Babii. Super mooi pakje krijgt de kleine baby, heel lief! Madeliefje. Nee haha ben echt helemaal klaar. En jij? Moet je nog veel dingen doen/regelen? Hoe is het nu? Mirjamramon. Hoe is het vandaag met Sterre? Ben trouwens heel benieuwd naar een foto! Hier helemaal klaar voor de baby. We zijn ook (eindelijk) uit de namen en voel mij er echt heel zelfverzekerd over dit keer haha. Vanochtend echo en controle gehad. Baarmoederhals was weer iets korter geworden. Maar de baby doet het heel goed.
Wat een mooie 3d echo Boommm, wij hebben het ook geprobeerd maar iedere keer een hand of navelstreng ervoor dus is niet 'showbaar'.
Dat is schrikken Madeliefje, en nu? Blijf je in het ziekenhuis of moet je iedere dag op controle? Toen ik dat had mocht ik meteen niet meer weg, maar dat is al jaren geleden.
Wauw wat een mooie echo! Zulke echo's heb ik ook van m'n kids. Prachtig! En Thanks voor het compliment. Ben er zo enorm blij mee!! Vervelend dat je baarmoederhals nog korter is, toch meer rust nemen meis!! En helemaal top dat jullie uit de namen zijn. Ben nu enigszins wel benieuwd 😇
Boommm: Ik ben ook helemaal klaar met alles, gelukkig. Fijn dat je nu ook helemaal uit de naam bent! Ben benieuwd naar de tweede naam. Vervelend van je baarmoedermond, lekker je rust nemen. Helaas heb ik je echo gemist. Babii: Ik ga ook nog een keer zeggen dat ik het pakje echt heel lief vind! Ik ben in het ziekenhuis nog. 24 uur urine opvangen en vanochtend bloed geprikt en een echo gehad. Maar ik voel me wel weer goed, dus ik ga van het positieve uit en hopelijk mag ik snel weer naar huis. Vind het ook zo sneu voor N en heb ook niet echt lekker geslapen
Hier weer helemaal goedgekeurd. Baby ook. Wel vrij veel vruchtwater dus een inleiding met 38 weken is nu wel zeker. (ivm zwangerschapssuiker) Dus papieren voor bevalplan mee gehad en deze de volgende keer bespreken met verpleegkundige. Hier geen borstkolf. Wilde ik de vorige keer ook niet, me toen door het ziekenhuis laten pushen en op een gegeven moment zat ik meer te kolven dan ik live voeding gaf. Dus nu kolf ik niet. Wil deze dame ook niet drinken (bij oudste vanwege hele lage suiker bij de geboorte) dan wordt het de fles. Groepen op fb: ik ga eens zoeken.
Dat is inderdaad het nare van een zwangerschapsvergiftiging. Ene moment voel je je goed en andere moment hondsberoerd. Hoop van harte dat het toch meevalt!! Wanneer weet je meer? Je ligt ondertussen al 24 uur toch?
Vaddie, wat super dat de kleine het goed doet! Enigszins wel een fijn idee toch dat je wordt ingeleid met 38 weken: een stomme vraag, maar het is toch vaak zo dat een kindje, waarvan de moeder zw suiker heeft, ook vaak erg groot is bij de geboorte?
Even m'n eigen ego: Vandaag bij de anestethist geweest en ben goedgekeurd voor m'n Ok, duhhhhhhh! Maar nu kortbij nog naar de intake vpk en die gaat me dan vertellen hoe een ks werkt. Eh mensen, die heb ik al eerder gehad,'maar goed, standaard protocol. Helemaal prima, zolang m'n datum maar blijft staan. Ook heeft de anestethist genoteerd Extra verdoving te geven tijdens de ks, maar geen morfine (allergisch) omdat ik ze vorige keer voelde snijden op den duur. Ook krijg ik een pijnpomp waarmee ik wel direct bv mag geven itt eerst 24 uur kolven 😡. Kortom, tot dusver tevreden! Driemaal is scheepsrecht zeggen ze toch?
Vaddie: Gelukkig helemaal goedgekeurd. Fijn idee dat je wordt ingeleid wel? Babii: Ik hoop dat je datum blijft staan, maar lijkt me niet dat ze dat opeens gaan veranderen toch? Wat is de datum trouwens? En voelde snijden vorige keer 😣 Blijf ergens maar zenuwachtig voor die ks. Maar gelukkig ben je tevreden. En inderdaad, driemaal is scheepsrecht. Ga ik ook vanuit bij boommm en het langer blijven zitten van haar meisje
@Babbii: klopt inderdaad. Wanneer de moeder zw suiker heeft kan het zijn dat de baby heel erg groot wordt/ is. Ook is het mogelijk dat er extra vruchtwater wordt aangemaakt. Daarom ook al die controles. Maar dochter is klein en dochter 2 gaat nu ook iets onder gemiddeld. Inleiden: ben blij dat ik niet tot 40 weken door hoef te lopen. Zwanger zijn is echt niet mijn ding. Al die hormonen en het feit dat je lijf is overgenomen door de baby. (niet dat ik er niet blij mee ben ofzo) Maar tegen de inleiding op zich zie ik wel een beetje op. Je leest toch vaak dat de weeen heftiger zijn en dat de bevalling in zijn algemeen als heftiger wordt ervaren.
Madeliefje, maak je niet druk om je keizersnede meid. Ik ben echt serieus altijd een uitzondering op de regel. Is idem met m'n bevalling van E. totaalruptuur, knip, endeldarm eruit, met vacuüm gehaald, en dan nog een kapotte kringspier en fecaal incontinent. Komt 2x per jaar voor en wie heeft dat weer? Ik dus! Daarna dus een stoma aanleg en ophef en tijdens de stoma aanleg werd ik wakker (verdoving uitgewerkt). Gelukkig een oplettende anestethist want ik had een slang in m'n mond en was direct weer weg, maar weet het nog wel! Met m'n keizersnede was m'n verdoving binnen 5 min uitgewerkt. Hoort niet. A was er al uit en ze waren bezig te hechten. En ik voelde het dus, dus direct weer platgespoten. Ik ben echt serieus een uitzondering op de regel en dit komt zelden tot nooit voor. Het is vrijwel ongeloofwaardig als je dit nog leest ook 🙊🙊. Maar helaas echt gebeurd. Maak je niet druk meid! En hoe is het nu? Thuis? Vaddie, een inleiding heeft inderdaad veel meer complicaties dan een natuurlijke bevalling. Je hebt kans op een ruptuur, knip en dat kindje met vacuüm moet komen. Herstel is dan langer, Weeën veel heftiger, dit beamen vriendinnen van mij ook die zowel zijn ingeleid als natuurlijk bevallen. Maar in dit geval is het noodzakelijk voor moeder en kind. Kan enkel zeggen; laat het op je afkomen. Ben bij E ook ingeleid en tof was het niet. Maar ja; ze is er en gezond . Komt vast goed meis! Zou op tijd om pijnstillend vragen indien je dat van plan bent. Overigens, mooi dat ze jou naar je bevallingsplan vragen.
Ps; datum veranderen ze niet hoor! M'n gynaecoloog heeft die enige dag OK. Althans; hij komt vanaf de poli voor mijn OK, omdat er niemand anders meer in mij mag snijden. Maar formeel gezien moet ik langs die intake vpk en dan kunnen ze hem definitief vastleggen . Gynaecoloog regelt dat persoonlijk. Bij A mochten er bij hoge uitzondering dus ook 2 personen mee naar de ks. M'n vriendin en broertje waren erbij. Had hij ook geregeld. Super man! Al m'n kindjes heeft hij gehaald. Datum vertel ik wel per pb. Heb nog altijd meelezers vanuit m'n fb, en wil niet dat iedereen het weet .
Madeliefje, weet je al meer? Ik heb vorige keer een spoed ks gehad en het viel me alles mee, maar ik heb natuurlijk ook geen vergelijking met een natuurlijke bevalling. Zelf gisteren bij de gyn geweest. De groeicurve loopt niet mooi door, maar maakt een neerwaartse beweging naar beneden Worden nu nog meer controles ivm IUGR. Vl was helemaal pissed dat ik nog steeds alle dagen blijf werken maar volgens de gyn heeft rust geen invloed en is er niks wat ik kan doen. Als je erop googelt vind je wel van alles over rust. Ik zou niet weten hoe ik dat op het werk of bij de bedrijfsarts moet brengen als de gyn er niet op staat...
Dizzy, wat vreemd dat ze zeggen dat rust geen effect zou hebben. Mij is altijd geleerd dat rust goed is voor de groei van je baby. Vrouwen die bijv een afwijking aan de placenta hebben en daardoor een enorme groeiachtersyand, althans de baby. Krijgen ook bedrust toegeschreven. Zodra kindje dan 500 gram is, halen ze de baby. Maar jouw kleintje loopt dus onder de curve? Is het heel ernstig? Hoe bij de bedrijfsarts te brengen? Dat is een hele goede.
Even een korte reactie. Dan ga ik wat slaap inhalen in mijn eigen bed, want ik ben weer thuis! Hahah Babii dit lezen en me niet druk maken, hoe dan?! 😱 Ik heb gewoon een perfecte bevalling gehad bij N en een ks is toch iets nieuws dan. Maar ik laat het lekker over me heen komen. Komt vast goed. En dit keer ook bij jou! Dizzy: Jeetje. Is het echt ernstig? En volgens mij is rust heel belangrijk, misschien nog een gesprek met de gyn? Leuk trouwens dat er weer veel wordt gepraat!
Wat heerlijk dat je weer thuis ben Madeliefje! Naja ernstig weten ze nog niet, hij werd nu geschat op 1215 gram wat volgens mij prima is (al is het wat licht) maar het hoofd groeit wel goed door (31.2 wk) en de buik en beentjes niet (28.1 wk) en dat komt dus doordat de baby de belangrijke zaken zoals hersenen en hart eerst van voeding voorziet. Het zit me ook echt niet lekker. Ik werk me de *^$#%% hoop stress en overal waar ik googel staat 'bedrust, rusten, blabla en dan zegt die gyn 'rust haalt niks uit'. Ik ga volgende week maar weer een afspraak met een andere gyn maken, kijken of die hetzelfde meet en of die een ander advies heeft (heb geen vaste vk of gyn) en als ik dat dan op papier heb kan ik daarmee natuurlijk heel simpel naar de bedrijfsarts en dan is het niet anders. Het voelt heel vervelend om hier wel keihard te knallen en dan thuis als een zombie te loeren hoe vl alles aan het opruimen etc is omdat hij wil dat ik mn rust pak.
Als je weet dat een verdoving vrijwel nooit uitwerkt ip een Ok is die kans minimaal. Anestethist zei dat de kans 2% is dat dit gebeurd. Tja, zat ik dus weer tussen. Maar PCM bijv werkt hier ook niet. Ben echt een gevalletje apart. Ik stap er ook gewoon nuchter in. We zien het wel weer. Fijn dat je thuis bent, nu lekker bijslapen!