Uitgerekend december 2016

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door UmmK, 15 mrt 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Catlover

    Catlover Actief lid

    4 mei 2016
    365
    67
    28
    Overijssel
    Oh de kerstboom nu al staan? Jeetje... Ik was zelf eerder geneigd om de boom niet op te zetten als Niels zich wat dat betreft had gedragen.

    Ik hoop in elk geval voor jullie dat de meesten niet te dicht op de kerst worden geboren!

    Ik wilde zelf ook graag thuis bevallen, en m'n man had wel een lichte voorkeur voor het ziekenhuis. We hadden besloten het te zien als het zover is. Nu werd het een medische indicatie, en ik moet zeggen dat ik het wel goed vond zo. Ik heb met beginnende weeën in de auto gezeten, dat is niet heel fijn, maar het was te doen. Midden in de nacht is het rustig op de weg, dus waren we met iets van 10 minuten in het ziekenhuis.
    Ik had m'n vluchtkoffertje niet klaar, maar m'n toilettas gelukkig wel! Die heb ik met de vakantie ingepakt en zo gelaten, inclusief een nieuwe reistandenborstel.

    Boelie: gelukkig trekt je verkoudheid weg, ik had nog last van hoesten toen de vliezen braken. Hoesten na je bevalling is echt geen pretje! En niezen al helemaal niet!

    Hier gaat het inmiddels al weer een stukje beter, al ben ik vandaag wel extreem emotioneel. Morgen de laatste dag kraamhulp alweer, vind ik helemaal niet leuk!
    Morgen komt de vk ook nog even langs om te kijken hoe het gaat. De borstvoeding wil nog steeds niet echt lukken, mede denk ik omdat ik het gewoonweg niet kan opbrengen om bij elke voeding te gaan kolven. Niels pakt de borst wel goed, maar heeft nog niet genoeg kracht km echt goed te drinken. Dus dat is iets wat we morgen ook nog gaan bespreken.
    Verder heb ik 3 hechtingen die er netjes uitzien, en die jeuken sinds gisteren behoorlijk! Een goed teken maar wel vreselijk irritant.

    We zijn de nachtvoeding nu aan het afbouwen, in plaats van elke 3 uur nu elke 4 uur, en overdag elke 3 uur, tenzij hij aangeeft eerder honger te hebben.

    Ik las geloof ik ook nog iemand iets schrijven over babyfoto's? Ik ga een deze dagen ook eens kijken naar wat foto's van de afgelopen week om af te drukken, we hebben alle echo's in een album zitten, zou erg leuk zijn om daar ook andere foto's bij te doen.
     
  2. Catlover

    Catlover Actief lid

    4 mei 2016
    365
    67
    28
    Overijssel
    Ik zou nog een foto showen, deze is van gisteren, wordt je toch spontaan verliefd op?

    image.jpg
     
  3. Boelie88

    Boelie88 Actief lid

    2 mrt 2016
    453
    124
    43
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Wat een dotje catlover!

    Balen dat het nog niet zo goed lukt met de bv! Hopelijk snel beter want ik snap dat kolven ook niet altijd prettig is! Wel fijn dat je goed geneest beneden!
     
  4. Lientje1985

    Lientje1985 Bekend lid

    18 apr 2016
    789
    5
    18
    Vrouw
    NULL
    Limburg
    Hoi meisjes,

    Haha ja heeel herkenbaar D, als ik gewoon slaap word ik niet perse wakker omdat ik moet plassen, maar als ik eenmaal wakker ben moet ik echt rennen haha :D
    Beetje rondgekeken voor die kleine om te trakteren, normaal ben ik giga crea bea en maak ik de meest leuke dingen zelf, maar ik ga nu zo'n traktatietaart lekker bestellen !

    Bekijk bijlage 518396


    Leuk dat je je boom al hebt staan !
    Ik hou zooooo van kerst, maar zoontje gelooft nog in Sinterklaas, dus dat kan ik echt nog niet maken haha !

    Antje, nee wil ook geen beschuit met muisjes, vind t zo afgezaagd ... ;)
    Dus btj gegoogled en ik ga voor de slagroomsoesjes met witte chocolade en roze muisjes :D
    Die kan je invriezen, dus ga vd week een aantal porties maken en invriezen, dan hoef ik die alleen s'ochtends eruit te halen op de dag dat de visite komt :)
    Dit is t idee ;

    Bekijk bijlage 518397

    Wat supergoed van je zoontje op t potje , bent vast heel trots !!
    Heel slecht, maar ik weet echt niet meer hoe ik t zindelijk maken gedaan heb ... weet wel dat hij t heel snel was, maar toen ook weer een tijd een terugval heeft gehad.
    Maar nu wel een goeie tijd om t te doen ja, nu heb je der even goed de tijd ervoor !

    Wat gezellig bij jou Maroescka , superleuk !!
    Fijn dat t goed met je gaat :)

    Oohh Catlover, wat is ie leukkkkk !!! :D:D:D
    Vervelend dat de bv nog niet wilt, krijgt hij dan wel genoeg binnen of merk je dat ie daardoor misschien niet voldaan is ?
    Alweer laatste dag van je kraamzorg morgen ? wow, wat gaat dat hard, maar je gaat t vast & zeker hartstikke goed doen hoor !
    Wel fijn dat de vk ook nog langskomt morgen , ben wel van mening dat als je graag bv wilt geven het onwijs goed is, ik doe t zelf ook , maar dat t niet ten koste moet gaan van ...
    Jij en je kleintje moeten er niet ongelukkig van worden, dan zijn er echt nog wel andere opties, maar uiteraard hoop ik dat t gewoon goed gaat werken voor jullie !
     
  5. UmmK

    UmmK Bekend lid

    9 mei 2015
    777
    55
    28
    NULL
    NULL
    Knapperd 😍😍
     
  6. owl

    owl Bekend lid

    24 apr 2016
    824
    615
    93
    Vrouw
    Mofantje wat balen dat je je zo naar voelt hopelijk voel je jezelf snel weer wat beter.

    Catlover wat een knapperd 😍 wat balen dat de bv nog niet echt wil lukken.. fijn dat vk morgen nog even langs komt.

    Wat een leuke tractaties Lientje! Ik ga hier gewoon beschuit met muisjes doen (vooral omdat ik dat zelf zo lekker vind :) )

    Iedereen die de kerstboom al heeft staan gezellig!, maar wat zijn jullie er al vroeg bij :p ik wil hem pas zetten na sinterklaas zoals elk jaar maar dit jaar geen grote boom.
     
  7. Lieke86

    Lieke86 Fanatiek lid

    16 jun 2012
    4.789
    1
    38
    Zwemonderwijzeres
    Zuid-Holland
    Wat een schatje Catlover! 😍
     
  8. D83

    D83 VIP lid

    17 jun 2012
    7.948
    2
    36
    Aan Zee
    Wat n schatje catlover! Heel leuk om de eerste baby van ons clubje te aanschouwen 😍

    Leg niet te veel druk op jezelf he wbt bv.. je doet wat je kan maar als t zoveel energie vreet en stress geeft heeft dat ook invloed op de productie en je eigen gemoedstoestand
    Ik zelf twee x alles geprobeerd wat maar kon maar na 5/6 wk was t egt klaar had geen druppel meer.. heb ook nooit veel melk gehad maar wel veel stress, pijn, kloven, spruw de hele mik mak
    Bij de tweede moet goede moed weer begonnen maar vanaf de eerste hap zoveel pijn n toen meteen overgegaan op kolven met al snel borstonstekingen tot gevolg en uiteindelijk ook nog maar nauwelijks melk dat k na deze twee ervaringen heb besloten gelijk al starten met kv.. heb toen alles onder begeleiding van n lactatie deskundige gedaan en zie egt niet dat t dit x wel zou werken en heb er nu ook twee rondlopen dus alles bij elkaar is de situatie niet ideaal
    Hoop dat t bij jou wel lukt maar weet dat t veel vrouwen hoe graag ze t ook willen niet lukt en dat dat oke is
    Zijn er ook die bij voorbaat al Nie eens proberen en jij doet wat je kan meer kun je niet..
    Merkte zelf wel dat de kindjes meer rust hadden met kv omdat ze gwn meer voldaan waren
    Maar m'n melk productie was ntl ook nihil en zeker niet zo romig als ik wilde :p

    Wat zindelijk maken betreft
    Hier kindjes betrokken bij t naar de wc gaan, er over verteld, filmpjes gekeken etc
    Bij de eerste potje gwn neer gezet en uitgenodigd er op te gaan.. enkele x wat gedaan en toen geen interesse meer en t zo ook gelaten
    Druk erop uit oefenen werkt averechts
    Ze moeten er klaar voor zijn
    Toen de interesse terug kwam werd t n mix van wc n potje en dan overdag gwn de pamper uit gelaten met n dunne pyama broek aan
    Egt n paar dg thuis gebleven toen zodat de wc en t potje in de buurt waren
    De eerste paar x was ntl alles zeiknat maar ervaarde hij wat t gevolg was van laten lopen en de keer erna was t n beetje lekken gevolgd door afmaken op de wc of t potje en diezelfde dag was ie overdag al zindelijk wbt plassen
    Poepen vond ie nog lastig en hield ie egt op tot t zo hard was dat ie speciale zakjes kreeg van de ha
    Belonen heeft ook goed geholpen
    Na die eerste dag n groot kadoo gekregen en de dagen daarop steeds kleine kadootjes wat we vervolgens al vrij snel konden afbouwen
    Je kan ntl ook met n sticker systeem of iets werken maar belonen was hier iig wel n goede want liet merken dat ik erg trots op was en voor zo n prestatie mag best iets tegenover staan vind ik
    Daarnaast hielp t ntl ook dat ze er op de peuterspeelzaal mee bezig zijn
    Ze nemen de kindjes mee naar de wc met verschonen en stimuleren erop te gaan

    De tweede keek ntl alles af van z'n broer en was nog maar net 2 toen hij zindelijk was
    Hij is met alles snel geweest, liep met 8 mnd al bijv 🙈
    Kijkt nog steeds alles af ook met praten en spel ed

    Heb t hier verder wel t zelfde aangepakt
    Gwn van de een of andere dag toen er meer interesse kwam in naar de wc gaan z'n pamper uit gelaten
    Ging ook bij hem toen vlot

    Snachts deed ik in t begin nog n pamper aan maar meestal zijn de in een paar wk vanzelf droog smorgen
    Dan kun je m uitlaten
    Heb t hier bij de tweede te snel uit gelaten waardoor die ochtends nat wakker werd
    Ze krijgen als ze heel jong zijn Nog niet dat seintje door snachts van moet plassen maar als t overdag goed gaat zul j merken dat de nacht snel volgt..
    Uitzonderingen daar gelaten..
    Succes!
     
  9. Antje88

    Antje88 Bekend lid

    8 mei 2013
    859
    13
    18
    Maroescka, wat een leuke boom! Lekker vroeg ook ;) Tijd gaat best snel he?!

    Boelie, fijn dat de pijn minder is zo met pijnstilling. Kan me voorstellen dat als je teveel doet, je dat gelijkt merkt. Hopelijk is je bloeddruk morgen verder in orde.

    Mofantje, wat onwijs k*t zeg dat je je zo voelt. Heel begrijpelijk dat je op bepaalde momenten op bent en huilbuien hebt. Zo wil je de laatste loodjes van je zwangerschap niet meemaken. Maar wat voor aanvallen heb je dan? En weten ze al waardoor het komt?

    Catlover, wat een prachtige zoon hebben jullie! Daar word je zeker spontaan verlief op. En wat betreft het emotionele, dat zijn nou kraamtranen ;) Oh en ik moet zeggen dat ik het wel met Lientje en D eens ben. Natuurlijk moet je niet te snel opgeven wat de borstvoeding betreft, maar ik ben van mening dat het ook niet alle energie van jou moet opvreten. Als het zoveel gestress is, komt je borstvoeding ook niet goed op gang. Aan de ene kant moet je het ook ff de tijd geven, want Niels is immers nog geen week oud en is ook te vroeg geboren. Ik hoop voor je dat het snel goed op gang komt, want als alles goed gaat is het zo bijzonder om te doen. Hopelijk kan de verloskundige je wat tips enzo geven.

    Lientje, wat een super leuke traktatie zeg!! Dat brengt mij op ideeën ;) Beter goed gejat, dan slecht bedacht of niet haha.

    D, ik liet de laatste tijd ook steeds de deur van de wc open staan en dan kwam hij steeds kijken. Hij vond het ook maar wat interessant waar mijn plas vandaan kwam. Ik leg er zeker geen druk op, want dan ben ik bang dat hij misschien weer bang wordt om te poepen. Tygo heeft idd ook al aan de zakjes gezeten. Zo zielig als ze bang zijn om te poepen en keihard huilend NEE NEE roepen. Mn hart brak echt, dus dat wil ik niet meer. Ik heb het potje vandaag gewoon in de kamer gehad en hij heeft 3 ongelukjes gehad. Verder heeft hij veel op het potje gezeten, want dat wilde hij graag. Hij vond het blijkbaar wel lekker zitten, want hij zat gewoon bijna een uur lang in zn blote kont op het potje haha.

    Ik twijfelde alleen wel een beetje of dit wel het juiste moment was, want ik las ook dat het niet handig is om het te doen wanneer er een broertje of zusje opkomst is?? Nou ja we zien wel. Straks loop ik wel 2 weken over en hebben we dus nog ruim 5 weken ;)
    Thanks voor de tips in ieder geval.

    Zijn er trouwens meer die borstvoeding willen geven?
    Ik heb bij mn zoontje ook borstvoeding gegeven, maar dat waren maar 7 weekjes. Ondanks dat ik het geweldig vond om te doen, was ik er na 7 weekjes ook zo ineens helemaal klaar mee en ben toen gestopt. Heel egoïstisch, maar ik miste mijn vrijheid, mijn wijntjes etc. Oh als ik het zo opschrijf, voel ik me bijna een slechte moeder....:$ Ik had zelf in de planning om het 10 weken te doen, omdat ik klaar wilde zijn als ik weer aan het werk ging. Heb onregelmatige diensten waarbij ik zo ineens opgeroepen kan worden om naar een melding te gaan en zag het niet zitten om dan op het werk te kolven. Achteraf is het goed geweest dat ik na 7 weken al stopte, want Tygo heeft redelijk wat moeite gehad om de fles te accepteren. Nu wil ik zeker weer (minimaal) voor die 10 weken gaan en hoop dan ook dat het allemaal mag lukken.

    Oh ff een fotootje spammen van onze zwangerschapsshoot ;)
     

    Bijgevoegde bestanden:

  10. Adya

    Adya Actief lid

    25 apr 2016
    271
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mooie foto, Antje! :) Ik ga dinsdag voor een fotoshoot. Hoe ging het met je zoontje erbij? Ik twijfel namelijk of het verstandig is die van mij mee te nemen. Weet niet of hij het uithoudt.

    En wat een ontzettende lieverd, Catlover. Mag je heel trots op zijn. Over borstvoeding werd hierboven al het nodige gezegd. Als het lukt is het natuurlijk prachtig, maar een kindje wordt ook (gezond) groot op flesvoeding als dat niet zo is.

    Antje, bij mijn zoontje ging de borstvoeding, na een aanvankelijk moeizame start (heb die eerste week ook veel moeten kolven), uiteindelijk goed. Heb het tot 6 maanden volledig volgehouden. Daarna ging ik naar een andere afdeling op mijn werk, waar ik weinig tijd had om te kolven. Zat ik na mijn werk nog in dat hok en dacht: Wat ben ik eigenlijk aan het doen? Ik wil gewoon naar huis! Toen gestopt met kolven, maar wel door gegaan met de ochtend/avondvoedingen tot mijn zoontje 9 maanden was (de rest van de dag dronk hij kunstvoeding). Toen dronk hij nog maar zo weinig en was ik er ook echt wel klaar mee. Van tevoren had ik me voorgenomen het in ieder geval de eerste 3 maanden te doen en dan te kijken hoe het zou lopen. En dit keer zullen we ook maar weer moeten kijken hoe het loopt.

    Mofantje, ik hoop dat je je snel iets beter gaat voelen, meid! Wat naar dat je ook nog steeds in het ziekenhuis ligt. *dikke knuffel* Houd vol; straks heb je je kindje bij je en is al deze narigheid voorbij!

    Haha, al die kerstbomen! Hier wacht ik in ieder geval tot na Sinterklaas. Maar dan zal ik ook nog mijn man moeten overtuigen om de spullen achter het luik op zolder tevoorschijn te halen, want dat gaat me met mijn dikke buik echt niet meer lukken... Mijn man vindt zo'n boom nooit nodig (zijn ouders hebben ook nooit wat staan, dus hij is het niet gewend). Maar ik wil absoluut wel een boompje, zeker als ik de hele Kerst thuis zit. Vindt het zo gezellig!

    Lientje, goed dat je die traktaties hebt gepost! Ik had er nog helemaal niet aan gedacht, maar mijn zoontje "moet" straks natuurlijk ook iets trakteren op het kinderdagverblijf. Morgen maar even over nadenken.

    Ik kan nog steeds nauwelijks iets doen, trouwens. Vanochtend gedoucht en de was in de machine gedaan (het ophangen had ik al expres aan mijn man overgelaten), maar dat moest ik vanmiddag alweer bekopen met harde buiken. Twijfelde even of ik het ziekenhuis zou bellen op een gegeven moment, maar toen toch maar gewoon gaan slapen. Daarna was het gelukkig vrijwel over. Ik baal er wel van, want er zijn zoveel dingen die ik me had voorgenomen om te doen tijdens mijn verlof, maar daar kom ik nu dus helemaal niet aan toe.
    Morgen ben ik alleen thuis met mijn zoontje; daar zie ik nu dus ook tegenop. Ga hem maar gewoon op de grond verschonen, denk ik, want het lukt me echt niet hem steeds op/af van de commode te tillen. (We zijn ook aan het oefenen met het potje, maar dat wil nog niet heel best.)
    En als klap op de vuurpijl blijven mijn suikers, ook met de insuline, behoorlijk schommelen. Heb de diabetesverpleegkundige alweer gemaild; ik hoop morgen direct antwoord te krijgen. Ik durf dan bijna geen tussendoortjes of zo te eten, terwijl je dat natuurlijk wel gewoon nodig hebt in de zwangerschap.

    Pff... Nou ja, ik zal het moeten uitzitten. En als ik het vergelijk met wat sommige van jullie inmiddels hebben doorstaan, valt het voor mij ook wel weer mee, denk ik. Gelukkig komt het einde in zicht.

    Slaap lekker, dames!
     
  11. D83

    D83 VIP lid

    17 jun 2012
    7.948
    2
    36
    Aan Zee
    O ja vergeet gwn wat te zeggen over de leuke traktaties! Allebei egt heel leuk ga daar nog even achteraan!

    O wat rot voor je ayda.. j lichaam vraagt toch om voeding he bijna onmogelijke taak om te minderen
    Hopelijk krijg j snel n reactie
    Succes morgen met je zoontje. Hopelijk niet altijd te veel last van je buik

    Wat n prachtige foto zeg Antje 😍 Mooi gezinnetje 😘

    Nou de interesse is zeker aanwezig
    En zou juist lekker doorpakken nu want dan heb j iig straks een zorg n een hoop pampers minder ;)
    Gwn even kijken waar zowel hij n jij jullie goed
    Bij voelen!

    Hier; darmen slaan op tilt
    Loop leeg en weet Nie van wat precies..
    Wel n vermoeden maar zou Nie moeten kunnen bijna aangezien t n nieuwe zak poffertjes was.. blijkbaar gevoelig voor geworden want vorige x had ik t ook na t eten ervan en daarvoor egt nooit..

    Slaap lekker allemaal

    extra dikke knuffel voor mofantje
    Just because u need one😘
     
  12. Lientje1985

    Lientje1985 Bekend lid

    18 apr 2016
    789
    5
    18
    Vrouw
    NULL
    Limburg
    Goodmorning ��

    Haha ja beschuit met muisjes is ook lekker Owl, vind ik ook ... zal ik ook nog wel in me 1tje een rolletje van weg eten haha :D

    Haha zo is t Antje , daar is t forum ook voor toch, om mekaars ideeen te jatten haha ;)
    Heb bij de 1e ook bv gegeven ... 9 mnd , tot t "op" was en hij gewoon meer en andere dingen nodig had.
    Nou ik geef je groot gelijk dat je je wijntje enz mistte hoor , ben je echt niet slecht door ...
    Je hebt t de belangrijkste weken toch gegeven, heeft ie maar mooi meegekregen :)
    Je moet al 9 mnd lang zo spastisch op al je eten & drinken enz letten, dan ben je der daarna wel klaar mee ;)
    Ik ga t nu denk ik ook niet zo lang volhouden hoor, ben sowieso al blij als t lukt, want kolven is een dingetje bij mij en heb al aangegeven dat als kolven nu weer niet lukt ik sowieso over wil op kv, want ik wil graag dat andere ook kunnen voeden en wil niet overal me tiet tevoorschijn moeten trekken .
    En ja ook heel ego, maar ik wil ook weer een beetje gewoon kunnen leven haha.
    Oohh jouw foto .....
    Vind dit echt 1 van de mooiste die ik ooit heb gezien .... ❤️
    Zou t ook zo graag willen, maar ik vind mezelf echt dik (benen / kont) en mijn vriend doet dit echt niet , helaas .... :(, maar vind t echt onwijssss mooi !! ❤️

    Haha ja waar je allemaal wel niet over na moet denken he Adya ... ;)
    Naar he, als je niet kan doen wat je wilt doen ... dat is echt vrouw eigen ...
    Veel succes vandaag, ga niet je grenzen over he meid .. !

    Hier is t weer rustig ...
    Moet nog een paar dingetjes doen, dus is niet zo heel erg, maar krijg t toch een beetje warm als ik eraan denk dat zoontje 8 dg te laat was en dat dat nu weer kan gebeuren. ga nu al bijna nergens meer heen, durf t niet meer, moet er niet aan denken om dat nog zo een paar weken te doen ....
    Vandaag nog maar even Sudocrem halen, had ik nog helemaal niet aan gedacht, stom he :$

    Oh en weet niet wie t handig vind, maar ik heb net bij de AH 2 grote potten Vanish gehaald voor de prijs van 1.
    Zijn de hele week nog in de aanbieding.
    Vind dat echt superhandig voor de rompertjes en de spuitluiers dalijk :D
     
  13. Boelie88

    Boelie88 Actief lid

    2 mrt 2016
    453
    124
    43
    Vrouw
    NULL
    NULL
    He jakkes d83, hopelijk blijft het hierbij en zijn het idd 'maar' de poffertjes geweest!

    Lientje snap dat je dat niet wilt! Lastig als je nergens meer heen durft inderdaad!

    Antje; mooie foto joh! Ik zit nog te wachten op de foto's van mijn zwangerschapsshoot haha, ben zo nieuwsgierig ernaar!!

    Net weer terug uit het ziekenhuis, weer aan ctg gelegen en bloeddruk gemeten, nog steeds te hoog. Morgenmiddag afspraak bij gynaecoloog hierover. Ook bij vk morgen weer een afspraak, ben benieuwd....
     
  14. D83

    D83 VIP lid

    17 jun 2012
    7.948
    2
    36
    Aan Zee
    T is weer rustig in m'n buik
    Zot ni heerlijk bij de kapper
    Has been a while

    Jaaaa stom he dat soms van die standaard dingen gwn vergeet
    Had t hier met n wasbakje bijv
    Zo stom denk je dat je alles hebt
    Duim dat j Nie over tijd zal lopen lientje 😘

    O boelie toch.. kans bestaat denk wel dat ze je willen inleiden denk je niet?
     
  15. owl

    owl Bekend lid

    24 apr 2016
    824
    615
    93
    Vrouw
    Boelie wat balen van je bloeddruk! Heb je hier al medicijnen voor ? Of denk je dat ze het gelijk over inleiden gaan hebben

    Hier vandaag maar eens aan de baby was gegaan... kan mezelf daar toch echt slecht toe zetten..
     
  16. Boelie88

    Boelie88 Actief lid

    2 mrt 2016
    453
    124
    43
    Vrouw
    NULL
    NULL
    D83, oh wat heerlijk, zou ik ook nog moeten doen haha, naar de kapper!

    Ik heb werkelijkwaar geen idee wat ze morgen willen bespreken. Heb verder nergens last van, dus denk niet dat het zwangerschapsvergiftiging is. Weet niet of ze het over inleiden willen hebben, we gaan het zien. Vind het wel spannend worden nu.. Alles goed verlopen hele zwangerschap, echt een uit het boekje, en nu gaat het ineens moeizaam worden. Nou ja, we zullen zien.
     
  17. Lieke86

    Lieke86 Fanatiek lid

    16 jun 2012
    4.789
    1
    38
    Zwemonderwijzeres
    Zuid-Holland
    Zo hèhè weer eens verkouden voor de verandering..rommelt ook al her en der..Last van m'n onderrug wat op een soort weeën lijkt het komt en gaat en helaas niet regelmatig. Donderdag controle en ben heel benieuwd hoe en wat. Slaap ook nog steeds bizar slecht blegh..en m'n meisje is best druk laatste dagen.
     
  18. Mini25

    Mini25 Niet meer actief

    Ik voel de kleine sinds gisterenavond weer behoorlijk hoog in m'n buik, onder m'n ribben... Ook weer last van maagzuur. Hoop dat ie toch wel met indalen bezig is. Heb volgende week pas de liggingsecho, ben heel benieuwd omdat ik hem gewoon overal voel en hij super druk is in m'n buik.
     
  19. Catlover

    Catlover Actief lid

    4 mei 2016
    365
    67
    28
    Overijssel
    Vandaag de eerste dag echt alleen... Tot 14:15 was de kraamhulp er nog, en tegen half 4 was de verloskundige er, die er vorige week ook meteen bij was en ml is weer aan het werk...
    Ik mag morgen gewoon met Niels de deur uit en lekker zelf boodschappen doen, als ik hem maar even lekker warm inpak en iets tegen de wind over de bak heen leg. En als ik maar niet het hele winkelcentrum door ga wandelen, maar echt alleen boodschappen ga doen. Is ongeveer 500 meter van huis, de supermarkt.
    Ik word vandaag of morgen nog gebeld over wanneer ze van het cb langskomen voor de eerste controle van hun uit.
    En het fijnste is nog wel: ik mag de nachtvoedigen los gaan laten, en hem in de nacht op verzoek een flesje geven.
    De borstvoeding ga ik met het kolven loslaten, dat kost mij veel te veel energie die ik niet heb. Ik ga hem gewoon aanleggen en kijken hoe hij het op die manier blijft doen. Daarnaast krijgt hij gewoon z'n volledige flesvoeding, de BV is extra. Ik moet wel m'n borsten in de gaten blijven houden, want de ene kreeg al een beetje een rode vlek, die wel is weggetrokken inmiddels weer.

    Morgen maar eens kijken hoe een gewone spijkerbroek zit, maar die positiebroeken zitten gewoon erg lekker nog steeds, haha! De kraamhulp vond mij in die week dat ze hier was nogal smaller geworden in het gezicht, ik heb nog niet op de weegschaal gestaan weer, maar aangezien ik maar 3,5kg ben aangekomen gedurende de zwangerschap en nu al het vocht ook verlies zal ik vast zijn afgevallen.

    Ik hoop dat iedereen die een beetje loopt te "kwakkelen" zich toch snel wat beter voelen!
    Het is best wel raar om als enige niet-zwangere hiertussen te zitten, hopelijk vinden jullie het baby-gespam niet erg!

    Ik heb ook geen beschuit met muisjes gedaan, ik had ml naar de winkel gestuurd om het te halen, maar hij is wat dat soort dingen betreft niet al te helder, en hij kwam met blauwe hagelslag aan. Het smaakt erg goed moet ik zeggen, en het is weer eens wat anders!
     
  20. D83

    D83 VIP lid

    17 jun 2012
    7.948
    2
    36
    Aan Zee
    Hahaha blauwe hagelslag :D hilarisch
    Nog nooit op.. zal t onthouden

    Als ik voor mezelf spreek, vind je updates
    juist erg leuk
    Komen herinneringen boven en bereiden me voor op wat komen gaat
    Juist leuk dat j nog gwn blijft schrijven ook omdat t vaak zo is dat t geklets na t bevallen over is...

    Fijn dat j een beslissing hebt genomen wbt kolven
    Hopelijk geeft dit rust
    Succes met t aanleggen en de bv verder
    Hij zal iig wel voldaan genoeg zijn met ook kv ernaast
    Hier eerste wk alleen maar aangelegd met uiteindelijk n ontroostbare baby wat van de honger bleek te komen..
    Volg je gevoel erin, en succes met t alleen zijn! Vond dat ook spannend kan ik me herinneren maar je groeit er in en t voelt steeds natuurlijker en je vind je ritme
    Veel plz met j uitje als je morgen gaat!

    Hier heel de dag erg veel pijn in m'n buik onderrug en met momenten ook in m'n vagina
    K vraag me af of dit indalen is of dat t voorwerk is?
    T is bijna wee waardig maar dan continue
    Ook egt n gespannen harde buik n straalt door naar m'n benen
    Hij is niet vaak soepel geweest vandaag
    Omdat t continue is lijken t me geen weeen of iets dus bellen is denk Nie nodig toch? 'Maar f kijken wat straks op de
    Bank liggen doet.. heb m wel gevoeld vandaag maar benieuwd of ie straks net zo actief is zoals anders in rust
     

Deel Deze Pagina