Wat een prachtige buik foto’s. @Lin18 ja klopt pas na 41 weken doen ze meestal strippen, deden ze ook bij m’n dochtertje. Alles rustig verder? @Kon 87 ik hoop dat het doorzet en dat je snel mag bevallen. @miich wauw 40 weken! Vandaag je due date. Alles rustig? Heel veel succes in het ziekenhuis!!! en ik hoop ook dat het strippen gaat helpen volgende week. We gaan het mee maken @Loveyoga we hebben allemaal langzitters ze hebben geen zin. Alles wel rustig nog? ik heb echt onwijs last van mijn tepels, herkennen jullie dit ook? Vind het zo bijzonder dat ik er nu last van heb.
@Kon 87 mooie buik ! Woww al dames die de uitgerekende datum aantikken Strippen doen ze hier vanaf 40 weken, bij mij is het nooit eerder gelukt ( geen ontsluiting) , maar wie weet over een week Tepels hier zijn wel een beetje gevoelig, maar niet overdreven ofzo. Mn borsten zijn ook nog niet echt aan het lekken, dus ben benieuwd of er straks wel echt melk uit zal komen.
Mag je wel doorlopen tot 40 weken? Bij mij lekken ze ook niet. Soms denk ik shit als het maar wel lukt, zal vast wel.
Hier ook gevoelige tepels. Vooral als het koud is. Of van warm naar koud . Dan kan het echt pijn doen. Maar schijnt te maken te hebben met de vaten. Begon toen ik de oudste ging voeden en dan vooral in de winter last. Duurde dan ook langer voor ik een toeschiet reflex kreeg. Maar nu nog geen melk zegt niks.hoor. pas als de placenta eruit is gaat je lichaam actief melk aanmaken. En kan soms wel een week duren voor je genoeg melk hebt. Bij de meeste wel eerder. Hier 2x borstvoeding gegeven en lang. Dus wel wat ervaring haha. Ik lek ook nog niks. Hier is het rustig. Wel 2 nachten wat minder geslapen. Dus zo even bij slapen. Kids zijn op de opvang.
Jup, de verloskundige had het gisteren zelfs over inleiding na 41.2 , waarop ik ook zei " ja, en die suiker dan?! Straks issie 5 kg ! " Maar dat verwacht ze niet, mag hierdoor wel eerder vragen om inleiden. En ze proberen wel eerder te strippen ( rond de 40 weken) . Ja ik denk ook steeds, als ze het maar doen die boobies straks
Dan vertrouw k op jouw ervaring heb 2 keer de fles gegeven, dus echt geen idee haha. K zie m al helemaal zn best doen aan die tepel en dat er dan gewoon niks uit komt, tis zonde
Hoe was de controle? Kan ook nog tussen 40-41w vanzelf gebeuren idd. Zou daarom zelf ook willen wachten maar hier doen ze sowieso voor die tijd niks. (tenzij andere redenen natuurlijk om het eerder te doen he) @miich 40 weken Nu mag het langzaam beginnen he Hoe was de controle? Hier ook de hele tijd menstruatiegevoel, ook in benen. Beetje misselijk. Tja, wanneer zet het door he....
Op zich wel. Merk wel dat er iets bezig is maar goed dat kan dagen duren he. Echt spannend hihi. Man is nu 2 dagen thuis aan het werk, zoon heeft halve dagen school en na vrijdag vakantie dus wat dat betreft mag het wel beginnen na morgenmiddag. Had redelijk geslapen, wordt standaard rond 3.30/4.00uur wakker hihi. Daarna gelukkig van +-5 tot half 9 nog geslapen. Geen last van borsten/tepels. Lijken wel weer groter laatste week. Hoop ook dat het op gang gaat komen, is zolang geleden, toen slechte/geen begeleiding. @Tijm86 dat hoop je niet idd zo groot. Hopelijk lukt het ervoor al. Kunt niet meer als proberen denk ik he. Wanneer heb je weer controle? Bij mij houdt het ziekenhuis de 20ste aan als uitgerekende datum. Dit was in het begin zo (zwanger na icsi), verloskundige heeft dit naar de 18e aangepast na de termijnecho. Wat eigenlijk niet kan omdat het zo precies te achterhalen is. Heb daarom dinsdag de afspraak en volgens hun dan 40 weken. Beetje raar om nu nog te veranderen maar is maar 2 dagen dus maakt niet zoveel uit eigenlijk.
@Lin18 spannend! Hoop dat het doorzet.voor je. Controle was goed. Bloeddruk 110 over 66. Dus goed. Ze had een schatting gemaakt hoeveel de baby zou wegen. Ze dacht tussen de 3700 en 3900. Voor mij is dat best een grote baby haha. Oudste was 2330. En middelste 3135. Maar ze kan er ook compleet naast zitten zei ze. Hier einde volgende week een strippoging. Moet nog gebeld worden voor een afspraak want hun systeem lag eruit. Maar Hoop eerder te bevallen haha. Hier gister en vanmorgen ook voor grote boodschap. Terwijl ik laatste tijd juist om de dag moest. Dus wie weet maakt het lichaam zich klaar.
Volgende week weer controle, hoop echt dat hij inderdaad niet te groot is strakjes.. Wel een beetje raar ja om dan weer je uitgerekende datum aan te passen ! Lekker hoor tot half 9 uitslapen Hier is het ook vrijdagmiddag vakantie. Gaat wel een beetje saai worden voor de meiden als de baby nog blijft zitten denk ik, zo zonder plekken om heen te gaan of mensen om ons heen..
Hihi ja dat meten van de baby is ook maar op de gok en gevoel ej Wie weet maakt je lichaam zich klaar idd ! Of t houdt je voor de gek deze weken weten we t maar nooit
Kunnen ze wel voelen he. Bij mij schatten ze rond 3000gr/3200gr Ja vind ik ook. Heb er ook maar niks van gezegd. Hij komt toch wanneer hij moet komen. Hoop dat hij niet tot 27ste blijft zitten. Heerlijk maar was liever niet om half 4 wakker geworden hihi. Maar goed, hoort erbij. Hopelijk is het lekker weer dan kun je misschien toch af en toe erop uit. Of nog beter is de baby er om mee te knuffelen. @Loveyoga Fijn dat alles goed was. hihi dat is dan wel groot idd. Maar idd is maar een schatting he. Hopelijk is die afspraak niet meer nodig. Oh hopelijk wil dat iets zeggen en beval je deze week nog.
Ja, maar het voelen vind k toch een beetje abstract ofzo, voelt een beetje als een gokje zonder echo. Haha nee half 4 wakker worden is niet heel relax, maar kunnen uitslapen is dan wel fijn toch Ik hoop dat we allemaal snel bevallen nu die kleine druktemaker is me al de hele ochtend aan het schoppen terwijl k op de bank zit, hij kan beter gewoon de uitgang gaan zoeken haha
Jullie hebben bijna het maximale aantal van 5000 berichten bereikt. We zullen dit topic binnenkort sluiten. Maken jullie alvast een nieuw deel aan? Kan iemand ons (beheer) taggen wanneer deze dicht kan?
Ja dat is ook zo. Klopt vaak ook niet hoor ik. Dat is zeker fijn, dan is het op dat moment ook niet zo erg als je weet dat je later nog kunt gaan liggen. Haha dat hoop ik ook. Hier gaat mijn buik ook weer alle kanten op. Gister tijdens ctg kon je zien dat hij geen seconde stil was. Ongelooflijk.
Gesprek ging goed, zit op 3/4 cm ontsluiting.. had dat niet verwacht gelijk gestript is erg onrustig. Voelt zo zwaar daar beneden. Nu snel in huis de laatste dingen doen en wachten op weeën of dat de vliezen breken.. Als ik morgen half 8 niet bezig ben melden in het zkh en breken ze mn vliezen. Uiterlijk morgen hebben wij ons jongen. Ik lees zo tt terug!
Wat fijn! Super zeg. Fijn dat je die cm al hebt. Hopelijk zet het nu door. Heel veel succes! Nog even en dan kun je je kleintje knuffelen.