Dames hoe is het met jullie? Ik werd vanmorgen wakker na een nare droom dat mijn partner vreemd zou gaan. Ik ging boos het bed uit en hij zegt verbaast wat ga je doen??! Ik zeg ik ga weg want je houd toch niet van mij... Hij kijkt me slaperig en mega verbaast aan en begint te lachen. Ik begin ook kei hard te lachen en kruip heel schuldbewust weer in bed want het sloeg echt helemaaaaaal nergens op. Hij zegt tegen mij: De volgende keer dat jij zegt dat je jezelf niet zwanger voelt, sluit ik je op in de kast! Gevoelige borsten zijn weer terug en nu voel ik me soms ook een beetje misselijk. Het zegt niet alles maar het geeft me wel het gevoel meer zwanger te zijn. Zijn er bij jullie nog veranderingen? Jullie nog iets "geks" gedaan?
nee joh zou geen test meer kopen. Brengt misschien alleen weer onzekerheid met zich mee.. je hcg waarde is mooi! En desnoods begin komende week nog een keer laten bepalen voor oploop?
Hier mijn testoploop t/m vandaag. zou hij nu donker genoeg zijn of kan het nog donkerder? Ga maandag nog een cb digital doen, de laatste
Mooie testen hoor! Komende week ga ik de cb doen Hier erg misselijk van tijd tot tijd. En moeeeeeeeeeeee van mij mag de tijd wel even snel hoor! Ik ben zo benieuwd naar de echo
Moe ben ik ook lag gisteren om 21u 30 al tr slapen voor de tv. Misselijkheid gelukkig wat over nu. Hopelijk weer geen hyperemesis deze keer
Ik heb toch nog een test gedaan maar die was overduidelijk... en nu allemaal de goede moed erin houden haha
Hoi hoi, ik ben al jaren lid hier. Na een heftige scheiding en rollercoaster. Heb ik in juli een nieuwe liefde leren kennen. Sneller dan verwacht ben ik er donderdag achtergekomen dat ik zwanger ben. Ik was namelijk gewoon aan de pil! Ook ben ik bij mijn vorige twee kinderen door icsi zwanger geraakt ( probleem lag bij ex man). Nu dus de schrik van mijn leven dat ik binnen 2 maanden zwanger ben op natuurlijke manier en ook nog naast pil gebruik. Mijn vriend schrok heel erg en begint nu een heel klein beetje te wennen aan het idee. Echter heeft deze zwangerschap naast dat we niet zo lang samen zijn veel haken en ogen. Het is door medische reden nog maar de vraag of de kleine mag blijven zitten.1nov afspraak gyn. Maar voor proberen we te genieten van het feit dat ik zwanger ben.
Hallo welkom op dit forum en gefeliciteerd Hoever ben je? Lijkt me heel spannend zo pril in de relatie. Hoe voel je je?
Een rollercoaster van emoties en inderdaad zo spannend. Ik voel mij geregeld misselijk. Gelukkig helpt het tot nu toe als ik even wat eet . De testen liegen er niet om.
Als eerste van harte gefeliciteerd! Wat een spannende tijd dan voor jullie Wat heftig zeg dat t miss niet mag blijven door medische reden Iig goed dat jullie desondanks wel er nu van genieten
welkom en gefeliciteerd! jeetje wat heftig dat er onzekerheden zijn over de baby, of hij/zij mag blijven zitten.. mag ik vragen met wat voor reden? Van onze eerste zijn we ook heel erg snel zwanger geraakt, we waren net 7 maanden samen toen we erachter kwamen dat ik ruim 6 weken was. Dus ik snap zeker je eventuele onzekerheden, maar ik bekeek het altijd maar zo.. mijn ouders zijn ook gescheiden na 12,5 jaar getrouwd.. je weet het nooit! zoals jij het omschrijft is het nieuws inmiddels een beetje geland bij hem en proberen jullie samen evengoed lekker ervan te genieten, dát is super fijn!