Xprissiex hoe weet je leidinggevend nou of Je baat hebt bij fhysio? Lijkt me eerder iets voor je vk om te zeggen, word echt kwaad van dat soort dingen zeg, ma snap dat je er niet zo goed tegenin durft te gaan. Maar als het morgen niet gaat gewoon weer ziekmelden hoor meid! Sterkte ermee en hou ons op de hoogte.
Wij hebben een leidinggevende en Cohesie. Als wij ziek zijn dan moeten we dat bij hun melden. Hun koppelen dat terug aan de LG. Ze geven advies in wat het er het beste gedaan kan worden. In mijn geval heeft cohesie besloten dat ik fysio moet doen. Maar ik had echt een eikel aan de tel. hij moest nog even de opmerking maken dat ik pas 18 weken zwanger ben en dat ik nu al problemen heb.... Ja hallo alsof ik het leuk vind!! En fysio kan in mijn geval wel degelijk helpen. Ik ken een fysio en had haar gebeld en zij zei ook dat het kon helpen, deze klachten zien ze vaker bij zwangere vrouwen. toen ik vorig jaar geopereerd moest worden toen vroegen ze voor de operatie al wanneer ik weer aan het werk kon gaan en wat ik dan kon doen... De vrouw die ik vorige week aan de tel had die was gelukkig wel aardig en die begon zelf over het minder werken. Deze kwal was wat minder meedenkend. Dus heb ook gezegd dat ik niet helemaal wil uitvallen dus 50% lijkt mij het beste voor nu.
XPrissieX Goed om je zelf denken hoor! Zoals eerder is gezegd is je kindje nu het belangrijkste. En de gezondheid van jou
Hier gisteravond weer controle gehad, alles is goed met de kleine man. Hij was flink aan het schoppen toen de verloskundige naar het hartje ging luisteren. Erg leuk. Ook mijn bevallingsplannen een beetje besproken, in bad bevallen is geen probleem. Mijn verloskundige praktijk werkt ook met hypnose tijdens de bevalling, dit is iets nieuws. Binnenkort heb ik een langere afspraak en dan gaan we dat een keer proberen. Hopelijk is dat een manier om mij helemaal te kunnen ontspannen. @MadameV: Ik ben een paar dagen op de Veluwe geweest, mijn moeder woont daar. Vandaag eindelijk verf gekocht voor de babykamer. Hoop dat manlief zin heeft om dit weekend aan de slag te gaan .
Zou fijn zijn als je baat hebt bij de fhysio xprissiex ! Voor nu ga je dus ook na 50 %? Daar wáren ze het wel mee eens? Ik hoorde laatst van iemand die zat vanaf 3 maanden al thuis ivm de bekken. Dus so what dat je 18 weken bent. Je hebt ergens last van klaar. Ik heb net mijn 20 weken echo gehad. Alles was goed!
gisteren controle gehad. Bloeddruk was goed, hartje klopt Baarmoeder ligt lekker hoog. Dat was goed zei ze. Over twee weken 20 weken echo Met de VK over me werk gehad en ook zij vertelde dat ik echt moest minderen. Ze zei al dat ze me al aan me had gemerkt dat ik een doorzetter ben enzo dus ze probeerde me op me hart te drukken dat ik echt eerder zal gaan stoppen omdat dit werk echt funest is. Ik ga woensdag naar de fysio. Alleen kom ik er net achter dat ik waarschijnlijk niks vergoed krijg dus moet eerst gaan bellen met Agis want anders ga ik niet. Ga daar niet zelf voor betalen, ben gekke henkie niet! Ik moet vandaag weer bellen en dan moet ik dus gaan vertellen dat ik echt naar 50% moet gaan... Het is niet anders. Misschien kom ik helemaal niet meer naar 100%
Wat fijn!! @ xprissiex: fijn dat de controle goed was! Hopelijk is het snel geregeld met je werk en krijg je wat vergoed van de zorgverzekering voor je fysio. Ik ben deze week begonnen met fysio gelukkig, had woensdag zo`n rugpijn dat ik na het werk bijna niet meer kon lopen. Nu gaat het gelukkig weer wat beter, in elk geval nu 3 dagen vrij, dus dan kan ik even rustig aan doen Oja, we hebben een naam, yesss!!! Toch wel een opluchting, was een beetje bang dat we er niet uit gingen komen
Ben benieuwd wat iedereen voor naam uitkiest . Hier zijn we ook al helemaal uit de naam. Nog een paar maandjes en dan kunnen we het vertellen. Hier gisteren de eerste laag verf op de muur, het is erg mooi geworden, ben er heel blij mee. Het is de kleur peper van Gamma geworden (grijs). De rest van de muren zijn wit. Op de grijze muur komt ook nog een sticker van boom en witte letters met de naam van de kleine. Gisteren lekker met 2 vriendinnen uit eten geweest bij de japanner, heerlijk gegeten. Fijne zondag allemaal.
Gisteren 22 weekjes yippee! Zijn er al meer meiden die wel eens een harde buik hebben ? Pff wat heb ik slecht geslapen zeg. Nachtmerries, rugpijn, buikpijn (darmpjes oef), vriendlief had mijn zwangerschapskussen in zijn slaap gepikt (alweer) haha.. Ik overweeg ook om naar de fysio te gaan..
Ik heb nog steeds zo goed als geen klachten, dus kan er niet overmee praten. Wij zijn ook helemaal uit de naam. Wel fijn, nu kun je er aan gaan wennen haha
Wat een vervelende kwaaltjes lees ik hier Hoop dat jullie je allemaal snel wat beter voelen. Of dat het mindert. Als we toch even bezig zijn. Ik ga vanaf volgende week ook naar de fysio voor mijn bekken maar ook voor mijn spieren bij me schouder. Nu helaas ziek Dagen vliegen wel voor bij vind ik. Ik heb woensdag weer controle.
Ik heb af en toe wel al eens een harde buik gehad. Maar sinds gisternnamiddag is het constant. De ene harde buik na de andere, maar wel niet pijnlijk. Toen ik deze morgen opstond had ik terug een harde buik. De baby voel ik wel nog goed dus alles zal wel in orde zijn.
Weer geen meldingen gehad.... Ik negeer jullie echt niet hoor Hier ook al uit over de naam, maar ja die hadden we al voordat we überhaupt zwanger waren haha Ben strak ook benieuwd naar alle namen. Soms zou ik het wel willen vertellen... Vind het niks om het geheim te houden haha Hier qua klachten me onderrug wat doorstraalt naar me billen! Mag niet te lang stil staan, niet te veel trap lopen (woon vier hoog best lastig dus) fietsen mag ik wel. Morgen eerste afspraak fysio. Hoe gaan jullie met de babykamer? hier gaan we van het weekend even vaart erachter zetten. Me moeder is zich er mee gaan bemoeien omdat me vriend er geen vaart achter zet.... Even een vraagje over de baby voelen... Mijn VK zei dat de kans klein was dat ik al iets kon voelen maar af en toe voel ik 'iets' in me buik. Heel apart. Soort plopjes ofzo moeilijk te beschrijven.. Voel het af en toe. Maar ja ik weet natuurlijk niet wat ik moet voelen... Misschien is het gewoon me buik die borrelt. hoe gaat het verder met iedereen???
Volgens mij kun je het nu best voelen hoor, voel het zelf ook sinds een week of 2. Het begon twijfelachtig dat ik me afvroeg of dat het nou was. Maar nu voel ik het elke dag en weet ik het zeker. Idd een soort ploepljes maar iedereen ervaart dat anders geloof ik. Haha je moeder, ben jee r blij mee dat ze het een beetje overneemt zeg maar? Hier afgelopen zaterdag het behang besteld dus mijn vader kan binnenkort aan de gang. Verder heb ik meubels enz al dus is het hooguit wat leuke dingetjes aand e muur
Harde buiken zeggen ook niet echt iets over hoe het met je kindje gaat ^^. Je kan bijv ook harde buiken krijgen omdat je kindje juist heel actief is ! Ik heb ze nu weer een stuk minder/bijna geen. Ligt er echt heel erg aan bij mij of mijn bm een groeispurtje maakt, ik fysiek teveel heb gedaan of me druk heb gemaakt dan krijg ik er namelijk best veel. Kan idd allemaal geen kwaad dus , zolang ze maar geen zeer doen of je er andere gekke klachten bij krijgt en ze mogen niet ritmisch komen en gaan. Ook als je er meerdere in een uur hebt gewoon, al is het alleen voor de zekerheid, even bellen. Maar over het algemeen horen harde buiken er gewoon bij.
Huh hoezo zegt je vk dat nou weer .. ik voel de baby al vanaf 13-14 weken heel lichtjes en twijfelde daar eerst heeeel erg aan tot het steeds sterker en duidelijker werd. Met 17 weken kon ik de bewegingen al lichtjes aan de buitenkant zien. Nu wiebelt en golft heel mijn buik gewoon. Is bij iedereen gewoon anders. Mijn placenta zit achter en ik ben heel petite gebouwd en heb alles mee zitten om de baby vroeg te voelen etc. Het kan dus zeer zeker dat je je kindje voelt, al helemaal als ik lees hoe je het gevoel omschrijft. Mijn vk en de echoscopiste stonden er bij mij ook helemaal niet van te kijken, dus vind het zo gek dat je vk zegt dat de kans klein is ^^. In mijn bevallingslijst-groepje zijn er wel meer meiden die de baby al heel vroeg voelden! Maar er zijn er ook nog een paar dames die nog niets gevoeld hebben elke zwangerschap is anders!
xprissiex bij mij is het mijn eerste. Ik voelde de beeb vanaf 17w. Daarvoor ook al enkele plopjes gevoeld maar ik twijfelde. Maar vanaf 17w voel ik ze constant en meerdere keren per dag.
Dit ben ik toch niet helemaal met je eens. Toen ik zwanger was van mijn 1e had ik ook veel harde buiken en continu en dacht ach zolang ik de kleine nog voel zal het wel goed zijn, toch even gemeld bij de vk en die werd erg boos want je kunt er een vroeggeboorte mee opwekken als je niet rustig aan gaat doen (ook al betekent dat plat en niks meer doen)
Ja maar ik zeg juist dat het er niets mee te maken heeft of je je kindje goed voelt of niet harde buiken staan los van of t goed gaat met je kindje. Ik ben al heel vaak naar de vk geweest en gebeld etc voor de harde buiken. Ik kreeg ze namelijk al vroeg en heb er soms best veel. Wat ik zeg is wat de vk tegen mij heeft gezegd . Iedereen is anders, daarom zeg ik ook dat als je het niet vertrouwd je altijd voor de zekerheid de vk moet bellen, zoals ik ook (steeds) gedaan heb. Nu heb ik het eindelijk kunnen loslaten. Normale harde buiken horen bij zwangerschap. Over die harde buiken had ik het dan ook in mijn vorige bericht. Als je er veel hebt, ze zeer doen of ritmisch komen of je ze al heel vroeg hebt dan moet je de vk bellen. Al is het alleen voor de zekerheid. Dus je bent het niet met mij oneens we zijn het juist met elkaar eens .