Hier ook 13 weken dansje Gaat wel goed. Vanmorgen nog wel even gebloed, dit keer zonder reden zoals harde ontlasting, dus ik vraag me af wat het dan is.. Heb geen krampen wel kleine steekjes maar die heb ik al vanaf dag 1 @mamavandave gefeliciteerd! En geniet van je vakantie
Die steekjes lijken mij meer soort groeipijn van je baarmoeder. Hoop echt dat het snel weer weg is. Tweede trimester is bereikt dus tijd om een beetje “zorgeloos” te gaan genieten
Hahah nou precies dat inderdaad. We hebben al zoveel goede echo's gehad en de verloskundige heeft zelf gezegd (bij 9 weken al) dat de kans dat het nu nog mis gaat echt super klein is dus ik maak me ook niet echt mega druk maar ik vraag me af waar het vandaan komt.. en waarom het er is en toch stiekem een beetje of ze het fout kan hebben en het wel mis kan gaan. Zoveel vragen vind t zo vreemd dat verse bloed.
Die heb ik ook en heb er deze keer meer last van dan bij mijn zoontje. De vk zei dat dat idd de groei van de baarmoeder is en de banden. Soort menstruatieachtige klachten
Ik heb soms echt het gevoel dat ik steken heb in m'n vagina. Dat voelt echt heel erg vreemd. Maar ook dat zal er allemaal wel bijhoren denk ik.. Helaas ondertussen wel al wat meer last van m'n stuitje/heel laag in m'n onderrug. Hopelijk wordt dat niet al te snel erger.
Nou voel ik me een beetje buitengesloten Vorige zwangerschap wel last van mijn bekken gehad. Tot nu toe nog nergens last van. Maar heb ook geen verdere kwaaltjes. Zelfs mijn buik groeit nog niet.
Hebben zo'n mooi weekend achter de rug. Vrijdagavond mijn zoontje verteld met een ingepakt tshirt (ik word grote broer) en echofoto. Het duurde even voor hij t door had haha, maar is zo lief en bezorgd en nieuwsgierig. Dat is zo leuk als ze al ouder zijn. Hij heeft 100 vragen, kust en knuffelt mijn buik en kan niet wachten tot zijn broertje of zusje geboren is. Zondag mocht hij t tegen mijn familie vertellen (die waren bij ons voor mijn verjaardag nog). Was ook zo'n mooi moment met ook emoties, omdat ze destijds ook de missed abortion hebben meegemaakt. Ook nog wat andere mensen via app laten weten, o.a. schoonfamilie (die wonen in buitenland) en vandaag is mijn zoontje met dat tshirt aan naar school haha, ik mocht m niet eens wassen. En ik heb voor t eerst een strak shirt aan naar mn werk, dus dat zal ook reacties opleveren. Ik heb dit nooit meegemaakt bij mijn zoontje, omdat dat vanaf t begin onzeker was en ik toen meteen iedereen had ingelicht. Dus zo bijzonder om zoverl liefde te ontvangen. Ik ga even teruglezen!
@mimi1988 irritant he als je partner zo doet, jullie hebben ook nogal wat meegemaakt, dan is t des te vervelender. @Seffie je schrikt je rot dan he! Hoe is t nu? De kans dat t misgaat is idd heel klein nog maar miss kunnen ze voor de zekerheid even kijken? @Dafino oh wat fijn zeg, eindelijk niet meer overgeven! Ik voel me ook beter, echt fijn, dan vergeet ik soms dat ik zwanger ben haha.
Wat een leuk weekend heb je gehad super! Ja ergens schrik je toch. Ik ga zo even bellen.. want het voelt ook een soort van beurs ofzo. Misschien een blaas ontsteking of een andere reden. Ik heb sowieso algehele malaise ben er wel klaar mee. Laat deze klachten snel over zijn