Misschien gewoon wat dingen proberen? Zoet, zout, warm, koud? Ik neem smorgens warme Brinta (niet te veel Brinta dus dat het niet een te dikke substantie wordt) en misschien verse soepjes maken, broccoli is wel een lekkere of pompoen. Succes!!
ik had dat bij mijn eerste zwangerschap ook ik lag echt krom vd pijn soms. Was bij mij echt de groei van de baarmoeder
Bedankt voor de eettips! Brinta is een goede, die ga ik zeker proberen! Ik heb geen contact gehad hierover met de vk, zouden jullie dat wel doen naar aanleiding van mijn klachten?
Eerst de melk opwarmen (pannetje of magnetron) daarna de Brinta erbij gooien anders is het echt nasty haha. Ik doe het met amandelmelk trouwens! Zit er een licht zoet smaakje aan.
Ugh dikke paniekaanval, probeer mezelf er uit te trekken. Was wiebelig onderweg naar de supermarkt (duizelig en de harde wind) dus paniek over flauwvallen en kreeg van die dizzy spells dat je staat te wiebelen op je benen, flauwvallen is echt m'n grootste angst. Nu ben en Jerry's eten in de hoop dat de kou m'n systeem ff reset
En ook hier een goede echo. Het hartje klopt ❤ @Mozzarella nee was gezichtsbehandeling met een wat uitgebreidere massage dan ze normaal doet haha. Bij schoonheidsspecialiste
En suikers! En dat is soms ook goed bij duizeligheid. Kan met Bloeddruk te maken hebben toch? Ik las dat ons bloeddruk in het begin wat lager is, dat zou het kunnen verklaren!
Weet niet zo goed wat het is, behalve erg vervelend en eng haha... veel hartkloppingen ook (als de paniek weer zakt) Suiker heb ik wel soms echt ineens nodig omdat ik bibberig ben
Op 7 maart. Nog exact 5 weken... En dan is het ongeveer een week wachten op resultaat. Wordt de langste week uit m'n leven...