JAAAAAAAAAAAAAA hier ben ik dan zullen we even beginnen met een uitgerekende lijst? UITGEREKENDE LIJST WmvSS (Wendy) 24 december 2012
Hoe voelen jullie jezelf? Ik heb toch best wel wat buikpijn hoor ....... vooral als ik wat langer op mijn bureaustoel zit is mijn buik heel erg hard en opgezet en bij het opstaan geeft het een soort van kramp in mn onderbuik Ook heb ik veel last van m'n onderrug ............... Ben nog wel wat moe en met vlagen misselijk, maar dat is gewoon te doen zeg maar Kan niet wachten tot volgende week dinsdag! Ik wil zo graag even naar binnen gluren, ben best bezorgt steeds.
WmvSS (Wendy) 24 december 2012 Anica. 30 december 2012 Ven zonder kleur gedaan, is een stuk makkelijker met quoten Ik ben heel erg moe echt niet leuk meer, durf mijn dochter soms niet eens op te tillen en heb daardoor ook flinke jank buien. Misselijkheid gaat beter, is bijna over zelfs alleen in de ochtend nog een btje Buikpijn herken ik wel heb het ook veel meer dan de vorige keer. Ow mijn HB was 8.2 heel netjes dus. Morgen avond moeten we weer naar de VK
Mag ik me hier ook aanmelden? UITGEREKENDE LIJST LadyM83 12 december 2012 WmvSS (Wendy) 24 december 2012 Anica. 30 december 2012 Ben zelf ook tot vorige week erg moe geweest. Kwam toevallig bij een drogist en heeft me een goede multi vita aangeraden speciaal voor de zwangerschap. Nu begin ik me gelukkig weer beter te voelen en kan ik het allemaal wat beter volhouden. Misschien dat dat een tip is? Een goede multi vita gebruiken?? Baadt het niet, dan schaadt het ook niet
LadyM83 12 december 2012 Angell85 16 December 2012 WmvSS (Wendy) 24 december 2012 Anica. 30 december 2012 Welkom, Lady M83! Hier gelukkig geen dag misselijk geweest! Wel erg moe, had van me vk nog wat druppels gekregen maar nog niet geprobeerd. En ook erg last na lang zitten van me onderbuik. Voor me zwangerschap had ik al erg last van vermoeide benen waar ze de oorzaak niet van kunnen vinden maar nu heb ik dus ook dooie plekken als ik iets van 10 minuutjes sta. Vooral in me rechterbovenbeen (zeg maar of je been slaapt) Me voeten die tintelen de hele dag en ik heb het in me handen als ik iets duw of lang vast heb. Erg vervelend maar schijnt wel vaker voor te komen.
Mag ik mij ook aanmelden! Ik ben nu 12 weken en 3 dagen en 21 december uitgerekend van mijn eerste kindje! Ik ben nu vooral erg moe...en soms een wat trekkende pijn aan de zijkanten van mijn buik.. Verder geen echte misselijkheid of extreem gevoelige borsten( misschien een klein beetje). Vind het wel allemaal erg spannend! We weten het ook pas net, 5 dagen geleden en vandaag de eerste echo gehad...alles zag er goed uit!!
Hier nog een uitgerekende december mama, alleen verwacht ik wel dat de baby in november komt Ben vandaag 14 weken en 2 dagen zwanger, uitgerekende datum is 08.12.2012. A.s donderdag heb ik een afspraak in het ziekenhuis ivm "complicaties" uit andere zwangerschappen.
Tamireya 8 december 2012 LadyM83 12 december 2012 Angell85 16 December 2012 SDenise 21 december 2012 WmvSS (Wendy) 24 december 2012 Anica. 30 december 2012
Achteraf gezien wel daarom ging ik naar de dokter..ik had al testen gedaan en die waren negatief, dus de dokter ging ervanuit dat ik niet zwanger was..na een tijdje nog niet ongi dus weer terug en de dokter in opleiding zei dat hij met de dokter zou overleggen en weer terug zou bellen, maar doe nog maar even een testje just to be sure... En die was knallend positief! Dus super blij! uiteindelijk merkte ik wel pijntjes aan mijn buik en moeheid, maar omdat de arts mij ervan overtuigde dat ik niet zwanger was, schoof ik dat opzij..
Zal me voor degenen die me nog niet kennen ook even voorstellen (sommige van ons komen van een ander forum namelijk) Ik ben Angell en ben 26 jaartjes jong, ik ben zwanger van mijn 1e kindje en het is mijn man zijn 2e kindje. Het zoontje van mijn man is 10 en woont bij ons. Denise, wou al dezelfde vraag stellen, maar zie dat Wendy me al voor is! bijzonder hoor! En Tamireya, voor jou ook spannend zeg! Succes donderdag!
Ik ook maar even dan Ik ben dus Wendy, woon in den haag en ben sinds vorige maand 34 lentes jong Dit is mijn 6e zwangerschap en wij hopen op onze 2e kindje die hier op aarde bij ons mag bijven. We hebben een zoon, Senna die deze zomer 9 jaar wordt.
@buikpijn, ik heb hier totaal geen aanleiding voor, of ik nou druk ben of niet het komt zo in eens op, een warm bad helpt wel maar na 1,5 uur is het weer terug. @voorstellen ik ben Anica 26 jaar, woon met mijn man in Zwolle. We verwachten ons 2de kindje. We hebben een dochter, Lise 1,5 jaar extreem pittige dame met 42 weken ben ik ingeleid, ze lag in een stuit en werd geschat op 2,5 kilo dus ik wou normaal bevallen, na 6 uur flinke weeën en 2 uur persen is het toch een KS geworden en ze woog 3690 gram, niet zo gek dat het niet paste
heb mezelf er ook maar tussen gezet 10 december! Tamireya 8 december 2012 Judith1984 10 december 2012 LadyM83 12 december 2012 Angell85 16 December 2012 SDenise 21 december 2012 WmvSS (Wendy) 24 december 2012 Anica. 30 december 2012 @ even voorstellen: Ik ben Judith 27 jaar uit berghem brabant en wij verwachten ons 1e kindje! Morgen 1e controle vk en afspraak maken voor de 20 weken echo. morgen gaan we hopelijk ook het hartje voor het eerst horen
Dank je. Zeker spannend, aangezien ik niet echt weet wat me te verwachten staat. Mijn eerste twee zwangerschappen heb ik in duitsland beleeft en daar is de zorg toch heel anders dan hier. Hoop wel stiekem op een echo om de beeb weer te zien ook al weet ik dat alles goed gaat, omdat ik de kleine al regelmatig voel