uitgerekend 16 t/m 31 maart 2021

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Slowly, 9 jul 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Cobon

    Cobon Niet meer actief

    @Loveischocola veel liefs en sterkte vandaag en de komende dagen. Zullen moeilijke herinneringen zijn.. ❤️
     
    Loveischocola vindt dit leuk.
  2. Loveischocola

    Loveischocola VIP lid

    11 jan 2019
    12.260
    12.636
    113
    Vrouw
    Dankje wel
     
  3. Tuttebelleke

    Tuttebelleke Fanatiek lid

    19 mei 2017
    3.609
    4.024
    113
    Vrouw
    @Lievekleine88 voel je je al wat beter? Leuk kaartje voor de baby trouwens! Ik ben wel fan van kleur :)

    @Bollebelle dat lijkt me ook inderdaad leuk om af te nemen! Ik mag over 2 weken de mondelinge examens Nederlands af nemen (Spreken en Gesprekken Voeren).
    Ik heb trouwens niets gehoord over niet meer op locatie werken vanaf 28 weken. Nu geef ik al het hele jaar online les en word ik alleen op locatie verwacht voor examens, maar tot aan het verlof mag ik nog gewoon komen voor zover ik weet. Misschien omdat je op het mbo sowieso al afstand moet houden?

    Hebben jullie nog lol gehad van de sneeuw? Hier (Noord-Brabant) lag echt maar een miezerig laagje. Het zag er best leuk uit, maar geen sneeuwpret of iets.
     
  4. Cobon

    Cobon Niet meer actief

    Hier ook heel weinig sneeuw :( het was meer vies/nat dan mooi en wit.. kom maar op met de lente dan, als het weer geen fatsoenlijke winter wordt ;)
     
  5. Cobon

    Cobon Niet meer actief

    Ik merk dat ik trouwens erg creatief begin te rekenen om het aftellen steeds korter te maken haha, dat wordt nog een koude kermis ;)
     
    Tuttebelleke vindt dit leuk.
  6. Lievekleine88

    Lievekleine88 Bekend lid

    17 jul 2020
    641
    593
    93
    Vrouw
    Ik zit er weer helemaal doorheen, maar ook voornamelijk door onze andere dochter. Die sliep door, maar laatste weken is het zo'n terror snachts. Ben er uren mee bezig. Mn man doet veel nachten gelukkig maar wil en kan hem niet alles laten doen. Zat vannacht van ellende mee te huilen met haar.

    En dan denk ik, straks is er nog zo'n kleintje bij. Hoe zwaar worden die nachten wel niet? Hoop maar dat het een fase is met dochter en ze snel weer doorslaapt...
     
  7. Tuttebelleke

    Tuttebelleke Fanatiek lid

    19 mei 2017
    3.609
    4.024
    113
    Vrouw
    @Lievekleine88 ah wat naar om te lezen :(
    Inderdaad hopelijk van korte duur en kun je de middagen nog wat uitrusten!
     
    Lievekleine88 vindt dit leuk.
  8. Cobon

    Cobon Niet meer actief

    Ah wat een timing voor zulke nachten @Lievekleine88 :( als er íets een mens een randje over helpt dan is het wel slaaptekort o_O veel sterkte!!
     
    Lievekleine88 vindt dit leuk.
  9. Cobon

    Cobon Niet meer actief

    Tuttebelleke vindt dit leuk.
  10. Tuttebelleke

    Tuttebelleke Fanatiek lid

    19 mei 2017
    3.609
    4.024
    113
    Vrouw
    @Cobon jaaaaaa! Dat de overige weken maar snel voorbij gaan :roflmao:
     
    Cobon vindt dit leuk.
  11. Loveischocola

    Loveischocola VIP lid

    11 jan 2019
    12.260
    12.636
    113
    Vrouw
    Was het maar maart...
     
    Tuttebelleke en Cobon vinden dit leuk.
  12. Cobon

    Cobon Niet meer actief

    Jaa.. duuuuurt lang..
     
  13. Loveischocola

    Loveischocola VIP lid

    11 jan 2019
    12.260
    12.636
    113
    Vrouw
    Nou echt wel.. hopelijk over 7 weken ligt er een gezonde baby in mijn armen... en anders over 7 weken en 1 dag... maar ik hoop dat keizersnee op maandag gedaan kan worden
     
    Cobon vindt dit leuk.
  14. Cobon

    Cobon Niet meer actief

    Ja dat is nog eens een goed begin van de week ❤️
     
  15. 3musketierseneengirl

    3musketierseneengirl Fanatiek lid

    6 jan 2021
    2.369
    1.760
    113
    Vrouw
    Ja duurt erg lang inderdaad maar moet nog veel gebeuren hierzo. Dus blijft nog ff zitten.
     
    Loveischocola vindt dit leuk.
  16. 3musketierseneengirl

    3musketierseneengirl Fanatiek lid

    6 jan 2021
    2.369
    1.760
    113
    Vrouw
    duim voor je dat op maandag je keizersnee krijgt.
     
    Loveischocola vindt dit leuk.
  17. Lizra

    Lizra Fanatiek lid

    13 okt 2014
    1.532
    1.669
    113
    Vrouw
    NULL
    Brabant
    Wat een mooie geboortekaartjes zie ik voorbij komen.

    wij hebben nog niet eens een naam :| zo moeilijk dit keer.... jullie nog ideetjes? Het moet een beetje bij N.oah en Y.une (juune) passen.

    wel is mijn nesteldrang begonnen. Maatje 50 en 56 gewassen. :rolleyes: Dan hoef ik dat straks niet meer te doen.

    Ik moet nog 4 weken werken waarvan 3 minimaal nog in de lockdown en waarschijnlijk de laatste week er wellicht uit. Maar ik heb besloten om niet meer voor de klas te gaan. Ik gebruik de 28 weken maatregel..lichamelijk wordt het ook steeds zwaarder.
     
    Cobon vindt dit leuk.
  18. Cobon

    Cobon Niet meer actief

    Haha spannend Lizra, nog geen naam! Hier ook aan het wassen, zo fijn :)

    Vannacht uuuuuren wakker gelegen, heb nu echt een katerig gevoel :confused: blegh
     
  19. 3musketierseneengirl

    3musketierseneengirl Fanatiek lid

    6 jan 2021
    2.369
    1.760
    113
    Vrouw
    Hoe gaat bij jullie? Hier zie ik met angst en beven‍♀️ De avondklok aankomen. Wij zijn elke avond aan klussen in nieuwe huis. Aangezien we over 6 weken over moeten.
     
  20. Cobon

    Cobon Niet meer actief

    Ohh shit.. o_O ik mag hopen dat dit soort dingen een uitzondering zijn.
     

Deel Deze Pagina