Onze uk was afgelopen woensdag ook net 5 cm en keurig op schema. Dus denk niet dat dat klein is hoor! Mooie echo!!!
Watverwachtje.nl - Gokken jullie mee? Misschien ook leuk om zelf een poll aan te maken voor Fam/friends
Yeah vandaag 12 Weken nu nog hopen dat de echo morgen goed is,en dan heb ik misschien eindelijk vertrouwen en kan gaan genieten
Net de vk gebeld... Al paar dagen erge last van hoofdpijn. Net ook bloed laten prikken in het ziekenhuis. Die hadden gelukkig in 1 keer een ader te pakken! Beter!!! De verloskundige gaat mij zo terugbellen... Ben benieuwd!
Ik ben 11 dagen met vakantie geweest dus ik heb een hoop bij te lezen Ladies: mooie echo's! @Cindy: hoe is jouw echo vandaag gegaan? @Keef85: hoe was het bij de VK? Ik ben vanmorgen weer bij de VK geweest, hartje klopte zo mooi! Ik kreeg alleen als commentaar dat ik niet meer af mocht vallen. Ik ben 2,3 kilo afgevallen t.o.z. de laatste keer *shock* Terwijl ik tijdens mijn vakantie me niet echt ingehouden had... Ik mag nu een afspraak maken voor de 20 weken echo. Ik vind het nu toch wel snel gaan allemaal, alweer de 13 weken gepasseerd...
15 mei heb ik een afspraak ,ben zo zenuwachtig .het word mijn tweede echo en ik zal meer weten over mijn bloedanalyse .het is wel een ander gynicoloog omdat de mijne op vakantie is ,hopelijk val die mee. Ik blijf maar misselijk ook ,kan bijna niks eten ,alleen fruit.zijn er hier ook dames die nog steeds misselijk zijn? Heb ook last van hartkloppingen de laatste weken. Ik wens jullie allemaal een fijne zwangerschap ,en een gezond babytje Groetjes :0)
chantalvdpol ik hoop goed... maar ik heb de echo morgen pas haha Fijn dat die van jou goed was misselijk: ja hier ook weer 24/7 maar dan wel zonder spugen Ik heb de tip gekregen om vitotaal gember capsules te slikken, schijnt super te helpen... dus daar ga ik vandaag maar eens mee beginnen. Verder weer ineens doodmoe... val op het werk tussen de middag echt bijna in slaap.... nog meer dames last van???
Helaas hier ook nog misselijk. En idd enorm moe. Bekkeninstabiliteit ook drama.. Inmiddels 100% arbeidsongeschikt en ga vanaf volgende week 3x3 uur administratie doen ipv in de zorg
Hier ook nog steeds momenten van extreme moeheid... Vooral 's middags op mijn werk! Pff hahaha, en 's avonds na het eten ook als ik (te)veel gegeten heb.
Ik wil me graag afmelden hier. Merk dat ik toch vaak niet bijlees en dan is het weer veel te veel om te reageren. Daarbij merk ik dat het gewoon een heel verschil is hoe de meeste van jullie de zwangerschap zien en hoe ik dat zie. Merk dat dat toch niet optimaal is. Ik wens iedereen hier nog een super zwangerschap toe met hele mooie gezonde kindjes over ongeveer een half jaar Dikke kus!
Vandaag voor eerste keer hartje gehoord was inorm actief ,drinkt ook al is nu 8 cm .ben zoooo blij dat alles inorde is.
Wat ik niet begrijp is dat die zei dat ik 14 weken ben maar 17 november is beval datum ,dan moet ik 13 weken zijn ... Mijn frank viel als ik al buiten was ,ik was zo onder de indruk van het hartje en hoe die bewoog .Dat ik daar eerst niet opgelet had .begrijp er niks meer van .op mijn echo sta 14w2dagen.ze meten het kindtje zo weten ze toch hoe ver men is ?of ben ik verkeerf?
Jammer beetjemama... Heel veel succes met je zwangerschap... Ik post ook niet al te vaak wat, maar soms staat t ook wel even stil hier haha! Woensdagavond heb ik een pretecho. Die heb ik mijn moeder en schoonmoeder cadeau gegeven voor Moederdag. En stiekem zelf ook wel leuk om weer even naar de kleine te gluren Controle dinsdag bij de verloskundige was goed. Bleef maar die hoofdpijn houden, maar m'n bloeddruk was nu keurig! Dus erg gerustgesteld!