Vannacht gedroomd dat mevrouw al was geboren. Een mooie, flinke baby, niet gehuild, maar ging meteen tegen iedereen lachen De verloskundige was te laat. En ze had vrijwel geen haar. Dat was heel raar na 2 kinderen met een flinke bos haar Vooral ook dat lachen manman, gekke hormonen
Man man, wat een waardeloze nacht. Ik ben er zonder grappen vier keer uit geweest om te plassen en laten we zeggen dat ik ook aardig opgeblazen was... Ondertussen bouwde de baby een feestje in mijn buik. Al met al redelijk brak wakker geworden. Is dit hoe mijn nachten er in het derde trimester overwegend uit gaan zien? Want dan wordt het nog wat!
Hahaha ja die nachten echt tof. Kleine is hier ook van de avond feestjes. En in de auto gaat ie steeds protesteren onderin. Ja ga dan boven in m'n buik liggen daar is ruimte zat. Zat al 2 vingers boven de navel ipv 1 dus plek genoeg
Hier ook altijd party op het moment dat ik wil gaan slapen. En wordt standaard kwart voor 7 wakker van dr Plassen valt nu nog wel mee, komt nog denk Bij de jongens had ik nachten waarbij ik prima sliep en nachten die drama waren. Hoop voor jou @Puttertje dat het meevalt!
@MamaAlice030 ik zie nu bij het terugkijken dat ik de laatste berichten over het hoofd gezien had, sorry! Fijn dat ie al wat opgeknapt is
Hahaha in ieder geval een leuke droom @Puttertje Lekker zo'n nacht. Vrees ook dat ze nog wel erger worden. Ben er zelf ook bang voor. Hier is ze ook 's avonds laat heel druk en dan 's ochtends vroeg weer. Als dat haar ritme is: Dikke prima!
Voor de dames die een roest kleur zo mooi vinden, zojuist deze gekocht bij de wibra voor 8 euro. Vind de kleur zo mooi! Zie na het plaatsen dat de kleur op de foto meer rood is maar in het echt is het rood/bruin achtig.
Met kleding vind ik het dan weer ietsje minder Ben verder niet lastig. Vandaag gewerkt, een puckababy opgehaald en de muur geschuurd. Dacht dat dat echt een rotklus zou worden, maar was zo gepiept. Woensdag maar eens beginnen met de muur weer wit krijgen, benieuwd hoeveel lagen er nodig zijn
Hier ook een paar slechte nachten achter de rug. Kleine man wil niet in zn eigen bed slapen en ligt dus koorstig tussen ons in. Vanacht was hij weer heel warm, vanochtend iets beter maar nu weer warm en niet fit. Duurt me nu wel te lang hoor, arme kind is al sinds dinsdag avond met koorts aan het stoeien. Normaal is hij nooit zo lang ziek. Maandag gaat hij starten op school, hoop dat hij dan wel opgeknapt is zeg. Vandaag de laatste kasten in elkaar gezet dus het grote opruimen kan beginnen Mn bekken jankt maar goed, we doen rustig aan vanavond en dan komt het vast goed. Hopelijk kunnen we vanacht weer eens een keer wat beter slapen
@MamaAlice030 hopelijk kun je vannacht een beetje bijtanken! En luister naar je lichaam hoor! Je wilt straks ook geen restschade hebben omdat je nu maar door gaat!
Al de hele avond het gevoel dat mn buik een ballon is. Zo opgeblazen, deed gewoon zeer. Kon niet lekker zitten. Alles kriebelde ook, dus zal al in alleen een shirt en onderbroek op de bank. Sta op om te ga plassen en moet even zo ontzettend veel boeren, voelde me daarna een paar kilo lichter en een stuk comfortabeler Heb dat al sinds het begin deze zwangerschap zo erg dat ik moet boeren. Is soms bijna beschamend en ook lang niet altijd tegen te houden, heel fijn als je met klanten aan het praten bent Maar het lucht wel op en zwangerschap is overal een excuus voor Jullie nog dat soort gekke dingen/ongemakken? Ik hou ervan nu mag het
Binnen de antroposofische zorg doen ze kinderen wel eens citroensokjes aan. Mag alleen als de voetjes ook warm zijn. Trekt de koorts een beetje uit het lijfje.
Gekke ongemakken, niet echt. De usual stuff. Ik word gek van de incontinentie. Dat je dan in de avond een schone onderbroek aan doet en denkt: ach voor dat laatste uurtje wakker hoef ik er geen Tena inlegkruisje in te doen. Hoestbui. Onderbroek nat.
Hahaha @Basisuil dat kan inderdaad soms heerlijk opluchten Hier wel een heel vervelend ongemakje.. nouja.. ongemakje.. Ik heb dus steeds last van een vaginale schimmelinfectie. Dat is echt een hormoondingetje bij mij want had er wel eens vaker last vast gehad net voor mijn menstruatie. En dus ook in mijn vorige zwangerschappen. Maar het jeuktttttt zo, allemachtig. Zit nu weer op dag 4 van een behandeling. En als het nu niet over gaat gaan ze het op kweek zetten. Dus fingers crossed.
Ach.. nog steeds niet opgeknapt dus? Hopelijk kan hij maandag wel naar school. Hoop dat je lekker slaapt inmiddels (het is kwart over 12 )
@MamaAlice030 beetje kunnen slapen vannacht? @Ingeltje oh men dat is ook wel echt vervelend ja. Bekkenbodem trainen! @LMSB oh feest wat een ellende is dat...
Onbegonnen werk haha. Wel geprobeerd hoor, maar heeft geen effect meer. Dus maar aan de Tena en na de bevalling hopelijk weer beetje op acceptabel niveau.
Je hebt toch zo'n pin voor in je vagina waarmee je dan een spelletje kan spelen op je telefoon ofzo? Schijnt vet goed te werken