dit is voor mij echt nieuw Wel grappig dat meerdere deze symptomen hebben. wist niet dat het een zwangerschapskwaaltje was
Ik heb echt geen idee of ik dit had bij de vorige zwangerschappen.. zou ik ff in de 9 maanden boek moet checken
Ja bizar he dat t zo t zelfde kan zijn Och ja dat heb ik ook gehad, vergat alleen telkens erin te schrijven
o nee dat hield ik goed bij.. maar de boeken erna hahaha.. Maar ik zeg t nog maar ff want k*lere DIE TIETEN!!!! Pfff
Wuahhahahaha sorry Ik wil wel ruilen? Mijne voelen zwaar maar doen (nog) geen pijn.. heb ik 2 dagen last van gehad denkcik?
Gaan jullie jezelf gelijk aanmelden bij de vk of gyn? Of al gedaan? Ik wacht eventjes paar weken.. vorige keer elke keer gelijk aangemeld en dan ging t net mis.. bij de jongste aangemeld met 8 weken .. denk nu ook weer zoiets.. denk dat ze van der stokkie valt als ze mijn inschrijving ziet ( werk met haar vaak samen )
Ik heb een cryo terugplaatsing gehad, dus ik moet de 23e t ziekenhuis bellen en melden dat ik zwanger ben, en dan gaan ze gelijk een afspraak inplannen voor de 1e echo, pas na de termijn echo zou ik naar een ander ziekenhuis mogen, maar ik blijf lekker in Zwolle.. heb ik met me nu jongste ook gedaan en t is me daar prima bevallen Iknwacht trouwens met bellen tot me vriend terug is, dan eerst samen met hem testen en dan samen bellen.
dat lijkt me echt speciaal, alleen doordat ik de afgelopen 2 zwangerschap in het ziekenhuis ben bevallen wat ook nodig was geweest helaas. Anders had ik dat graag willen mee maken.