uitgerekend 16 t/m 31 augustus 2022

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Angelmom1, 13 dec 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Leesteken

    Leesteken Fanatiek lid

    14 okt 2018
    3.698
    3.491
    113
    Nou, dat zijn nog niet veel positieve echo’ s :(
     
  2. tortelduif

    tortelduif Actief lid

    11 dec 2021
    480
    380
    63
    Vrouw
    Nee toch :cry:
     
    IkbenSanne vindt dit leuk.
  3. Liz19866

    Liz19866 Actief lid

    13 jul 2021
    423
    370
    63
    Ah nee wat vreselijk. Heel veel sterkte!
     
    IkbenSanne vindt dit leuk.
  4. Glitterhartje

    Glitterhartje Fanatiek lid

    30 jan 2021
    2.390
    1.925
    113
    Ah nee toch :(
    Hopelijk mag er over 2 weken toch nog goed nieuws komen en ben je nu minder ver dan gedacht, sterkte ❤️
     
    IkbenSanne vindt dit leuk.
  5. Glitterhartje

    Glitterhartje Fanatiek lid

    30 jan 2021
    2.390
    1.925
    113
    Hoe zit het met jullie buikspieren?
    ik heb sinds vanmorgen dat ik opstond al beetje last van mn buikspieren, niet echt heel pijnlijk ofzo maar het voelt wel net als spierpijn, soms voelt dat best vervelend.. heb voornamelijk onderin mn buik en soms hetzelfde gevoel vlakbij mn maag daar.
     
  6. MerryGoRound

    MerryGoRound Actief lid

    23 sep 2021
    161
    228
    43
    Oh nee! Wat verdrietig. Sterkte ❤️
     
    IkbenSanne vindt dit leuk.
  7. Anne201

    Anne201 Fanatiek lid

    22 jun 2014
    1.539
    774
    113
    Vrouw
    Shit man, wat een hoop vervelende echo’s al hier…. Sterkte voor de meiden waarvan het waarschijnlijk mis is, ik blijf hoop voor jullie houden.

    hier nog steeds veel bruinverlies, net een beetje roze gespot. Ik hoop zo dat het niet doorzet. Heb nog wel volop symptomen. Ben veel misselijk, moe en duizelig
     
    IkbenSanne vindt dit leuk.
  8. Motherofdragons

    Motherofdragons Actief lid

    22 jun 2020
    262
    221
    43
    Vrouw
    #528 Motherofdragons, 31 dec 2021
    Laatst bewerkt: 31 dec 2021
    Nou wat een verdrietig nieuws :( Sterkte.. Ik duim voor nog een wonder.

    Nou dames, nog niet veel positieve echo's tot nu toe.. Doet me echt weer denken aan mijn echo's begin dit jaar, toen het mis was. Maakt me des te zenuwachtiger voor deze keer, ben echt serieus zo bang weer hetzelfde te hebben. Helemaal met die irritante spotting die ik bij elke zwangerschap heb. Naja, ik verander er toch niets aan, druk maken of niet, het zit goed of niet. Maar ja, makkelijker gezegd dan gedaan hè. :rolleyes:
     
  9. Motherofdragons

    Motherofdragons Actief lid

    22 jun 2020
    262
    221
    43
    Vrouw
    Hier ook nog steeds af en aan bruin en rozeverlies. Heel irritant hè. Verder wel stikmoe en misselijk ook. Maar ja, ik weet dat het beide kanten op kan. Bij goede en foute afloop had ik last van spotting dus meer dan afwachten kan ik toch niet.
     
    Anne201 vindt dit leuk.
  10. Leesteken

    Leesteken Fanatiek lid

    14 okt 2018
    3.698
    3.491
    113
    Ik word er ook echt angstig van. Ik heb 2 goede zwangerschappen gehad. Bij de eerste een hematoom vlakbij het vruchtje. Ik heb daar 1 keer enorm bloedverlies van gehad maar meneer bleef zitten. Ik ‘ken’ het dus niet om slecht nieuws te krijgen maar met al deze slechte/onzekere echo’s word ik ook echt wel bang :(
     
  11. Motherofdragons

    Motherofdragons Actief lid

    22 jun 2020
    262
    221
    43
    Vrouw
    Ja precies. Het blijft gewoon een ontzettende onzekere periode dat eerste trimester, waar je totaal geen grip op hebt.
     
  12. Sjuwene

    Sjuwene Bekend lid

    17 jul 2021
    952
    793
    93
    Vrouw
    Het is idd geen goed begin al de onzekere echos..
    Ik had bij mij vorige zwangerschap ook wat bruinverlies maar dat was oud bloed ofzo..
    Ben niet zozeer bang voor de eerste echo.. die had ik net 7.5 ofzo en die was goed.. de termijn echo.. daar sla ik nu al angsten uit. Omdat we toen slecht nieuws kregen..
    Merk wel dat zwanger zijn nadat je eentje kwijt bent.. mentaal erg zwaar is.. mijn hoofd gaat er van de negatieve uit..
    Maar we blijven positief!!!
     
  13. Synthesizer

    24 dec 2021
    60
    70
    18
    Vrouw
    Hè gatver, meen je. :( Mag ik vragen hoe jij het zo zeker weet? Sterkte. ♡
     
  14. Aiofy

    Aiofy Lid

    15 dec 2021
    42
    110
    33
    Vrouw
    Dankjewel!

    Oh wat balen dat tot nu toe nog niemand een geweldige echo heeft gehad.
    @IkbenSanne zou het toch niet kunnen dat het een late innesteling was? Veel sterkte, dit is zo niet wat je hoopt :(

    Kwaaltjes: ik voel vrijwel niks. Niet moe, niet misselijk, maar bij mijn vorige zwangerschappen was dit hetzelfde dus hier hecht ik niet zoveel waarde aan.

    5 januari heb ik de volgende echo. Wat duurt wachten vreselijk lang als je ergens op wacht. Gelukkig vandaag op pad voor van alles, dat scheelt toch wel een boel.

    Hopelijk komen er gauw positieve echo's voorbij hier. Denk ook echt dat dit het nadeel van een vroege echo is. Wellicht twee weken later zit het bij de meesten wel gewoon goed. En inderdaad, laat die eerste drie maanden maar voorbij vliegen. Zo onzeker allemaal..
     
  15. Sjuwene

    Sjuwene Bekend lid

    17 jul 2021
    952
    793
    93
    Vrouw
    Dames, ik heb een amdere vraag.
    Ik moet nu denken aan een zorgverzekering.
    Ik kom er gewoon niet uit.
    Wat raden jullie aan?
     
  16. Motherofdragons

    Motherofdragons Actief lid

    22 jun 2020
    262
    221
    43
    Vrouw
    Voor mij was FBTO het meest gunstig nu, dus ben geswitcht vanaf CZ. Maar blijft heel persoonlijk denk ik, afhankelijk van wat je belangrijk vindt en nodig hebt.
     
    Sjuwene vindt dit leuk.
  17. Motherofdragons

    Motherofdragons Actief lid

    22 jun 2020
    262
    221
    43
    Vrouw
    Ja dat is gewoon ook echt vreselijk. Dan heb je eerst een goede echo en ga je daar eigenlijk al helemaal vanuit en blijkt het bij de echo daarna toch niet goed te zijn. Heel naar :(
     
  18. Sjuwene

    Sjuwene Bekend lid

    17 jul 2021
    952
    793
    93
    Vrouw
    Jaaa en zag het echt niet aankomen. Me lichaam gaf me geen signaal.
    We hadden kloppend hartjr gezien alles..
    Dat was echt zwaar voor mij.
    Maar ja we gaan door en alweer zwanger!
    Positief maar realistisch!
     
  19. IkbenSanne

    23 okt 2021
    68
    54
    18
    Vrouw
    Ik weet wanneer m'n eisprong was, door temperaturen en ovulatietesten en het verschilt gewoon te veel.
     
  20. Blacky27

    Blacky27 Actief lid

    7 mei 2018
    421
    223
    43
    Vrouw
    Ik lees al een tijdje stil mee, ik zal mijzelf van de week als ik vakantie heb op de lijst zetten. Ik ben als het goed is 30 augustus uitgerekend en 18 januari hebben we de eerste echo/intake.
    Lukt het jullie een beetje om wakker te blijven? Onze vriendengroep is hier en jeetje wat heb ik een moeite om wakker te blijven… iemand tips?

    ik kan ook niet eerder naar bed want een van de kinderen van vrienden ligt in ons bed
     
    LittleSweetGreyBunny93 en Femc vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina