Ik kreeg het eigenlijk pas voor het eerst bij de tweede zwangerschap en dacht toen ook WAT is dit?! Ik kon daar toen bijv wel een hele week last van houden, maar ik kon me dan ook echt amper bewegen, ik moest gewoon ergens gaan zitten en me vooral niet bewegen hihi. De VK zei toen ook al dat het bandenpijn kon zijn. Ik kreeg het ook maar 1 x zo per zwangerschap, maximaal 2 keer.
Ik heb gelukkig geen last van geuren en eten dat me niet aanstaat haha. Ik heb juist veel honger steeds Maar misschien is dat idee ook ontstaan omdat als ik een vlaag van misselijkheid voel dan stop ik meteen wat in mn mond omdat het dan zakt hahaha...
O zakte het maar als ik wat had gegeten! Net met de auto weggeweest en het is gelijk weer mis. Super beroerd. Had zin in een ei dus die gebakken en nu gegeten maar die komt er zo weer uit.....
Uur geleden de echo gehad en alles was goed! Het hartje klopte mooi, de grootte klopte met het termijn en genoeg vruchtwater!
@leandrotje iiehh ei overgeven, moet er niet aan denken! Heb sowieso een fobie voor overgeven. @clarajilla wat fijn dat de echo goed was! Gefeliciteerd! Mooie echofoto
Hier nog niet echt last van misselijkheid, mijn reuk is wel beter. Maar ik wordt net wel wakker van een dutje. Heerlijk liggen slapen
Ik kan het meeste eten gewoon nog hebben. Voornamelijk moe maar voor de rest gaat het wel. Scheelt nu qua zenuwen wel enorm dat hartje gewoon klopte op de echo. Vond dat zo bijzonder weer. Dat er nu twee harten kloppen in mijn lijf.
Het eten zit er nog in. Had ik niet verwacht. Haha. Manlief haalt zo primperan voor me op bij de apotheek. Al mag ik er maar maximaal 10... Dus even goed plannen hoe die te gebruiken. Bij de jongste gebruikte ik er 3 per dag. Nu maar minder doen want anders heb ik er niks aan.
Hoi meiden! Ten eerste natuurlijk gefeliciteerd met jullie zwangerschap! Ook ik weet al even dat ik (wij) ongepland maar heel erg gewenst zwanger zijn van ons derde wondertje! We hebben al een dochter van 8 en een zoon van 2 en rond 29 januari mogen wij hopelijk nog zo'n prachtig kindje verwelkomen in ons gezin. Twee dagen geleden de eerste echo gehad omdat ik niet wist hoelang ik al zwanger ben en toen kwamen we uit op 6.1 weken en...er was al een heel mooi hartje aan het kloppen.
Spannend starry! Gefeliciteerd! Hier net de primperan opgehaald. Of nouja manlief.. Merk al wel dat mijn misselijkheid en overgeven in de avond het ergste is. Net als bij de andere 3.. Dus tijden qua medicatie daarop aanpassen.
Ik ga maandag naar mijn bioresonant toe. Met mijn hooikoorts heeft ze me goed geholpen en ze heeft ervaring met zwangerschapskwalen. Hoop dus heel erg dat het gaat helpen.
Dat zijn zetpillen toch? Ik mocht namelijk vandaag ook mijn medicatie ophalen en had de huisarts zetpillen voor geschreven ik heb ze niet genomen en bij de huisarts gevraagd voor orale medicatie en heb nu, net als de verloskundige zij, Emesafene. Ben benieuwd of dit werkt. Want heel de dag kots misselijkheid zijn is niets voor mij
Hey meiden, Heb vandaag eens even gerekend en mn temperatuur kaartjes en alles erbij gepakt en van alles uitgerekend dus en mn ei was 8 mei, dus heb daar ff verder opgerekend en dan kom ik uit op uitgerekende datum 29 jan.. wat dus dan inhoud dat ik dan nu volgens die berekening op 6weken en 3 dagen zit en dus gister met die echo op 6 weken en 2 dagen... dus hopelijk is dat het en ben ik dus minder ver dan gedacht en is er straks dus een kloppend hartje
Ja zijn zetpillen! Bij mij werkt alleen emesafene niet dus ik heb primperan erbij gevraagd. Hopelijk werkt bij jou de emesafene wel! Van de emesafene neem ik altijd 1 zodra ik wakker wordt rond 06.15 uur en dan ergens rond de middag nog 1. De primperan neem ik alleen in de middag denk ik want dan is het het ergst.
@Starry welkom en gefeliciteerd! @SnowAngel wanneer heb je de volgende echo? Hopelijk klopt het hartje dan wel en dat je gewoon in eerste instantie verkeerd gerekend had. Gister om 8 uur in slaap gevallen en wordt net pas wakker hihi.