Op het werk weten ze dat ik heel ziek ben en heb ik nu meer pauzes en rust en kan ik regelmatig tussendoor even liggen. Ik kan mijn werk gelukkig ook goed zelf indelen. Thuis voel ik me op de een of andere manier zieker dan op het werk. Thuis zijn ook meer geuren waar ik niet tegen kan, dat is hier iets beter. Dan nog is het een keer of 10-15 overgeven op het werk en zodra ik thuis ben naar bed en slapen om bij te komen. Ergens ben ik gek dat ik nog werk . Wilde ook echt deze laatste twee weken nog afmaken, heb hier afgelopen jaar met zoveel plezier gewerkt dat ik zomaar zonder nog te komen weg gaan niet fijn vond. Bij mijn nieuwe werkgever wil ik dan ook niet meteen ziek beginnen. Ik ga eerste twee weken kijken hoe het gaat en wil het niet kan ik dan altijd nog ziek melden.
Hier vind ik het ook reuze mee vallen met de kwaaltjes. Ik vergeet het affentoe dat ik zwanger ben. Dat komt ook echt doordat ik er al 1 heb rond lopen, die al mijn energie opeist. Me reuk is hier ook sterker. Ik kan de adem geur van me vriend vaak niet uitstaan (oeps). Verder werk ik op een babygroep. Ik ruik elke poepbroek.
Heel herkenbaar! Die smaak maakt ook alles wat ik eet minder lekker.. Ik lag vorige week in bed, 2 deuren en een lange hal tussen mij en de keuken. Ik heb mijn man het bed uit gestuurd om de uien in de schuur te leggen, kon de geur niet hebben hahha
Hahahaha, tijdens mijn vorige zwangerschap, kwam mijn man uit de tuin met een netje uien in zijn handen: ‘dit lag op de bank buiten?!’ Oh ja schat, volgens mij zit er een rotte ui tussen, ik heb ze buiten gelegd, het stonk zo erg! Nou er zat geen rotte ui tussen hoor, haha Is deze zwangerschap nog niet gebeurd, Maar ik ruikboven wel alle kookgeuren :-/ en de poepluiers inderdaad
Gelukkig te lezen dat er ook aantal goede echo’s Zijn geweest afgelopen week. Meiden ( weet niet meer precies wie ) met slechte echo, heel veel sterkte! Hier nog steeds in spanning. Hopelijk morgen meer zekerheid. Wel of toch niet zwanger. Wel s avonds opgeblazen gevoel in mijn buik. En kan inderdaad ook de adem geur van m’n man niet uitstaan! toch heb ik het gevoel dat het morgen bevestigd wordt dat het niet goed is.
Ik wil mij hier ook even melden! Ik ben vandaag precies 8 weken en 4 dagen zwanger en dus uitgerekend op 28 juni. ik lees al een aantal weken mee maar ik durfde niets te plaatsten doordat ik al 2 x eerder een miskraam heb gehad. Ik bescherm mijzelf nogal op het moment. Vandaag de 3de echo gehad en alles zag er super uit, ik heb ‘de kleine’ zelfs al zien bewegen. Of naja wat je als bewegen kunt zien. Was meer wiebelen. Heel speciaal om zo vroeg een minimensje te mogen zien Ik heb 3 dec de termijn echo en wij moeten in de week van 7 dec naar het ziekenhuis voor een vlokkentest ivm een chromosoomafwijking bij mijn vriend. Het is voor ons ons eerste kind Ook wil ik de mensen die slecht nieuws hebben gehad heel veel sterkte wensen de komende tijd!
Ja mega gespannen. Slaap al 2 weken slecht! Liefst om 9 uur naar bed ( super moe)maar dan klaar wakker. En elke dag om 5 uur klaar wakker( naar de wc). Wel elke dag druppeltje roze of bruin bij afvegen. Maar Pff die onzekerheid! Maar hebben veel meiden in deze groep!
Ohh wat erg zeg, onmenselijk ook eigenlijk om 2 weken te moeten wachten! Vreselijk he die onzekerheid... hopelijk morgen duidelijkheid!
Dankje! ja we zijn erg blij met de echo’s! ik heb ook filmpjes gemaakt en dan zie je echt een mini mensje. Ja wij helaas ook een vlokkentest, vruchtwaterpunctie is mij te laat, als er dan wat mis zou zijn ben ik bang dat de hormonen helemaal met mij aan de wandel gaan en ik geen rationele beslissing meer kan nemen. mag ik vragen waarvoor jij de vlokkentest nodig hebt?
Bij de vorige zwangerschap hebben we een kindje gekregen met een genetische afwijking, die helaas niet opgespoord is bij de vruchtwaterpunctie. Pas na de geboorte werd duidelijk hoe ziek ze was en is ze overleden. Nu hebben een verhoogde kans op herhaling, en de vlokkentest kan uitwijzen of dit kindje dit ook heeft. de afeijking van onze dochter had namelijk gevonden kúnnen worden als er specifiek naar gezocht was, maar we kregen helaas enkel de standaard screening. Nu gaan ze dus wél specifiek naar die ene gen zoeken. we hopen heel erg dat dit kindje gezond is! Ik hoop dat jullie ook een goede uitslag krijgen (ik moet waarschijlijk ook in de week van 7 december) (nou ja eerst de termijnecho afwachten natuurlijk, wat ook de eerste echo zal zijn)
Ja 2 weken geleden slechte echo. Daarna halve week later dat ze mogelijk toch wat zien. Nu anderhalve week echt in onzekerheid! maar jij hebt ook spannende weken!
ahh jeejtje wat een triest verhaal! ik vindt het ook heel moeilijk om zolang in onzekerheid te zitten. Ik hoop dat jullie vlokkentest ook goed is! Weet jij er al meer van of deze via de buik of inwendig gedaan wordt? Ik wordt komende week gebeld voor een afspraak bij het ziekenhuis, hoop dat ze dan even wat meer zeggen. Bij ons kwam de chromosoom afwijking aan het licht toen ik voor de 2e x zwanger was, dit werd helaas ook een miskraam. Wel al met 7 weken dus hoop dat dit goed blijft gaan, de verloskundige heeft geen reden om te twijfelen dus dat is een goed teken. normaal duurt een uitslag 3 weken maar ik had begrepen dat als ze weten waar ze naar zoeken je deze uitslag al binnen een week krijgt, hoop zo dat dit waar is.
Welkom @Dustyenmax18! Wat ontzettend spannend moet deze zwangerschap voor je zijn. Prachtige echo heb je bijgevoegd. Dat geeft hopelijk goede moed! @Charly05 Heel veel succes en sterkfe morgen!
@Dustyenmax18 welkom. Wat een prachtige echo heb je gekregen. Ik duim voor goede uitslag van zowel je termijnecho als de vlokkentest. @Charly05 pff.. Wat een engelengeduld moet jij hebben. Welterusten voor zo. Hopelijk vat je de slaap iets snellen en is het heel snel 1600