Zo goed als! Moet nog even drie dubbel checken en de baby kleertjes nog inpakken, die liggen wel klaar in het ledikantje maar wil niet dat ze kreuken haha
Ja de controles zijn altijd goed. Altijd eigenlijk, en bij al mijn zwangerschappen. Dat zegt dus ook niet alles helaas. Ik heb er wel vertrouwen in ja, al wordt de komende week wel gruwelijk spannend!
Ik ga de komende week mijn vluchttas inpakken en klaar zetten. Dan zijn beide kids naar school en de opvang. Dan heb ik daar even telde tijd voor.
Man gisteren corona test gedaan, gelukkig negatief! Vriendin zou morgen foto’s van ons maken buiten maar helaas nog steeds strenge regels
Ben weer terug vh ziekenhuis. Bloeddruk nog meer opgelopen, nu extra medicatie. Eiwitten in urine niet hoger geworden gelukkig. Moet nu maandag weer terug en naar de internist. Nog 2 weken proberen te rekken en dan wordt t met 37 weken een keizersnede. Dus ik ga me heel rustig houden, mijn dochter heeft 40 graden koorts ook nog eens en hangt de hele tijd aan mij, wil niks van papa weten dus dat maakt t ook niet echt makkelijker. Heb veel tijdschriften gekocht en ga lekker veel in bed liggen (als t lukt met peuter). En bevaltas maar eens maken!
Jammer he van die fotos. Wij hadden ook een shoot gepland staan maar heb ik afgezegd ivm mn bloeddruk enzo. Maar ga dan denk maar binnen wat fotos laten maken door mijn vader ofzo... vind t zonde als we helemaal geen leuke fotos hebben van t eind van deze zwangerschap
@Lievekleine88 Jeetje meid, hopelijk lukt nog om 2 weken te rekken. Spannend aankomende tijd, hopelijk is de kleine meid snel beter. Wij gaan met self ontspanner maar foto’s maken.
Ah nee toch balen.. hou je maar goed koest ja! Lekker televisie kijken en een beetje lezen.. beterschap voor je kleine meisje!
Zo bijna af maar 99 % staat. Aankomende week overhuizen. We hebben een A4 aan klachten. Hopelijk word dat opgelost.
@3musketierseneengirl fijn dat nagenoeg alles staat! Zal flink wat stress wegnemen @Loveischocola oh ja dat ziet er niet prettig uit Ik probeer hem ook wel eens terug te duwen als hij zich aan het uitrekken is ofzo, vervelend gevoel is dat!
mij doe verkleiner over voetenzak. Vind ik handiger. Maar heb nu wikkeldoek in plaatst van voetenzak. Maar dan nog verkleiner er boven.
Oké ga ik morgen even proberen, dankje! Het is alsof ik weer voor het eerst een kindje krijg haha, loop te klooien met alles hoop dat ik nog weer hoe je een luier moet verschonen