zag er goed uit. Morgen nog een keer voor de ctg en als die goed is dan kan ik gewoon weer verder met huidige controles bij de verloskundige. Geluk bij een ongeluk kon toch nog even spieken.
Oh meiden! Even tip van Jip. Kom net van de verloskundige en die raadde zo'n waterdichte molton aan van de action ipv die plastic bed matjes met dit weer ivm zweten en comfort. Dus meteen even er langs gewipt en hier hadden ze ze in het assortiment. Die ga ik er vanavond maar even op doen. Verder was de controle goed! Even het stamcel pakket en geboorteplan besproken. Wordt nu wel echt hoor! Meisje voelde iets boven gemiddeld maar ligt prachtig in het bekken helemaal vast. Ze is vandaag weer lekker druk, vind dat zo gezellig. Bloeddruk was nu weer prachtig 120/70. Dus erg fijne geruststelling.
@Vame Heerlijk zo'n mama dagje! En niet schuldig over voelen hoor. De boog kan niet altijd op spanning staan. En lekker even de tijd om wat baby dingetjes af te ronden. Hier is het nog steeds wat onrustig. Hele dag al wat menstruatie gevoel. Ben benieuwd of het iets zegt of niet! @Maan14 Whahah oké moest even heel hard lachen om je "lelijke cavia". Stuur eens een foto. @MKR Oké! Meteen doorgestuurd! Hoe hoog was je bloeddruk? Die van mij was dus van 120/70 hele zwangerschap naar 165/95 maar dat was nog niet genoeg reden... Wel fijn dat alles goed was verder! En even spieken is nooit verkeerd hihi.
@Nora92 @MKR wat fijn dat alles goed was!! Jullie ' mogen' nu gewoon al bevallen wat spannend!! Hier kan ik niet meer op of om. Zwembad moest verschoond worden eigenwijs gedaan de cavia kooi verschoont en niet zo een kleine maar buiten villa. Daar na boodschappen en nu krijg ik de rest niet meer gedaan ik heb zo een verschikkelijke pijn.
Vanochtend eindelijk de vluchttas gepakt! Woehoe! Vond het wel echt moeilijk kiezen voor de kleertjes hoor hihi. Maar de keuze is gemaakt...
Nog drie kwartier en dan mag ik naar huis. Net was een van de zaalartsen hier even en dat was fijn. Goed gesprek gehad, eventueel komende dinsdag weer een infuus (is al ingepland, kan dan afbellen als 't niet nodig is), 5 juni gesprek met de gynaecoloog. Aangegeven dat Irma en ik geen klik hebben, vorige keer zei ze dat 15kg afvallen toch een lichtpuntje in de duisternis was. Afgesproken dat tenzij het niet anders kan er iemand anders aan mijn bed verschijnt. Overdracht van zorg was klaar, dus krijg een lijstje met telefoonnummers mee naar huis. En verder hebben ze me heerlijk met rust gelaten in een mini kamertje achter op de afdeling. Dus zelfs een uurtje kunnen slapen Mijn man is een verwendag voor zichzelf aan het houden. Kapper, bad, kaarsjes en wat lekkers van de bakker had ie van mij afgekeken zei hij
Haha kijk, zaten super fancy cavia's met borstels, lang harige, kroes harige rexen en teddys echt zulke mooie wat wil hij deze huis tuin en keuken lelijkerd. Want zijn hoofd is groter als zijn lijf. Gelukkig blijkt die wel lief al is hij nog niet tam is het geen bijter.