Volgens mij ben ik met het lijstje weer helemaal bij! Nikie. Wat fijn dat het hartje klopte!! Wat een opluchting he! Babii. Niet herkenbaar, ben eigenlijk elke dag wel een beetje misselijk. Snap dat het je onzeker maakt, maar het zegt niets he! Vanacht ook een hele lugubere droom gehad over een miskraam. Met heel veel details etc. Werd compleet in paniek en huilend wakker. Daarna wel weer lekker geslapen. We zijn er eindelijk uit hoe we het onze ouders willen vertellen. We gaan ze een speentje en pyjamaatje opsturen, voor het eerste logeerpartijtje! Dat pakje mogen ze dan open maken tijdens een Skype gesprek. Ga morgen maar op jacht naar een leuke uniseks pyjama!
Aaw die dromen altijd😔 Hopelijk kan ik vanacht een beetje rustig slapen. Hoef morgen niet de hele dag in de stress te zitten, 10.45 echo. Nu buikpijn Flowertje36 ook een echo morgen? Spannend! Succes!
Boomm, weet dat het niks betekend. Heb immers een kloppend hartje gezien. Maar ietwat bevestiging zou fijn zijn hahaha. Ben wel moe nu dus ga slapen. Vervelende droom, heb ze ook continu! En leuk idee voor de ouders. Mmonique, heel veel succes morgen; zal duimen. Btw hier woensdag weer echo Boomm, en dan 11 augustus .
Oh ja die dromen zijn zo herkenbaar! Ik heb er meerdere en ze zijn meestal of luguber of doodeng. Ik word al een paar nachten meerdere keren in paniek wakker! Best irritant! Maar volgens mij hebben meerderen het! Super Boommm dat ook jij een kloppend hartje hebt gezien; gaaf!!
Hoi meiden! Ik wil even sparren met meiden die ook zwanger zijn. Ik ben nu 6 weken en vrijdag krijg ik eerste echo. Maar nu heb ik al 3 dagen in de ochtend last van bruine afscheiding... Heb het ziekenhuis al gebeld want loop daar onder behandeling maar die zeggen ja kan 2 kanten op gaan. Hoeft dus niks te betekenen.... Heb ook geen hevige buikpijn ofzo. Ik maak me een beetje zorgen en vraag me af of iemand die afsxheiding herkent... Groetjes
Rihanna, van deze zwangerschap en van m'n eerste herken ik het niet. M'n tweede zwangerschap heb ik weken hels gebloed. Begon bruin, werd rood met zwarte stolsels. Bleek een hematoom. Dit kindje is er toch echt, gezond en wel. Heel veel succes de dames die vandaag een echo hebben! Hier droom ik dus ook best intens. Moet de nachten ook veel plassen, maar na 3x plassen ben ik het zat en hou het op. Fout natuurlijk! Ik vermoed dat ik in m'n dromen enorm de spieren aanspan; want wordt elke ochtend met fikse krampen wakker. Vandaag zelfs zo erg dat het lijkt alsof er een spier in m'n rechterbuik vastzit en dit straalt door naar m'n rug. Volgens mij begonnen m'n bekkenklachten ook zo, dus net PCM ingenomen, fa ik bijna over m'n nek van de PCM. Ben nu maar op de bank languit, kan geen stap verzetten. Best lastig met 2 kleintjes pfff. Zo klaaguur weer voorbij! Hoop dat het niet te maken heeft met dat het fout gaat.
Aiiii Babbi wat super vervelend zeg dat jouw lichaam dan zon last heeft van jouw dromen..dan droom je inderdaad heel intens.. En ja dat plassen, ik wordt er ook gek van maar ik ga wel elke keer.. Ik heb 1 kleintje van (morgen!) 1 jaar en die is super actief en veelvragend en wordt helaas met een sprong nu paar keer per nacht wakker. Ik ben echt een dood konijn, kan mn ogen nauwelijks open houden gaaaap
Nou net terug van de echo. En het termijn 5,3-5,6 klopt met de echo. Inwendige echo gehad. Er zit wel wat in de baarmoeder, slecht te zien nog. Passend bij termijn. En ze zag ook ietsje knipperen. Maar moeiza te zien, omdat het nog zooo klein was. Maar al met al goed nieuws en de 18e weer terug. Last van mn schouders!
Wat fijn Monique! Het is natuurlijk nog heel pril dus alleen maar goed dat er al wat te zien is?! Niki86; alvast gefeliciteerd met je zoontje! Rihanna; ik heb er geen ervaring mee dus ik kan er helaas niks over zeggen. Succes!!
Wat een goed nieuws van alle dames met de mooie echo's! Ook al is het nog zo pril, wat is het toch fijn om iets meer bevestiging te krijgen dan alleen maar een test die beweerd dat er iets in je buik zit! Is je moeder er al Nikie? Je gaat het haar nu ook vertellen toch? Rihanna, ik heb er ook geen ervaring mee sorry.. Erg fijn om dingen te herkennen die ik zelf ook voel of meemaakt. Net als die superechte dromen, en dan in paniek wakker worden. Alsof het ook echt gebeurd is.. En dan 10x plassen snachts.. als ik dan weer in slaap val, gaat de droom gewoon weer verder! Babii, ik wist niet dat de buikpijn van een groeiende bm zo heftig kan zijn.. af en toe weet ik echt niet in welke houding ik moet gaan zitten of liggen.. Ik heb zo'n vermoeden dat het best wel eens een meisje zou kunnen zijn. Maar dat komt omdat deze zwangerschap totaal anders is dan die van mijn zoontje. Al denk ik aan de andere kant dat ik alleen maar jongens kan krijgen.. Ben super benieuwd!
Meiden ik wil me hierbij afmelden. Vanmorgen een bloeding gehad. Vanmiddag een echo, daarop wel een intacte zwangerschap, maar geen hartje dat klopte. Het kan nog alle kanten op, maar mijn gevoel zegt dat het niet goed is. Ga ook meer vloeien en krijg ook krampen. Wens jullie allemaal een goede zwangerschap verder! Liefs
Wat enorm verdrietig schorpioen! Hoe ver was je meis? Ik blijf toch een beetje hoop koesteren daar ik zelf gigantische krampen heb gehad en mega bloedingen hij m'n jongste!
Babbi wat vervelend dat juist de nacht je zo sloopt. Dan heb je tijd om uit te rusten en dan droom je zo. Nou monique toch fijn dat je dat al gezien hebt! Schorpioen wat erg zeg! Sterkte!