@mamavandave verschrikkelijk van je collega @Dame09 zo te zien heb je ook een houten bed. De ombouw gewoon weggehaald??
Nee, wij hebben geen houten bed. Is een metalen verstelbare bodem... Geen ombouw. Dit is wat het is...
Haha ja bed op klossen is wennen! Ons bed is 5cm te laag van zichzelf en er passen geen klossen onder. Dus bierkratjes er onder en daardoor is het bed nu ruim een meter hoog haha! Krukje om in bed te komen... @sarah28 fijn dat je nu duidelijkheid hebt. En wat dichtbij klinkt het dan opeens!! @mimi1988 gerustgesteld? Fijn dat er niks geks gevonden is @Momof2girls19 wat goed bezig alle enveloppen al af! En spannend met die voorweeen. Wie weet zet het binnenkort door! @kilo's, hier ook al +18. Om te janken! Ook de 100 kilo over na al die afval pogingen. Vanaf 1 februari ofzo ga ik zwaaaaaar op dieet!
Wij hebben een boxspring en de klossen al wel in huis, moeten er alleen nog onder. Ik hoop dat het lukt! Hoor vaak dat je gedoe hebt met de poten in het midden.
Wij hebben eerst de buitenkanten gedaan en daarna is m'n man eronder gekropen en heeft de middelste poten gedaan...
Wij hebben ook een boxspring en inderdaad 12 klossen onder het bed. De middelste poten zorgen ervoor dat de twee delen niet helemaal meer tegen elkaar geschoven kunnen worden. Er zit nu een kleine kier tussen het bed maar omdat wij 1 matras hebben merk je er niets van. En doordat de nachtkastjes strak naast ons bed staan kan het bed ook niet verder uit elkaar schuiven waardoor we er tussen vallen
Wel handig dat verstelbare. Een bed waar je in zitstand zou kunnen lijkt me ook super handig met voedingen etc
Ik heb naast de klossen ook een rugsteun geleverd gekregen. Die kan je aanvragen. Misschien is dat ook iets voor jou?
Ik krijg ineens allemaal pukkels Heb dat echt nooit. Heel soms een pukkeltje als ik ongesteld moest worden maar dat was het dan ook wel.
Bloeduitslag was goed! Voor nu weer gerustgesteld. Moet de klachten wel in de gaten houden. Zondag ben ik 36 weken en ik roep al vanaf dag 1: hij komt in week 36.. ben benieuwd! Ook al heb ik het meestal fout Morgen gaat wel de matrasbeschermer op bed, voor de zekerheid. @mamavandave heftig van je collega @klossen, leuk al die bedden. Denk dat wij het niet gaan doen. Vorige keer ook niet gedaan en was geen punt. Krijgen nu dezelfde kraamhulp als het goed is. Heb ze wel besteld, dus ze kunnen er altijd onder als het past. Morgen laatste babywasje doen (boxkleed) en dan klaar. Van mij mag hij binnenkort wel komen. Ik wil knuffelen
Ik heb vandaag nog wat dingen van mijn schoonzus gekregen, zijn vast gewassen maar ga het zelf toch nog even doen. Morgen de gordijnen maar even in de was doen van de woonkamer en kijken of ik mijn man kan overhalen de ramen te doen. (Dan gaat de gourmet lucht er hopelijk echt helemaal uit)
Ik was zo blij dat ik alle babywas gedaan had (moet alleen nog wat strijken). Liepen we vandaag de Hema in en heb ik weer een wiegdeken en een pakje, dus toch nog wat was . @o0mona0o Fijn dat de draaipoging achter de rug is. Ik hoor maandag of t nodig gaat zijn...maar ga t alleen bij een vk laten doen en niet bij een gyn, dus dan geen infuus. Klinkt niet fijn als ik je zo lees. Fijn dat voor iedereen de controles verder weer goed waren! Bedklossen gaan we volgende week doen. Wij hebben genoeg aan 8 voor onze boxspring. We hebben wel de box vandaag opgezet. En het gordijn voor de babykamer afgehaald (vandaar de Hema aankopen ).
Ik moet het nog meemaken. Denk dat we het volgende week ergens maar eens gaan proberen eronder te krijgen Ik heb inderdaad ook zo’n rugsteun voor in bed mee besteld en een douchekruk. You never know
Onder ons bed passen geen klossen. En met mijn lengte (kom nu al amper uit bed ) zijn bierkratjes eronder niet te doen. Door de erge bekken instabiliteit mag ik geen trapje of krukje gebruiken.. dusssss.. oplossing: als ik thuis moet bevallen of controle krijg gaat er een los matras tijdelijk bovenop ben ik erg blij mee.
Onder onze boxspring lukte het dus niet met klossen.. Vandaar de bierkratjes. De klossen waren te smal voor de poten. Dus mocht het met klossen niet lukken dan is de oplossing te halen bij de supermarkt
Ik had alleen bedverhogers besteld, maar kreeg de rest er allemaal bij... Blijkbaar kun je het hier alleen als pakket krijgen..