uitgerekend de eerste helft van juni 2012

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door peekaboo, 12 okt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. peekaboo

    peekaboo Niet meer actief

    firefly wat lief !!!!!!! waar blijven die outfit fotos ;)
     
  2. firefly

    firefly Fanatiek lid

    29 jan 2010
    1.845
    1
    38
    Owww jaa ga ze maken ;)
     
  3. peekaboo

    peekaboo Niet meer actief

    ben benieuwd :D
     
  4. firefly

    firefly Fanatiek lid

    29 jan 2010
    1.845
    1
    38
  5. firefly

    firefly Fanatiek lid

    29 jan 2010
    1.845
    1
    38
  6. peekaboo

    peekaboo Niet meer actief

    oooooh wat mooi ik had bij men meid die met voetjes maar in het rood ;)
     
  7. firefly

    firefly Fanatiek lid

    29 jan 2010
    1.845
    1
    38
    Bekijk bijlage 194340

    Positiebroek 1, de andere is bijna hetzelfde alleen heeft die een blauw buikgedeelte en iets wijdere pijpen:D
     
  8. peekaboo

    peekaboo Niet meer actief

    die zit mooi !!! ik heb ook een met blauw buikgedeelte
     
  9. firefly

    firefly Fanatiek lid

    29 jan 2010
    1.845
    1
    38
    Bekijk bijlage 194341

    En mijn pronkstuk !! Kan niet wachten tot ik het volgende week bekend ga maken na de echo.. Dat doe ik hem meteen aan haha..:D
     
  10. firefly

    firefly Fanatiek lid

    29 jan 2010
    1.845
    1
    38
  11. peekaboo

    peekaboo Niet meer actief

    oooh die is inderdaad erg mooi !!!!!!!!!!!!!!!!! prachtig gewoon ik heb een (jaja rare kleur) gele die wat langer komt en goed aanspant met een zilvere baby die aan het duimen is met de trekst comming soon ! echt heel mooi op een jeans en een rode met voetjes en kicking baby
     
  12. firefly

    firefly Fanatiek lid

    29 jan 2010
    1.845
    1
    38
    Super leuk !!! Ik wil ook een buikband met pas op ik schop !! :)

    Ps, geel is best een mooie kleur hoor !! ;)
     
  13. peekaboo

    peekaboo Niet meer actief

    ja die had ik ook maar die is gepikt :( door een zogezegd vriendin waar ik effe heb gelogeerd met men man die lag daar in de was maar ooh ze had hem niet en had hem echt niet gezien en als zij zwanger was je raad het al had zij die buikband aan !!!!! maar nee volgens haar zelf gekocht ! nou toevallig dat de hartjes die ik er zelf had ingestikt er ook bij haar ingestikt waren he :(
     
  14. firefly

    firefly Fanatiek lid

    29 jan 2010
    1.845
    1
    38
    Jeetje wat lullig zeg.. Beetje triest hoor !!
     
  15. peekaboo

    peekaboo Niet meer actief

    ik had ook een bloesje met kijk maar eens goed naar mama´s buik voor ik in haar armen duik !
     
  16. peekaboo

    peekaboo Niet meer actief

    ja vind ik ook ! had er zoveel werk van gemaakt om er lieve hartjes in te stikken enzo en hij had emotionele waarde had die van men man gekregen als cadeautje met een kaartje bij lieve schat , ons kleintje kan al goed trappen en dat mag iedereen weten dus bij deze een mooie buikband om te pronken met ons kleine lieve meisje !
     
  17. firefly

    firefly Fanatiek lid

    29 jan 2010
    1.845
    1
    38
    Shit zeg !! Dat mens zie je neem ik aan niet meer??
    Ik ga er zo vandoor.. Heb vanavond reunie van mijn oude basisschool.. Jammer dat ik nog niet kan pronken met mijn buikkie.. Is nu nog wat vroeg. Dus heb een wat lossere trui opgezocht waarin het bijna niet opvalt !
    Het weekend moet ik werken. Dus denk dat ik maandag pas echt weer ga bijlezen ! Mama's een heel fijn weekend toegewenst !
     
  18. peekaboo

    peekaboo Niet meer actief

    voor jou ook een fijn weekend !! nee dat mens zie ik niet meer !! gelukkig maar ! jammer dat je nog niet kan pronken maar je kan wel stil genieten he ;)
     
  19. lin2011

    lin2011 Fanatiek lid

    22 aug 2011
    3.321
    0
    36
    @MVA. Ja bedankt. Heb echt even een mooie powernap gehad.

    @Firefly. O leuk. Wij krijgen m van mn moeder. Leuke wagen en positiekleding heb je uitgezocht! Ja, stoppen ik weet t niet misschien is het vd week beter heb nu lang weekend vrij en di weer werken even aankijken..

    @All. Mn huis is wel opgeruimd maar lopen jullie ook zo achter met was, schoonmaken? T is onderhand, werken-slapen en als t lukt eten..
     
  20. peekaboo

    peekaboo Niet meer actief

    ik loop niet echt achter in men huishouden maar ik werk dan ook niet ;)
     

Deel Deze Pagina