Dankjewel! De bovenste pakjes zijn van petit bateau. De broekjes van H&M en de rompers van een plaatselijk winkeltje hier.
@ Madeliefje06 haha ja dat gevoel ken ik heb ook enorme winkeldrang. Maar ook hier nog geen geslachtsbepaling. Heb met manlief in het begin afgesproken dat we de 20 weken gaan afwachten. Dus nog 5 weken geduld.. Grappige is dat ik voor ik zwanger was altijd heb gezegd dat ik het niet zou willen weten. De verrassing leek me leuker. En nu kan ik het niet meer afwachten haha @ Boommm wat een leuke kleertjes @barbsan hoop dat de VK je kan helpen. Wat naar dat jij je zo voelt, juist nu in de tijd dat je het meest zou moeten genieten. Ik leef met je mee. Vind jouw pakje ook super leuk. Voor jongetjes gaan shoppen lijkt me toch wat moeilijker dan voor mijsjes. Ik moet zeggen dat ik ook al twee truitjes heb gekocht en dan lekker neutral wit met grijs en een wit met beige een een rompertje.... Kon het toch niet laten. Zal van de week even kijken of ik foto's kan plaatsen @ Lasje welkom, en ook jouw gefeliciteerd met je zwangerschap.
Hoi meiden, Gisteren is er voor de tweede keer bevestigd dat het een meisje🎀 is. Dus ook wezen shoppen afgelopen zaterdag hebben we de taart aangesneden erg leuk. Zal straks een foto plaatsen van de taart. Boomm, leuke kleertjes 🎀 Babii, en heb je de taart nog gedaan?
♥ Zwanger ♥ Vaddie (32 jaar) tweede kindje Uitgerekend op: 17 Maart 2016 - ♥♥ Eulalia (25 jaar) tweede kindje Uitgerekend op: 20 Maart 2016 - Meisje! Pioenroos28 (28 jaar) eerste kindje Uitgerekend op: 21 Maart 2016 - ♥♥ Boommm (25 jaar) derde kindje Uitgerekend op: 22 Maart 2016 - Meisje! Nikie86 (29 jaar) tweede kindje Uitgerekend op: 23 Maart 2016 - ♥♥ Mamavantwee (33 jaar) vierde kindje Uitgerekend op: 24 Maart 2016 - Meisje! Flowers86 (29 jaar) eerste kindje Uitgerekend op: 24 Maart 2016 - Jongetje! Barbsan (20 jaar) eerste kindje Uitgerekend op: 25 Maart 2016 - Jongetje! Dizzy (30 jaar) tweede kindje Uitgerekend op: 26 Maart 2016 - ♥♥ Babii (27 jaar) derde kindje Uitgerekend op: 27 Maart 2016 - Jongetje! Lasje (23 jaar) eerste kindje Uitgerekend op: 27 Maart 2016 - ♥♥ Marae (24 jaar) tweede kindje Uitgerekend op: 28 Maart 2016 - ♥♥ Inolino (31 jaar) derde kindje Uitgerekend op: 28 Maart 2016 - ♥♥ Madeliefje06 (28 jaar) tweede kindjes Uitgerekend op: 28 Maart 2016 - ♥♥ ~ ♥♥ ~ ♥♥ Elfs (28 jaar) tweede kindje Uitgerekend op: 28 Maart 2016 - ♥♥ Masrya (26 jaar) tweede kindje Uitgerekend op: 29 Maart 2016 - Jongetje! 1612 (30 jaar) tweede kindje Uitgerekend op: 29 Maart 2016 - ♥♥ Hondagirl25 (26 jaar) eerste kindje Uitgerekend op: 29 Maart 2016 - ♥♥ Mmoniquee (26 jaar) eerste kindje Uitgerekend op: 29 Maart 2016 - ♥♥ Jongens: 4 & Meisjes: 3 & Verrassingen: 0 ♥ Afspraken ♥ 7 Oktober Babii - Geslachtsbepaling. Boommm - Controle Gyn. 10 Oktober Elfs - Geslachtsbepaling. 27 Oktober Babii - 20wekenecho. 30 Oktober Boommm - 20wekenecho. ♥ Sterretjes ♥ ☆ Rae - 6.1 weken ☆ ☆ Lieke86 - 4.3 weken ☆ ☆ Inky85 - 5.0 weken ☆ ☆ Me321 - 5.2 weken ☆ ☆ Schorpioen79 - 6.4 weken ☆ ☆ Nicolletjuh - 8.5 weken ☆ ☆ Loes221983 - 9.3 weken ☆ --- Wijzigingen graag dik gedrukt doorgeven, dan pas ik (Boommm) het lijstje aan!
Lasje. Welkom!! Gezellig dat je mee komt kletsen. Madeliefje. Ik wil ook alleen maar shoppen maar moet mezelf inhouden. Ik heb nog zoveel mooie kleertjes van de andere dames.. Dat de baby nu al een mega kast vol heeft Mamavantwee. Leuke kleertjes! Waar zijn ze van? Morgen komt onze aupair, gaan we ophalen van het vliegveld. Vind het zoooo spannend! Vandaag ga ik de laatste dingen aan haar kamer doen, hoop dat ze hem mooi vindt. Wil ook nog dagschema's maken van de kindjes met wat ze zoal op een dag doen en tips opschrijven voor leuke uitjes. Dus heb zat te doen vandaag
Pioenroos. Hier ook nog nooit een cursus gedaan. Is niets voor mij.. Barbsan. Wat vervelend joh. Hoe is het nu? Heb je de uitslagen al?
Oja. Ik wilde eens naar het lijstje gaan kijken en de meiden die maar 1 berichtje hebben geschreven of al een maand niet meer gepost hebben verwijderen. Dan houden we een actief lijstje over. Hoe denken jullie daarover?
Lijkt me een goed plan booomm want er zijn er al een aantal een tijdje niet neer actief! Ik heb de kleine man gehoord en klonk helemaal perfect gelukkig De verloskundige zei ook dat het niks verloskundigs is dus dat ik ne over de baby geen zorgen hoef te maken. Ik krijg donderdag! Pas mn bloeduitslagen, de griep begint inmiddels wel rustig minder te worden, kan weer rustig wat eten etc. Maar kan nog steeds niet lang op mn benen staan en last van mn buik. Ook bij het opstaan vanochtend pinn bij het plassen. Zucht! Dus zo maar wéér naar de huisarts om een kuurtje te halen. Had vanochtend even zin om in een hoekje te kruipen en te gaan huilen, al die pijntjes en dingetjes waren me ff genoeg. Hopen dat ik de kuur snel krijg en morgen een goeie uitslag dan komen we een stuk verder. Positief blijven denken! (proberen iniedergeval)
Goedemorgen meiden! Gefeliciteerd allemaal met de leuke geslachtsbepalingen! Oefff wat een verschrikkelijk leuke kleertjes komen er allemaal voorbij! Ik wil oooooook!!! Ook shopdrang! Nog een week wachten en dan weten we het.. En dan hopen dat ze het ook gelijk kunnen zien! Als we zaterdag 10 okt horen wat het is, kan ik het 12 okt (mijn verjaardag) bekend maken met familie. Denk dat ik zelf roze of blauwe cupcakes ga maken.. of ballonnen met confetti lijkt me ook zo leuk.. en dan die kapotprikken! Fijn dat je je weer iets beter voelt Barbsan, ziek zijn is echt niks! Je hebt het in ieder geval goed te pakken! Phoe! Hoop voor je dat als je een kuur krijgt het snel zijn werkt doet. Spannend Boomm van de aupair! Ik zou ook zenuwachtig zijn!
Lijkt me ook goed Boomm om naar het lijstje te kijken, jammer dat sommige meiden in het begin wel erg actief waren en nu helaas niet meer! Ik heb 14 oktober controle bij de verloskundige en 3 november 20 weken echo In hoeverre kan de club eigenlijk 'geheim' gemaakt worden. Op een of andere manier pas ik toch op met dingen die ik neer zet vanwege meelezers.. Aangezien dat elke keer iemand wat hier zegt, het onderwerp weer bovenaan het forum komt te staan.. Ik weet niet of jullie hetzelfde ervaren..
Hallo lieve dames Ik schrijf al mee op een andere eind maart topic maar het word er ineens wel heel rustig. Mag ik gezellig hier mee kletsen? Ik ben 24 jaar en in verwachting van ons 3de kindje ik heb 2 prachtige jongens van bijna 4 en 2 lopen en nu komt er een Zusje! Bij 😍 ik heb een flink verleden met miskramen heb er inmiddels 4 gehad waarvan de laatste bij 10 weken ik ben daar op 5 juni van gecurateerd en ben wonder boven wonder gelijk opnieuw zwanger geworden! Helaas wel weinig genieten en veel angst volg in Dordrecht momenteel het kwetsbare zwangere project en heb minimaal 1 tot 2 x in de week een echo of hartje luisteren bij de gyneacoloog het ziekenhuis werkt hier echt super in mee! Heb de laatste tijd heel veel hoofdpijn en daarom nu al beginnen met de dagcurve voor suiker prikken hopen dat daar toch niets uit komt! Zie dat er al een aantal onwijs leuke kleertjes hebben gekocht ik heb zelf ivm het vertrouwen nog niks durven kopen maar heb wel een aantal pakjes gehad 😍
Hoop dat je je snel weer beter voelt Barbsan! Spannend Boomm hopelijk een goede klik met elkaar! Elfs, leuk idee met balonnen en dan kapot laten klappen met gekleurde confetti. Ik wil het zelf heel graag weten maar niet delen met de familie, gewoon ons geheimpje zeg maar. en vl wordt er ook helemaal gek van die belde vanmorgen vanaf zn werk dat hij aan het kijken was naar echobureaus die vanaf 14 weken geslachtsbepaling doen. Is wel allemaal zo'n 5 kwartier rijden.. maar hé dan kan ik daarna wel gaan shoppen ! Welkom MirjamRamon, heerlijk al die extra controles. Ik voel me soms ook wel bezwaard om iets neer te zetten, zet er dus ook niet alles neer omdat het zo openbaar is. 11 november heb ik de 20 weken echo en controle afspraak bij de vk
Nieuwe meiden welkom! Ik reageer even snel, want heb weer knallende hoofdpijn. Ben extreem moe en slaap slecht. Vannacht zeurende buikpijn gehad en nu ik lig wederom. Zal vanavond even proberen te reageren. Iemand vroeg naar mijn taart, die heeft m'n oudste aangesneden. Was een erg leuke en lekkere, haha.
En deze: E had al die tijd haar mond gehouden en ik had gezegd; als we morgen naar opa en oma gaan, mag jij vertellen dat je een broertje krijgt? Maar pas als we de taart hebben laten zien. Dat nam ze wel erg serieus. Mama zette de taart op tafel, e dacht, hey die staat! Ik snij hem aan met haar, wij filmen, taart is nog niet open en zij roept: ik krijg een broertje . Dus snel filmpje uit, taart weer bij elkaar en opnieuw gedaan, hahaha. Toen kon het op fb lol.
Barbsan. Zo rot dat je je zo ziek voelt. Hopelijk morgen een goede uitslag en dat de medicijnen snel aanslaan. Elfs. Spannend dat jullie het ook bijna weten. Heb je al een voorgevoel? Ballonnen met confetti is leuk, maar geeft zo'n troep haha. Je kan naar een privé club. Maar vind dat erg onoverzichtelijk.. Maar je bent toch onherkenbaar verder? Ik zorg er in ieder geval altijd voor dat ik onze namen niet publiceer, zodat ik niet herkenbaar ben. Mirjamramon. Welkom! Zal je straks op het lijstje erbij zetten. Leuke dingetjes heb je al gekregen! Babii. Mooie taart! Haha en lekkere flapuit die E
Welkom nieuwe meiden! Wat is er weer veel gekletst, leuk!! Leuke manier om zo het geslacht te onthullen Babii! Ik heb het eigenlijk heel simpel gedaan; gewoon verteld 😃 Boommm: ik heb 29 okt controle bij VK
Welkom MirjamRamon, wat fijn dat je zo goed geholpen wordt vanuit het ziekenhuis! Kan me voorstellen dat je ontzettend onzeker wordt van wat je hebt meegemaakt. Haha Babii, wat heerlijk van je dochter! Taart ziet er super mooi uit! Ach de troep met confetti, denk dat mijn zoontje van 3 het wel leuk vind om ze te prikken, en ik ben tenslotte jarig Wij gaan ook naar een echobureau Dizzy, ok het is maar 10 minuten rijden voor ons maar toch. Bij de eerste hebben we ook gewacht tot 20 weken, maar dit keer kan ik het echt niet volhouden! Ik heb niet echt een voorgevoel, mijn zwangerschap is wel totaal anders dan de eerste, dus in dat opzicht zou het een meisje kunnen zijn. Mja dat hoeft ook weer niets te zeggen.. Erg spannend dus!
Nog even een vraagje aan jullie, Wat voor kinderwagen hebben jullie? Ik heb een Stokke Xplory.. En daar ben ik super tevreden over. Maar ik heb nu een eigen auto, een opel corsa En daar past hij niet in! (Nouja, niet zonder zweet en tranen!) Heeft iemand een kinderwagen die heel klein opgevouwen kan worden?
Elfs wij hebben de Bugaboo donkey en de Bugaboo cameleon. De cameleon kan heel klein opgevouwen worden.