Uitgerekend juli 2025

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door GezelligZwangerWorden, 31 okt 2024.

  1. Ariel123

    Ariel123 Actief lid

    17 nov 2024
    104
    157
    43
    Vrouw
    Eens je een miskraam hebt meegemaakt verandert er zoveel :( ik heb er zelf ook 2 gehad tijdens ons medisch traject waar we al jaren inzaten.
    Bij de zwangerschap van mijn dochter kon ik geen moment genieten of gewoon blij zijn, want er was telkens wel iets waardoor je denkt dat het weer misloopt.. verschrikkelijke periode.

    Nu kan ik het allemaal veel beter loslaten merk ik wel doordat deze zwangerschap spontaan gelukt is en we er helemaal niet meer mee bezig waren. Al het goede nieuws dat we nu krijgen, is gewoon al een grote extra.
    Ergens blijft de angst wel, maar iedere goede echo zie ik dan als een teken dat ik toch wat kan genieten :)

    De misselijkheid begint hier intussen echt goed toe te slaan :| al die maanden geen last en nu is het van ‘s ochtends tot ‘s avonds.
     
    WardaRose en Josje1004 vinden dit leuk.
  2. Nixter

    Nixter Fanatiek lid

    14 jul 2016
    1.659
    1.337
    113
    vlakbij Amsterdam
    Wat fijn dat het bloedverlies gestopt is @Isa95
    En dat gevoel dat het goed zit, dat herkennik wel. Of eigenlijk de andere kant op.

    Zowel bij die miskraam bij 7,5 week, als.bij A* had ik meteen het gevoel dat het niet goed zat, ondanks goede echo's en verder geen aanwijzingen.
    Bij K. Voelde het inderdaad gewoon goed.

    Deze zwangerschap is natuurlijk helemaal anders en ik probeer er af en toe wel bij stil te staan, maar door de onrustige en drukke situatie, lukt dat nog niet heel goed. Dus echt 'voelen' lukt deze zwangerschap nog niet echt. Dat gezegd hebbende, heb ik i.i.gm niet het idee dat het niet goed zit, dat is al iets
     
    Josje1004 en Isa95 vinden dit leuk.
  3. SuzyCQ

    SuzyCQ Actief lid

    18 mrt 2024
    457
    579
    93
    Vrouw
    Ah blij om te lezen dat ik niet 'de enige' ben die dit nu ervaart. Rond de 8-9 weken heb ik een blaasontsteking gehad (lees: dat was vooral een beetje een aanhoudende, zeurende pijn, maar niet de standaard symptomen) maar nu sinds een aantal dagen heb ik echt aan de zijkanten gewoon een ander soort pijn? Denk dat branderig inderdaad het beste in de buurt komt; het is geen pijn maar het 'is er gewoon'.
     
    Josje1004 vindt dit leuk.
  4. Isa95

    Isa95 Actief lid

    1 sep 2022
    366
    482
    63
    Vrouw
    Ja het gevoel de andere kant op is hier ook herkenbaar. Al had ik bij onze eerste miskraam (wat toen ook meteen raak was) nog geen flauw benul hoor. Maar het onbevangen zwanger zijn is idd weg vanaf het moment van een miskraam. Al denk ik dat heel veel vrouwen er wel mee te maken hebben maar er toch nog een taboe op zit..
     
  5. Isa95

    Isa95 Actief lid

    1 sep 2022
    366
    482
    63
    Vrouw
    Wat jij beschrijft herken ik ook als groei/bandenpijn!
     
    SuzyCQ vindt dit leuk.
  6. Zuster9203

    Zuster9203 Fanatiek lid

    10 jan 2019
    1.266
    797
    113
    Vrouw
    Dat herken ik heel erg. Ik had bij Bram ook vanaf het begin het gevoel dat het niet goed was. Na de 12 weken zij iedereen: nu komt het goed, nu hoef je je geen zorgen meer te maken. Maar ik heb het altijd geweten. Bij Nynne heb ik dat gevoel nooit gehad en bij deze zwangerschap ook niet. Verder heb ik ook 3 vroege miskramen gehad. De eerste, voor Bram viel me toen wel heel rauw op mn dak, die had ik niet zien aankomen. Was voor de eerste keer zwanger dus nog super onbevangen. Daarna nooit meer terug gekomen. De andere 2 wel.

    @Nixter ik schuif me ook rot inderdaad. Eerste echo, termijnecho, 13 weken echo, geslacht, termijn Bram, 20 weken, 24 weken ( levensvatbaar). Vanaf de 24 weken echt per week hier. Is zon lijstje wat de kansen van de baby zijn vanaf de 24 weken en vanaf dat moment is iedere week er 1 voor mij. In het ziekenhuis zeiden ze tegen mij dat je na de 30 weken echt wel een hele goede kans hebt. Tuurlijk, hoe langer hoe beter, maar vanaf die 30 weken is het allemaal wat minder kritiek.
     
    Josje1004 vindt dit leuk.
  7. Delacour

    Delacour Bekend lid

    25 nov 2019
    991
    1.266
    93
    Vrouw
    Heel herkenbaar meiden. Bij mij eerste zwangerschap had ik meteen het gevoel dat we 9 maanden later niet met zn drieën zouden zijn. Ik kreeg dat plaatje niet in mijn hoofd. Dat klopte dus ook. Bij mijn zoon onwijs bang, maar wel vertrouwen. Deze zwangerschap hetzelfde.

    Ik heb vanochtend de 13-weken echo gehad. Alles ziet er goed uit!
     
    WardaRose, Ariel123, Zuster9203 en 2 anderen vinden dit leuk.
  8. Delacour

    Delacour Bekend lid

    25 nov 2019
    991
    1.266
    93
    Vrouw
    Uitgerekend Juli 2025♡

    30 juni
    EvievdB - 40 jaar - 3e kindje

    3 juli
    Tevreden - 36 jaar - 5e kindje

    6 juli
    Isa95 - 29 jaar - 2e kindje

    8 juli
    Tali - 29 jaar - 2e kindje

    9 juli
    Zuster9203 - 31 jaar - 2de kindje

    11 juli
    Denise - 24 jaar - 1e kindje
    SuzyCQ - 35 jaar - 1e kindje

    12 juli
    Meysss - 35 jaar - 2e kindje
    GezelligZwangerWorden - 29 jaar -
    1e kindje

    13 juli
    Happywife - 30 jaar - 2e kindje

    15 juli
    Missdjeem- 34 jaar - 4e kindje

    16 juli
    Josje1004 - 34 jaar - 2e kindje

    20 juli
    Delacour - 33 jaar - 3e kindje

    23 juli
    Nixter - 35 jaar -4de kindje (5e)

    24 juli
    WardaRose - 41 jaar - 3de kindje
    Ariel123 - 35 jaar - 2e kindje

    ☆ Bee80 ☆ Patty86 ☆ SNB ☆

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Jongen (1) Meisje (2) Verrassing (13)
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


    Afspraken:
    - 13 Jan - controle gyn - zuster9203
    - 14 jan - 13 weken echo - WardaRose
    - 15 jan - controle vk - EvievdB
    - 16 jan - 13 weken echo - Ariel123
    - 16 jan - gesprek gynaecoloog ivm medisch - Josje1004
    - 20 jan - controle vk - GezelligZwangerWorden
    - 20 jan - geslachtsbepaling echo - Meysss
    - 22 jan - geslachtsbepaling echo - missdjeem
    - 23 jan - 13 weken echo - Nixter
    - 24 jan - geslachtsecho - GezelligZwangerWorden en Josje1004
    - 27 jan - 17 weken echo - Tali
    - 29 jan - controle vk - Denise
    - 29 jan - controle vk - Meysss
    - 3 feb - 20 weken echo - EvievdB
    - 6 feb - controle VK - Nixter
    - 13 feb - 20 weken echo - Isa95
    - 17 feb - 20 weken echo - GezelligZwangerWorden
    - 17 feb - 20 weken echo - zuster9203
    - 17 feb - 20 weken echo - Tali
    - 19 feb - 20 weken echo - missdjeem
    - 21 feb - 20 weken echo - Josje1004
    - 28 feb - 20 weken echo - Delacour
    - 17 ma - 24 weken echo - Tali
     
  9. Josje1004

    Josje1004 Actief lid

    2 dec 2021
    341
    333
    63
    Vrouw
    @Isa95 Fijn dat het bloeden gestopt is! Dat voelen dat het goed zit, herken ik ook van Lotte. Na mijn miskramen. Nu had ik dat gevoel ook meteen, maar twijfel ik toch wel eens, voel ik het echt zo, of is dat omdat ik het bij Lotte had. Maar ik probeer het weinig aandacht te geven.

    @Nixter Dat van de grens verleggen herken ik ook, bij Lotte was ik de laatste week nog erg bang dat het op het laatst alsnog mis zou gaan. Ik denk ook wel dat het normaal is dat je bezorgd bent, want het is zoiets groots. Wel bijzonder dat je voorgevoel elke keer klopte, hopelijk geeft dat nu wat rust, omdat je het nu niet voelt.

    @SuzyCQ Aan de zijkanten kan het ook nog bandenpijn zijn, hoort ook bij het groeien.

    @Zuster9203 Ook bij jou bijzonder dat je het voelde, die moederlijke intuïtie is zo primitief, heel bijzonder vind ik dat. Maar ook logisch dat jij ook de grens verlegt. Is de kans bij jou altijd groot dat het vroeg komt? Want Nynne was ook vroeg natuurlijk.
     
    Isa95 vindt dit leuk.
  10. Josje1004

    Josje1004 Actief lid

    2 dec 2021
    341
    333
    63
    Vrouw
    Onze NIPT was helemaal goed, het voelde al goed, maar ik ben toch erg opgelucht!
     
    EvievdB, SuzyCQ, Zuster9203 en 6 anderen vinden dit leuk.
  11. GezelligZwangerWorden

    10 jan 2023
    953
    799
    93
    Vrouw
    Wat heftig al die miskraam verhalen… gelukkig is ons dat bespaard gebleven. Wel hebben wel lang moeten wachten, waardoor ik merkte dat ik de eerste weken niet echt kon genieten vanwege angst dat we weer verder moesten met ons fertiliteitstraject, maar ik kan meer rust vinden sinds de nipt en 13w echo helemaal goed waren.

    Het lijkt me erg stressvol om elke keer in die angst te leven, een miskraam veranderd echt je kijk op zwanger zijn. Sterkte meiden! Ik heb er alle vertrouwen in dat jullie straks de knapste babies op aarde gaan zetten❤️
     
    Nixter, WardaRose, Josje1004 en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  12. Zuster9203

    Zuster9203 Fanatiek lid

    10 jan 2019
    1.266
    797
    113
    Vrouw
    Ja de kans dat het te vroeg komt is wel vergroot ja. Bij Nynne was het echt een wonder dat ik het he gered tot de 35 weken. De voorspellingen nu zijn wel ietsje beter. De cerclage gaat er in ieder geval rond de 36 weken uit, tenzij er eerder complicaties zijn. En de verwachting is dat het nadat de cerclage eruit is wel snel kan gaan. Ik verwacht zelf juli in ieder geval zeker niet te halen hahaha. Maar dat vind ik ook helemaal prima. Vanaf 36 weken is ze helemaal welkom. Nynne heeft er ook niks aan over gehouden, we hebben toen alleen nog een paar dagen met haar in t ziekenhuis gelegen omdat ze preventief anti biotica gaven en omdat ze flink geel was.
     
    Ariel123 en Josje1004 vinden dit leuk.
  13. WardaRose

    WardaRose Bekend lid

    14 jan 2024
    634
    469
    63
    Vrouw
    Nou ik kan weer ademhalen want de 13 weken echo zag er prima uit❤️ ook een hartje horen kloppen en mooie foto’s meegekregen ❤️
     
    EvievdB, Delacour, Zuster9203 en 6 anderen vinden dit leuk.
  14. WardaRose

    WardaRose Bekend lid

    14 jan 2024
    634
    469
    63
    Vrouw
    Uitgerekend Juli 2025♡

    30 juni
    EvievdB - 40 jaar - 3e kindje

    3 juli
    Tevreden - 36 jaar - 5e kindje

    6 juli
    Isa95 - 29 jaar - 2e kindje

    8 juli
    Tali - 29 jaar - 2e kindje

    9 juli
    Zuster9203 - 31 jaar - 2de kindje

    11 juli
    Denise - 24 jaar - 1e kindje
    SuzyCQ - 35 jaar - 1e kindje

    12 juli
    Meysss - 35 jaar - 2e kindje
    GezelligZwangerWorden - 29 jaar -
    1e kindje

    13 juli
    Happywife - 30 jaar - 2e kindje

    15 juli
    Missdjeem- 34 jaar - 4e kindje

    16 juli
    Josje1004 - 34 jaar - 2e kindje

    20 juli
    Delacour - 33 jaar - 3e kindje

    23 juli
    Nixter - 35 jaar -4de kindje (5e)

    24 juli
    WardaRose - 41 jaar - 3de kindje
    Ariel123 - 35 jaar - 2e kindje

    ☆ Bee80 ☆ Patty86 ☆ SNB ☆

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Jongen (1) Meisje (2) Verrassing (13)
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


    Afspraken:
    - 15 jan - controle vk - EvievdB
    - 16 jan - 13 weken echo - Ariel123
    - 16 jan - gesprek gynaecoloog ivm medisch - Josje1004
    - 20 jan - controle vk - GezelligZwangerWorden
    - 20 jan - geslachtsbepaling echo - Meysss
    - 22 jan - geslachtsbepaling echo - missdjeem
    - 23 jan - 13 weken echo - Nixter
    - 24 jan - geslachtsecho - GezelligZwangerWorden en Josje1004
    - 27 jan - 17 weken echo - Tali
    - 29 jan - controle vk - Denise
    - 29 jan - controle vk - Meysss
    - 3 feb - 20 weken echo - EvievdB
    - 6 feb - controle VK - Nixter
    - 12 feb - even spieken - WardaRose
    - 13 feb - 20 weken echo - Isa95
    - 17 feb - 20 weken echo - GezelligZwangerWorden
    - 17 feb - 20 weken echo - zuster9203
    - 17 feb - 20 weken echo - Tali
    - 19 feb - 20 weken echo - missdjeem
    - 21 feb - 20 weken echo - Josje1004
    - 28 feb - 20 weken echo - Delacour
    - 17 ma - 24 weken echo - Tali
     
  15. Ariel123

    Ariel123 Actief lid

    17 nov 2024
    104
    157
    43
    Vrouw
    Goed nieuws! :D
     
    WardaRose vindt dit leuk.
  16. Meysss

    Meysss Bekend lid

    1 jan 2024
    579
    424
    63
    Vrouw
    Wat fijn!!!❤️
     
    WardaRose vindt dit leuk.
  17. Isa95

    Isa95 Actief lid

    1 sep 2022
    366
    482
    63
    Vrouw
    heel fijn!! ❤️
     
    WardaRose vindt dit leuk.
  18. EvievdB

    EvievdB Actief lid

    27 jan 2023
    275
    251
    63
    Vrouw
    Nou dat niet onbevangen zwanger zijn herken ik ook heel erg. Ik heb voor onze dochter een zol gehad en voor onze zoon een vroege miskraam. Maar mijn leeftijd werkt ook niet echt mee.. Idd ook heel erg met termijnen bezig. En de 20 weken echo vond ik alle keren super spannend.
     
    WardaRose vindt dit leuk.
  19. EvievdB

    EvievdB Actief lid

    27 jan 2023
    275
    251
    63
    Vrouw
    Uitgerekend Juli 2025♡

    30 juni
    EvievdB - 40 jaar - 3e kindje

    3 juli
    Tevreden - 36 jaar - 5e kindje

    6 juli
    Isa95 - 29 jaar - 2e kindje

    8 juli
    Tali - 29 jaar - 2e kindje

    9 juli
    Zuster9203 - 31 jaar - 2de kindje

    11 juli
    Denise - 24 jaar - 1e kindje
    SuzyCQ - 35 jaar - 1e kindje

    12 juli
    Meysss - 35 jaar - 2e kindje
    GezelligZwangerWorden - 29 jaar -
    1e kindje

    13 juli
    Happywife - 30 jaar - 2e kindje

    15 juli
    Missdjeem- 34 jaar - 4e kindje

    16 juli
    Josje1004 - 34 jaar - 2e kindje

    20 juli
    Delacour - 33 jaar - 3e kindje

    23 juli
    Nixter - 35 jaar -4de kindje (5e)

    24 juli
    WardaRose - 41 jaar - 3de kindje
    Ariel123 - 35 jaar - 2e kindje

    ☆ Bee80 ☆ Patty86 ☆ SNB ☆

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Jongen (1) Meisje (2) Verrassing (13)
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


    Afspraken:
    - 16 jan - 13 weken echo - Ariel123
    - 16 jan - gesprek gynaecoloog ivm medisch - Josje1004
    - 20 jan - controle vk - GezelligZwangerWorden
    - 20 jan - geslachtsbepaling echo - Meysss
    - 22 jan - geslachtsbepaling echo - missdjeem
    - 23 jan - 13 weken echo - Nixter
    - 24 jan - geslachtsecho - GezelligZwangerWorden en Josje1004
    - 27 jan - 17 weken echo - Tali
    - 29 jan - controle vk - Denise
    - 29 jan - controle vk - Meysss
    - 3 feb - 20 weken echo - EvievdB
    - 6 feb - controle VK - Nixter
    - 11 feb - controle vk- EvievdB
    - 12 feb - even spieken - WardaRose
    - 13 feb - 20 weken echo - Isa95
    - 17 feb - 20 weken echo - GezelligZwangerWorden
    - 17 feb - 20 weken echo - zuster9203
    - 17 feb - 20 weken echo - Tali
    - 19 feb - 20 weken echo - missdjeem
    - 21 feb - 20 weken echo - Josje1004
    - 28 feb - 20 weken echo - Delacour
    - 17 ma - 24 weken echo - Tali
     
  20. EvievdB

    EvievdB Actief lid

    27 jan 2023
    275
    251
    63
    Vrouw
    Net controle bij de vk gehad. Alles was goed. Mooi kloppend hartje gehoord en gister voor het eerst gevoeld. Echt bijzonder allemaal weer!
     

Deel Deze Pagina