Hier is mijn misselijkheid ineens weg.....automatisch maak ik me daar natuurlijk druk om. Maar mn toeten daarentegen doen zo'n pijn dat het voelt alsof ik stuwing heb! Vraagje dames! Zondag met moederdag willen we het vertellen aan ouders en schoonouders. Hebben de maandag erna een echo. Ik zit te twijfelen of ik vrijdag of zaterdag particulier nog een echo zal regelen. Ben zo bang dat we dan zondag helemaal vrolijk en blij staan te vertellen en de dag erna op moeten gaan bellen dat het toch niet goed is. Wat zouden jullie doen?!
@Boef12 Lastig hè..ik snap je volkomen.. Zou idd dan ook proberen nog n particulier echo. Zit n beetje ook ermee.. mn kleding gaat knellen en afgelopen zaterdag werd er al zo gekeken van ben je zwanger ofzo..heb altijd al wel een soort 'baby' buik...alleen weet ik ook wel t nu de darmen allemaal zijn. Bij mn dochter moesten we t ook gaan melden met 7 weken omdat ik mn kleding niet meer paste en de vragen zelfs kwamen. Ik ben bang dat t nu weer zo zal gaan. Maar voor nu heb ik de echo pas 22 mei. Ik ga vanmiddag ook even bellen of het toch niet eerder kan. Omdat ik ook niet wil gezegd hebben terwijl er nog geen duidelijkheid is of t wel goed zit. Hier net even 3 x op en neer naar zolder voor dozen halen....ben gesloopt...Zo geen energie meer.
8+ Hoe gaat het weer jullie af dames? Ik kan sowieso al niet tegen warm weer.. dus ik doe lekker relax! Dat ga ik komende zomer alleen maar doen! Haha...
Ik wil het ook dit weekend gaan vertellen. En heb pas 22 mei een echo.. Maar ik wil het echt niet langer geheim houden. De kans op slecht nieuws is eerlijk gezegd ook best klein. Maar mocht het wel zo zijn dan zal ik dat ook vertellen en hoop ik op hun steun.
Bekijk bijlage 570599 Goed om te horen! Erg fijn dit! Ik heb net mijn afspraak met moeders voor moeders gehad en ze hebben niets erover gezegd dat ze het alleen uit onze urine nodig hebben ed. Ik heb zelf wel pregnyl gebruikt en daar dus ook mee zwanger geworden! Voor mij is het een kleine moeite en een grote voldoening om mijn urine te doneren in de hoop dat ik hier ook iemand anders mee kan helpen! Ik had een mooie knalstreep! Volgens haar moet ik vandaag toch wel een goede echo hebben met zon mooie streep! Ben benieuwd.. 16:15 heb ik mijn echo
@Fennec mooie echo! @FoXii succes straks bij je echo, mooie MvM test! @ iedereen. Pff ik kan zoooooo moeilijk naar de wc! (Sorry...) wat doen jullie eraan?
We hebben met onze camara een foto gemaakt omdat ze er geen eentje kon printen helaas. Maar ook een kloppend hartje gezien bij onze ukkie we zijn HAPPY