Wat leuk Inky85! Zij helemaal trots natuurlijk. ^_^ Hier zeggen ze dat sporten gewoon mag (boksen zou ik denk ik niet doen. ) maar dat je moet op passen dat je lichaam temparatuur niet lang omhoog blijft (minder dan 10 minuteb max102f dacht ik) omdat anders je bloed te snel gaat en dat kan miskraam veroorzaken en paniek aan je groeiende baby geven. Voor mij houdt dit in geen hete badden meer. The 13 rules of safe pregnancy exercise | BabyCenter
Met eten kan ik alleen merken dat ik mijn af en toe een stukje kaas niet meer lekker vind. Voor de rest nog geen last van misselijkheid gelukkig.
Goedemorgen dames, Zojuist de clearblue test gedaan, als het goed is zou ik vandaag precies 5 weken zwanger zijn..
Dat is zeker duidelijk! Maar maak me alsnog ontzettend druk, om gek van te worden! Ik zoek overal wat achter.. Iemand een tip om hiermee om te gaan? Zo worden die 6 weken tot echo wel erg slopend
Had ik daar maar tips voor! Ik maak mezelf ook helemaal gek. En dat terwijl ik verwacht had dat ik met een 3de zwangerschap wel iets minder angstig zou zijn...
@Lin1989 Welkom!! @ansjje Welkom!! En idd ben ik nu ook angstiger dan de 1e keer..... Wat super leuk een drieling! Al lijkt het me heel pittig....maar je moeder kan je hopelijk helpen als het zo blijkt te zijn @Dream Facebook kletst prettiger idd, tenminste...ik vind het makkelijker bijhouden Ik heb een verzoek gestuurd om ook lid te worden @Voetstap Extra gefeliciteerd!!!!!! Wij hebben op de eerste ook 4,5 jaar gewacht...wat een blijdschap en ongeloof he 2 van die streepjes hier gisteravond tegen mn vader en zus verteld. Mn vriend was jarig dus ze waren hier allemaal, dochter een shirt onder dr jurk met ik wordt grote zus. Ze waren zo blij begin het nu zelf ook steeds meer te geloven Vanochtend is moeders voor moeders geweest. test knalde dus mag meteen starten, zal zo de foto bijvoegen Beste vriendinnen ook vanochtend langs geweest dus 1 groot feest Vanavond of zaterdag ga ik het op mn werk melden. Hun weten ook van het traject dus kan het niet stil houden. Leven altijd zo met me mee, in het mmm traject maar vorige keer ook tijdens de zwangerschap, het kolven etc etc. Echt een hele fijne werkgever! Qua datum hanteerde het ziekenhuis toch weer anders, gaan uit van fictieve eisprong en die was op 8-9 dus ben ik gezet op uitgerekende datum 31-5 Even mn banner weer aanpassen hihi 27-10 1e afspraak gyn, hij beslist dan of ik ook naar de vk ga of bij hem blijf lopen
Moeders voor moeders. Weer een heerlijke wikkeldeken gehad. Dochter heeft er de eerste weken in gewoond! Haha
Yay! Leuk! Ben benieuwd naar al jullie verhalen. Ik ga een stukje teruglezen zodat ik mee kan kletsen! Ik zag ook dat er iemand een Moeders voor Moeders pakket heeft. Dat lijkt mij ook wel wat Ga ik ook even naar kijken!
oo jullie zijn al gebeld door moeders voor moeders... en hebben alles al binnen. ik heb mij dinsdag avond opgegeven en nog niks gehoord (ben alleen savonds goed bereikbaar) ben benieuwd! hihi wat voor vitamine pillen gebruiken jullie? op internet vind ik eigenlijk vooral dat het belangrijk is om vitamine d te gebruiken! Ik heb geen idee wat daar mee handig is!
bij mij gingen er ook een aantal dagen overheen met MvM. ik slik hier de mama compleet tabletten van VSM zit alles in inclusief foliumzuur
Moeders voor moeders wil ik me ook wel voor aanmelden, als je daardoor iemand anders kunt helpen! Mn linker buikpijn/rugpijn was ff wat minder maar nu is het er weer. Voel ook wel t 1 en ander op rechts maar links is echt veel meer aanwezig.. Buik is een beetje drukkend gevoel maar vooral m'n onderrug, alleen die voelt meer als spierpijn ofzo. Wie voelt er ook meer aan 1 kant iets? Heb verder geen bloedverlies meer gehad ofzo dus ook niet een hele duidelijke rede om de vk te bellen ofzo..
Welkom nieuwe meiden! En gefeliciteerd! Ik slik de zwanger tabletten van de Etos. Zit ook foliumzuur in en alle belangrijke vitamines. Ik heb trouwens nog geen pakketten aangevraagd. Je moet overal je adres invullen en aangezien wij 1 dec. de sleutel van ons nieuwe huis krijgen en er voor de kerst in hopen te gaan vraag ik ze na die tijd aan. MvM sla ik deze zwangerschap over, omdat we tijdelijk even een appartement gehuurd hebben totdat we de sleutel krijgen en hier is niet echt een portaal oid waar ik de flessen neer kan zetten. Vorige zwangerschap wel meegedaan en erg veel gebruik gemaakt van de heerlijke zachte omslagdoek die je dan krijgt. Hebben jullie het al aan mensen verteld? Hier aan de naaste familie, goede vrienden en aantal collega's. Mensen die we het ook zouden vertellen als het niet goed zou gaan.
@joyskuh ik slik de Davitamon Compleet Mama Plus Visolie tabletten. Voordat ik zwanger raakte had ik echt t gevoel dat mijn huid er een stuk zuiverder door werd, dit is nu weer over haha.
@linnepin86 Wij hebben het nog aan niemand verteld.. Durf dat gewoon nog niet. Zou het wel heel graag aan iemand kwijt willen, nu zit je echt in jezelf met al je vragen enzo.. Vind het wel lastig!