Het valt me op dat we de kleintjes voornamelijk aan de linkerkant voelen. Ik heb dat dus ook. Vooral als ik op mijn linkerzij lig, schopt ons ukkie me helemaal bont en blauw.. Weet iemand hoe dit kan? Waarom voelen we onze beebjes voornamelijk links?
Hi, Bij mij liggen de voeten aan de linkerkant en die voel ik idd het meeste. Ik voel de kleine echter juist heel sterk als ik op mijn rechterzij lig en dan voel ik het links. Weet het het ook niet. Groetjes Cindy
de kleintjes hebben ook zo hun favoriete houding en het kan dus zo zijn dat je hem/haar ook vaak op de zelfde plek zult voelen. mijn meisje voelde ik in het begin haast overal maar ik merk nu dat ze graag onderin ligt en dan trapt ze ook met haar voetjes recht onderin. als ik op me rechterzij ga liggen begint ze echt hevig te trappen en ik weet niet of ze dit uit protest doet of omdat ze het juist leuk vind maar ik kan er wel van geniete haha
Ik zat er ook aan te denken. Voeten altijd links ja! Nu is mijn partner (als hij er is) wel altijd links van mij. Links slapen, zitten echt alles, ook vreemd eigenlijk, is me nooit eerder opgevallen! Hoe zit dat met jullie partners of is het gewoon toeval?
nou je het zegt, mijn partner slaapt recht van me en zit ook altijd recht langs me haha zou het hier iets mee te maken hebben.
Ook ik sluit me aan... In bed voel ik de uk rechts en vriendlief ligt ook rechts van me.... Hmmm, eerste vader-kind band? Zou wel leuk zijn Liefs Chris
Ik voel mijn kleine ook links (al vanaf het begin dat ik alleen plopjes voelde, nu voel ik het echt al een beetje schopen) en mijn vriend ligt links van mij! Das wel grappig bedacht zeg!
Ik heb geloof ik ook ergens gelezen dat vrouwen hun kind graag links op de heup dragen. Schijnt omdat het dichter bij je hart is, ofzo? Ik voel de mijne trouwens vooral rechts. Mijn placenta ligt linksvoor namelijk. Wel een fijne schokdemper, want zijn voetjes liggen daar ook!
Nee dat is praktisch omdat je dan je rechter hand vrij hebt dat zul je merken als je de trap op/neer gaat of als je wat dan ook doet met je kindje op de heup. Tenzij je linkshandig bent, want dan is rechts meest praktisch. Ik voel de mijne zowel rechts als links zitten, het lijkt alsof waneer ik op mn linker zijde lig, rozijntje naar rechts gaat en als ik op rechts lig naar links gaat. Als ik dan vervolgens op mn rug ga liggen heb ik een scheve buik een grote bult links of rechts van mn navel, mn man vind het geweldig! als hij zo duidelijk kan mee voelen, kijken.
Ik voel de kleine juist veel aan de rechterkant, omdat hier zijn voetjes liggen. Hij schopt me af en toe bont en blauw! Ook aan de linkerkant voel ik hem wel, maar minder.... Gr. Elma
Die van mij heeft (nog) geen voorkeurskant. Wel kan ik merken dat wanneer pappa in spe binnenkomt, de kleine erg reageert en druk begint te doen...tja waarschijnlijk ben ik alweer te gewoontjes...
hoi als dat zo zou zijn dan voel je de baby met zijn voetjes aan de rechterkant. maar IDD zou goed kunnen dat we dat liever hebben. liefs dionne