Die lepeltjes van de babydump uit de box zijn de allerfijnste die er zijn als je het mij vraagt! Waar kun je allemaal boxen krijgen? Ik heb nog niets durven halen tot nu toe
Wij hebben nu; Woezel en Pip koffertje van de vk Rompertje van zeeman Ouders van nu zwangerbox van Blokker Box van de babydump Sokjes van babydump voor het aanmelden van de nieuwsbrief. Moet dus alleen de wij jonge ouders zwangerbox van prenatal nog ophalen. Tenzij iemand nog suggesties heeft
Hier beetje hetzelfde. 24 bij geboorte, 26 bij geboorte nr2. En toen dachten we wel klaar te zijn. Tot een jaar of 2 geleden, toen ik ging nadenken over wat ik wilde als mijn koperspiraal er uit moest twee jaar later. Beide wilden we nog geen sterilisatie, en het begon toch weer te kriebelen. Hier zijn ze bijna 7 en bijna 9 als de baby komt. Vind het nog steeds een dingetje Maar goed. Misschien gaan we ook nog wel voor een vierde
@ Harde buiken, die heb ik ook al een week of 2 minstens. Voelde echt zo gek in het begin. Bij de andere twee begon dat pas later, maar schijnt normaal te zijn. Ik heb ook nog steeds pijntjes, pijn in lies, soms boven in mn buik of zij. Ik denk dat het banden zijn en organen die meer in de verdrukking komen oid. @kwaaltjes, ik heb ischias Had ik bij de oudste ook. Fysio heeft de spieren gisteren goed gekneed, ik was er toch vanwege mijn krakkemikkige gewrichten in schouders/nek. Dat helpt wel wat, maar au!!!! @Babydozen, Wij hebben ze nu allemaal. Degene die @Dafino noemde en ook die van de Prenatal al. Ik heb geprint bij de hoekhandel. Kan vaak ook bij de supermarkt en anders op het werk @Geslacht, ik heb sterk het idee dat het een jongetje is! Manlief denkt een meisje.
@mimi1988 sterkte, verdrietig dat het zijn tijd is om te gaan, hoop dat voor je opa veel lijden bespaard zal blijven.
@mimi1988 Sterkte! Maar wellicht ook een soort van fijn dat als hij wel gaat, hij ook niet meer lijdt? Desalniettemin blijft het verdrietig!
Bedankt voor jullie sterkte wensen! Ze hebben dit weekend toch voor antibiotica gekozen. Mocht het niet helpen, dan na het weekend morfine.
Zijn hier toevallig meer dames die in het verleden een keizersnee gehad hebben? Ik wel, inmiddels 2,5 jaar geleden. Het litteken heb ik eigenlijk fysiek nooit last van (mentaal is een ander verhaal), maar sinds een paar dagen jeukt het litteken heel erg. Ik ben bang dat dit komt doordat mijn buik nu groeit. Herkent iemand dit en is dit erg?
Ik heb er 1 van bijna 3 jaar terug. Tot nu toe nergens last van. Heb je de placenta voor? Weet je dat toevallig? Mijn placenta ligt boven het litteken. Erg blij mee! Jij mag dus ook kiezen: vaginaal of weer een keizersnede. Al over nagedacht?