@in Toevallig dacht ik laat ik hier eens kijken, heb in het begin nog wel eens gekeken maar door de drukte en wennen aan de nieuwe situatie kostte het me even teveel energie om ervoor te zitten en dan ineens vergeet je het en wat…. Zitten we al half april!! Wat een heftig verhaal om te lezen met wat je allemaal hebt moeten doorstaan zelf & met kleine E. Ik kan me niet voorstellen hoe zoiets moet zijn Hoe komt het dat er weinig steun is? Hopelijk kan je hier nog het e.e.a. Kwijt. Wel heel fijn dat het met je meisje nu goed gaat. Het gaat hier goed, baby E. Is nu bijna 4 mnd en ik ben sinds afgelopen week weer begonnen met werken. Ik was even bang dat ik problemen zou krijgen want ik heb een periode van veel angst ervaren maar gelukkig heb ik dat zelf kunnen verwerken, relativeren en dealen en lukt het me zelf om ermee om te gaan. Soms wel moeilijk, maar ik besef dat ik echt meer moet loslaten. Ik heb eigenlijk mijn zwangerschap en kraamperiode heel goed ervaren. E. Heeft wel verborgen reflux gehad waarvoor ik naar een osteopaat ben gegaan. Hij heeft ook nog 2 nachtjes in het ziekenhuis gelegen met Corona toen hij bijna 3 maanden was. Gelukkig heeft hij dat heel goed doorstaan, had alleen een beetje hulp nodig. Op dit moment krijgt hij hulp van de kinderfysio voor zijn voorkeurshouding, je ziet namelijk wel echt een afvlakking van zijn hoofdje, hij blijkt een kort nekspiertje te hebben aan 1 kant waar hij wat last van heeft (waaarschijnlijk steeds in de buik naar die kant gelegen) maar echt het is zo’n lief fijn vrolijk mannetje.
Hallo dames, Vanmorgen is via een geplande keizersnede ter wereld gekomen, onze zoon Noah. Hij weegt 3990 gram en is 50 cm. Hij deed het meteen helemaal fantastisch en we genieten enorm. Ikzelf heb nog wel best veel pijn.
Van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon Noah❤️ Daar is hij dan! Nu lekker genieten van elkaar en hopelijk voel jij je snel weer goed♡ Op naar een voorspoedig herstel
Een periode van veel angst ervaren? Dat klinkt heftig! Wil je er iets meer over vertellen? Herken je het van jezelf? Mooi om te horen dat het je lukt om te relativeren en ermee om te gaan♡ En wat pittig dat E. in het ziekenhuis heeft gelegen met Corona! Onze Y. had met 2.5 maand ook Corona Zij was wat verkouden en had koorts. Maar gelukkig viel het verloop bij haar erg mee. Wij hoefden daarom niet naar het ziekenhuis met haar. Hopelijk kan de fysio jullie goed helpen bij de voorkeurshouding van E.!