Bij mij is dat in ieder geval wel zo; dat mijn lichaam zich een beetje stabiliseert. Ik was alleen in week 5 en 6 misselijk. Daarna niet meer. Terwijl mijn hcg zeker weten nog flink is gestegen. Borsten blijven wel pijnlijk en soms nog pijnlijker! Moeheid wisselt ook heel erg. Die klacht is vooral wat minder erg geworden nadat ik flordadix ging gebruiken. Maar ik geloof er dus zeker in dat een lichaam zich een beetje stabiliseert na zo’n heftige hormoonwisseling. Maar dat geldt misschien niet voor elke vrouw. Elk lichaam is weer anders.
Mijn borsten waren tot vorige week pijnlijk, nu dus haast niet meer. En misselijk niet eens geweest. Misschien heel licht in de ochtend. Maar niet noemenswaardig. Rugpijn wel en moe. Moeheid is er nog wel. En dat is erg vervelend met zo'n drukke dag. Probeer nu maar vast te houden aan stabilisatie dan
@Shadow1987 ik heb net een echo laten maken. Mijn kwaaltjes waren idd minder. Het voelt bijna gewoon weer als normaal. Weinig spanning/trekkerig gevoel, nog maar met vlagen misselijk en voel mijn borsten ook minder. Maar aes was goed. Het bewoog al flink en het hartje klopte mooi. Groei was ook goed, volgend termijn. Ik herken het niet dat de kwaaltjes minder worden van mijn andere 3 voldragen zwangerschappen. Nu blijkt maar weer elke zwangerschap is anders.. ik ben gerustgesteld voor nu. Hopelijk is joiw situatie hetzelfde en is het idd het stabiliseren van kwaaltjes. Maar ik begrijp je ongerustheid volkomen!!
Ik heb net toch een echo gehad . Ik ben wel n beetje onzeker; doordat ik gemeten werd op 8weken 2 dagen en dat had 3 moeten zijn, maandag was t 8 weken 1 dag. Echt Pff dat krijg je dus als je zoveel echo’s heb. Maar; t hartje klopte mooi en snel en t bewoog, want wij doen mee aan n tv programma en daarvoor deden ze 5 min later even weer n echo en toen lag ie andersom .
Ik ging mezelf even gerust stellen; ik denk dat ze maandag gewoon iets te ruim heeft gemeten, want vergeleken met die andere 2 echo’s klopt t precies . Moet echt stoppen met doemdenken, jeetje. Krijg met 10 weken een echo in het AMC op verloskunde, 12 weken uitgebreid echoscopisch onderzoek en met 20 weken ook daar. Voor de rest alles bij de vk.
Oh wat fijn dat jij een goede echo hebt gehad En ja ik hoop ook dat het stabilisatie is en ik morgen spruit ook mag zien bewegen!
Goede berichten allemaal. Leuk!! Mijn poezendame heeft de lente in haar kop. Ze is vannacht ontsnapt en de rode buurtkater had haar al snel gevonden. Ze was nog niet krols maar ligt nu alleen maar te rollen en miauwen. Ben er niet blij mee. Weet niet hoe ze heeft kunnen ontsnappen maar die kater zat al weken voor de deur... Onze dame is een raszuivere ragdoll dus daar zochten we een idem partner voor. Niet die rooie schooier
4, 11 en 18 september! Moet nog horen in welke aflevering. Ja ivm embryoselectie word je deels in t ziekenhuis gevolgd.
Hoe bevalt Nederland, 4, 11 en 18 september, waarschijnlijk in aflevering 1. De opnames zijn allang voorbij, dit was de afsluiting.
Ah oke! Is dat omdat jij zo bijzondere ivf hebt? ( of haal ik nu dingen door elkaar) Want jij bent natuurlijk nog lang niet aan het bevallen.
Haha nee het gaat over specialistische vruchtbaarheidstechnieken en niet over bevallingen (zoals de naam doet vermoeden .). Wij hebben 3 technieken toe laten passen, ICSI, PGD en TESE, omdat mijn vriend ook geen zaadcellen had. Dus t gaat vooral over t hele traject voordat ik zwanger werd.
Oh dat vind ik erg goed dat ze daar een programma over maken. Er is namelijk voor leken zo weinig over bekend. Snap dat mensen er niet zo makkelijk over praten. Als je niet op een "normale" manier zwanger kan worden is toch een beetje taboe ofzo. In ieder geval weinig over bekend. Dus ik vind het wel goed! Super dat je dat gedaan hebt!
Ik heb ook eens een vragenformuliee op internet ingevuld n.a.v. een oproepje van begin maart 2018 van ‘hoe bevalt Nederland’ maar niks van gehoord eigenlijk. Zijn de opnames daarvan nu al voorbij??? Of misschien een gedeelte ervan of zo? https://zorgnu.avrotros.nl/dossiers/detail/hoe-bevalt-nederland/
Opnames zijn geloof ik wel zo goed als afgerond! Misschien nog een paar afsluitende dingen. En de basis is inderdaad dat onderzoek dat je ook ingevuld hebt, daarvan bespreken ze geloof ik de resultaten.
Ze mag dinsdag voor de abortuspil als de embryo's ingenesteld zijn. Gelukkig! Want wil graag één nestje met haar maar wel raszuiver