@Fraser sterkte! Hopen op een paar goede nachten! Merk nu ook wel dat het zwaar wordt. M’n ribben doen pijn (tussenribspier) en de ene kant van m’n buik voelt als een soort spierpijn en de andere kant zit die vervelende rib. Dat trekt ook nog lekker door naar m’n rug. Verder die bilspier die pijn doet en irritant is. de babykamer moet geverfd worden maar man heeft steeds last van z’n longen (astma) dus stelt het steeds uit en alleen kan ik het niet. En ik wil zo graag inrichten! zo dat was mijn klaagzang... Morgen bloedprikken voor de resus factor en dinsdag groeiecho en donderdag controle bij de vk. Voelt als heeeel lang geleden.
Oh wat pittig! Wel goed dat ze zo goed meedenken en op je passen. Hopelijk met het gewenste effect.. dikke knuffel ❤️
@Cobon ik zou ook zo graag willen winkelen, gewoon even naar een babypark.. maar zal er voorlopig niet in zitten.. Hebben jullie al eerste pakje gekozen? Please share, ik zoek inspiratie! Vandaag is mijn vaste vrije dag, maar vind het ook zo lastig te bedenken wat te gaan doen met zoontje.. @iedereen met kleine kids: merken jullie ook dat sommige dingen lastiger gaan? Zoontje krijgt hier in de avond nog een fles, terwijl hij bij ons zit/ligt, maar ik weet gewoon niet meer waar ik hem moet laten. Meestal toch leunend op buik en dan gaat die kleine in mijn helemaal tekeer hihi. En in fietszitje tillen vind ik ook wel pittig nu. Onderstaand pakje heb ik deze week binnen gekregen, maat 56 dus geen eerste pakje.
@Bollebelle het tillen van die kleine gaat hier nu erg lastig. Ben blij dat hij zelf de trap op kruipt. En het samen spelen op de grond is ook een no go. Doet teveel pijn en kom amper overeind. Met de fles in de avond houd ik hem zittend op schoot op een stoel zodat hij niet teveel op mijn buik leunt.
@Fraser ah wat naar. Hopelijk maak je een paar goede nachten! @Striae het ís ook gewoon zwaar! Week 28-30 vond ik tergend langzaam gaan, afgelopen week ging gelukkig weer wat sneller voorbij. @EerlijkeEva leuk bevalplan heb je! Heb je dat zelf gemaakt? @3musketierseneengirl welkom @Bollebelle we hebben niet echt een pakje eigenlijk, gewoon leuke rompertjes/broekjes/shirtjes. Nog even uitzoeken welke combinatie meneer als eerste aan gaat krijgen
Wij hebben deze als eerste pakje, met wit mutsje en witte slofjes. Het is een compromis, volgens mij zijn we allebei niet laaiend enthousiast haha
Lief die stipjes! Denk je dat het een kleintje is? Ik wacht even de groeiechos af, mijn zoontje was wel ook klein dus in dat geval ook nog wat 44 halen!
Oneeeee hahah!! Aan de andere kant denk ik ook, dat eerste pakje krijgen ze aan als ze nog niet gebadderd zijn enzo, dus misschien is 2e pakje net zo belangrijk! Het voelt wel als een belangrijke beslissing
Hmm ja ik probeer zoiets, maar merk ook dat hij minder lang bij me wil blijven liggen. Bij mijn vriend blijft hij vaak de na fles nog even lekker knuffelen en valt dan in slaap, maar bij mij zegt hij nu na de fles : 'bedje. Boehoe ik wil ook knuffelen!