7uur in het zh... 8uur ging hij de narcose in... Gelukkig mooi rustig. Half 9 weer op de verkoever. Toen idd wel helemaal in paniek. Trok z'n shirt uit, bandje van de pols.. Verband van de pols.... Moest hem echt even in de houdgreep nemen. Ze zeiden ook al, dat het nog allemaal van de narcose was en hij niet eens weet dat die zo reageert. Pff wat kreeg ik een harde buiken steeds... Je lijf reageert daar toch echt op. Toen wij weer op de afdeling waren heeft die nog een hele tijd gehuild, maar uiteindelijk toch toegegeven en lekker gaan slapen... Daar knapte die vrij goed van op. 13uur mochten wij eindelijk naar huis. Heeft al een aantal dingen gegeten en ook wel gedronken, maar klaagt nu steeds meer over pijn. Benieuwd wat de nacht gaat brengen... Maar de dag hebben wij iig goed overleeft
Ja, ik wel, want wij zitten 1,5u van huis en blijven 3 dagen/2 nachten. Ik ben dan ruim 35 weken, dus verwacht het niet, maar beter voor niks mee.... Bij dochter heb ik weeënopwekkers gekregen en ging ik van helemaal niks naar bevallen binnen 4u Hoe is het gegaan @Cindy29 ? Hier wisselende ervaring. Zoonlief ging heel rustig en kwam er dus ook rustig uit. Dochterlief ging krijsend en slaand en hoorde ik al huilen toen ze nog naar verkoever gereden werd. Die was nogal boos om alles Hier is het verlof begonnen!!! Zo'n gek gevoel/idee toen ik naar huis reed, dat ik gewoon pas over 5,5 maand weer terug kom!!
Fijn dat het achter de rug is @Cindy29. Hopelijk valt de nacht mee en knapt hij snel weer op nu! Ik heb vandaag afscheid genomen op mijn werk. Morgen werk ik nog vanaf huis tussen de Centering bijeenkomst en groeiecho door en dan is het daarna 17 weken niet werken in elk geval. Ik ben wel blij dat het er na morgen op zit. En tussen t werken door heb ik inmiddels alle baby wassen gedraaid. Nu dus nog vouwen/strijken en dan ben ik weer een belangrijke stap verder. En kan de vluchtkoffer aangevuld worden met babykleertjes, jeeej! Al moeten er ook nog veel dingen van mij bij hoor haha. Voor mij ligt alleen kleding klaar nu. Dus dingen als warme sokken, slippers, toiletspullen en een tijdschrift pak ik nog in.
Beterschap met je zoontje @Cindy29 . Ik hoop op een goed herstel Net terug van de voorlichting avond in het ziekenhuis over bevallen. Was heel interessant had stiekem gehoopt op een rondleiding of in ieder geval de verloskamer te zien, dat was helaas niet zo. Maar gelukkig was er tijdens de voorlichting ook ruimte voor vragen en verschillende tafeltjes met informatie ook stond er een bed waarin je gaat bevallen (en wist ik veel dat dat bed in ZOVEEL verschillende standen kan hahaha) ik heb ook gelijk informatie gevraagd over eventueel inknippen toch een beetje angst voor gehad maar ik ben opgelucht moet ik zeggen
Fijn dat het goed gegaan is @Cindy29 en hopelijk is de nacht ook goed gegaan Hier vandaag eerste verlof dag. Heel naar weg gegaan op m’n werk gisteren met een aanvaring met mijn manager en de manager van mijn manager die voor mij echt uit het niets kwam. Ze vonden m’n project altijd goed (wekelijkse feedback) en nu opeens had ik alles fout gedaan. 1 uur voor ik met verlof ging. Dus ben huilend van de afdeling vertrokken en al m’n collega’s hebben dat ook gezien dus die vragen zich waarschijnlijk ook af wat er aan de hand is. Nu maar uit het hoofd proberen te zetten. Vandaag gaan we wat leuks doen als gezin, mijn man heeft ook een dagje vrij genomen om het verlof goed in te luiden. Nog geen idee wat we gaan doen maar in ieder geval iets gezelligs met zoontje en ergens lekker lunchen!
Dat is klote hoe je bent weggegaan. Ik hoop dat ze je nog even bellen, niet netjes om je zo te laten gaan.
Jeetje, wat naar en onsensibel van je manager! Kan me voorstellen dat het echt niet leuk is om zo je verlof in te moeten gaan... De komende 4 maand kan je er toch niks meer aan doen. Hopelijk had je met andere collega’s nog wel een hartelijker afscheid?
En nog 4 weken te gaan! Mag ook wel 3 weken Haha. Gek idee eigenlijk om naar een datum te leven. Op zich wel lekker geslapen, 1x eruit geweest om te plassen. Laatste schooldagen voor zoonlief en dan 2 weken vakantie!
Jeetje wat raar zeg. Heb je wel aangegeven dat je vindt dat ze een nogal bijzonder moment hebben gekozen voor deze feedback, zo vlak voor je verlof? Zo niet, zou ik zelf nog even bellen vanochtend en aangeven dat het natuurlijk geen probleem is als er feedback komt, maar dat de wijze waarop en vooral de timing nogal bijzonder is en je hierdoor met een vervelend gevoel aan je verlof start. En dat dit toch niet de bedoeling kan zijn. Dan heb je het in elk geval uitgesproken en is het makkelijker loslaten over het algemeen.
Ik ben na het gesprek meteen weg gegaan. Had geen zin om met mijn huil hoofd op de teamafdeling te zitten. Wel lieve berichtjes gehad van collega’s. Mag hopen dat de manager idd nog ff belt die heeft vast ook er over nagedacht. Maar ga zelf niet bellen als zij niet bellen
Ja dat heb ik zeker aangegeven. En ook dat het me verbaasde omdat ze iedere week heel enthousiast waren (en dat zelfs op papier vast ligt in alle notulen). Volgens mij waren ze gewoon not amused dat ik met verlof ging
Pfff... Echt raar hoor! Je bent hoogzwanger en hebt gewoon hartstikke recht op en behoefte aan verlof. Ze hebben lang genoeg de tijd gehad om aan het idee te wennen dat je er een paar maandjes niet zal zijn. En als ze zelf kinderen hebben, dan weten ze zelf ook hoe hard je dat nodig hebt. Die 4 maanden die je in NL hebt zijn echt niks op een hele zwangerschap en de periode na de bevalling met pasgeboren baby... Terecht en goed dat je de feedback hebt gegeven die @Suzy85 ook al aangaf. Ik hoop dat ze nog met een beetje zelfreflectie op de proppen komen. En als je zelf geen zin hebt om te bellen (wat ik me helemaal voor kan stellen), zou ik in elk geval een mail erachteraan sturen, zodat ze er nog een keer over na kunnen denken. Kan me ook helemaal voorstellen dat je direct naar huis bent gegaan hoor. Ik ben ook weleens in een hormonenbui na een stomme opmerking van een collega in huilen uitgebarsten en heb me toen ook opgesloten in de wc tot het niet meer zichtbaar was en naar huis gegaan zodra het kon In elk geval goed dat je vandaag met je gezin lekker gaat genieten! Helemaal verdiend!
Trouwens: 35 weken dansje! Oh, ik krijg echt elke dag meer zin om dit meisje te ontmoeten... Sinds een paar dagen beweegt ze heel veel in m'n buik en soms drukt ze zo tegen de zijkant van m'n buik dat die aan 1 kant helemaal uitpuilt en ik denk dat ze eruit probeert te ontsnappen Maar ze moet nog even blijven zitten tot januari! Mijn man ook super schattig vanochtend: ik had de eerste babykleertjes gewassen en die hingen te drogen. Pakt hij een klein rompertje van de lijn, legt hem op z'n arm en doet alsof hij z'n dochtertje wiegt en knuffelt. Hij kan ook al niet meer wachten dus!
Jeetje @Brenda028 wat naar weg gaan zo! Misschien is een mail sturen wel een optie. Zo wil je niet je verlof in gaan. Vind het ook niet professioneel van je manager, een uur voor je verlof. Kom op zeg! Hopelijk heb je vandaag een fijne dag samen met je gezin!
Baby zit steeds in m’n zij te porren. En het voelt met de week steeds zwaarder worden. Snel buiten adem en een torenhoge hartslag. Die wil er ook wel uitspringen lijkt het
@Brenda028 Nou ja zeg! Belachelijk hoor. Hier ook niet echt een afscheid, ik had wel lekkere chocolaatjes meegenomen voor de collega's en degene die er waren wensten me een fijn verlof. Dat was het Zoon is nu nog op school, die is 11.45 vrij en dan vakantie! Dochter heeft een behoorlijke knal gehad van het ziek zijn vorige week, dus die heb ik laten liggen, kwam om half negen zelf beneden.
Ik vind het ook echt steeds zwaarder worden. Mn buik is ook echt enorm gegroeid in 3 weken!! Blij dat ik nu verlof heb, want ben ook echt vooral ontzettend moe.
@Brenda028 Wat vreselijk om zo aan je verlof te beginnen. Bah! Kan mij heel goed voorstellen dat je met een rot gevoel en ook direct naar huis bent gegaan. Hoe kan je iemands verlof zo in laten gaan. Ik zou zeker nog iets van mij laten horen maar de emoties wel eerst even laten zakken. Vandaag lekker genieten met je gezin en proberen het van je af te zetten. En dan afwachten of ze zelf nog iets van zich laten horen en zo niet volgende week zelf nog even een mailtje sturen. @Cindy29 hoe is de nacht gegaan? Hier zijn de kids vandaag ook vroeg uit en kan de kerstvakantie beginnen.