Hallo ik meld me hier ook! Dinsdag positief geplast en zoals het nu lijkt op 6 mei uitgerekend. Vind het ook nog erg eng, bang dat het mis gaat. Maar wij hebben ook een hele behandeling moeten doorlopen. Kwaaltjes... Behoorlijk misselijk met vlagen. Vandaag gelukkig minder. En betere reuk. Niet echt last van mijn borsten. Ik krijg volgende week te horen wanneer we voor een 1e echo mogen. Fijne avond iedereen!
Ik mag mij hier ook melden. Vanochtend positief getest met de digitale. Ik hou mij ud voor nu op 10 mei. Zwanger na cryo terugplaatsing.. Weer wat leuk, samen hier
Hahaaaaaaa jane toppie! Oh ja en leuk om nog ff te showen mijn testen (overmorgen mag ik officieel testen maar het lijkt me vrij duidelijk zo hè )
*breekt in* Ooh.. Ik lees stiekem al een beetje mee hier...mag volgende week pas testen...ik zou dan 16 mei uitgerekend zijn...hoop het zo.. Ik heb paar kwaaltjes die ik bij eerste twee ook had...dus heb goede hoop😀 Ik hoop tot snel meiden! *breekt weer uit*
Gefeliciteerd allemaal! En spannend Vita Rose, hopelijk mag je hier volgende week een mooie test komen laten zien
Ik via deze pagina: Babytickers » Tickers Dan kopieer je deze link, die plaats je in je handtekening.
Hallo, Ik ben vandaag 5 weken!! Super pril en super leuk!!! 1 mei 2016 is mijn datum... erg leuk want dan zou het kindje de 4de in generatie zijn die in mei is geboren 😊 Ik was ook al een clubje gestart met die datum (beetje dom) maar ik lees en schrijf hier ook mee, ok?? Groetjes!
Hoi meiden, mag ik mee kletsen? Vanochtend getest en een heeel licht streepje (ook op andere test); vandaag was NOD dus was ook wat vroeg. Maar een streepje is een streepje volgens mij... Ik ben dan rond 8 a 9 mei uitgerekend! Maar komende week nog maar eens testen... Ik hoop dat ik toch stiekem alvast kan juichen groetjes Max1980
Zo fijn om te lezen dat er meerdere al een opgezette buik hebben.... ik kan mijn broek niet meer dicht krijgen... 😨
Haha hier idd ook een opgezet buikje. Maar had even twee dagen geen klachtjes en sinds gister avond weer misselijk met vlagen en ongi gevoel in me onderbuik. En steeds nr de wc moeten voor ontlasting. Stiekem maakt t me wat onzeker.
Die onzekerheid herken ik Zoef.... pfffff ik voel ook de hele tijd of mijn borsten nog wel gevoelig zijn... en vandaag is dat ook iets minder. Vanmorgen dan wel een beetje weeïg geweest, maar verder niets... Gisteravond 3 felle steekjes onderin mijn baarmoeder, boven mijn vagina. .. Dus meteen in de stress. Morgen ga ik gewoon weer wat testen kopen. En ik mag van mezelf 1 x per week een test doen om te kijken of het hcg nog steeds zo hoog is. Pfffff wat een onzekere periode dit hè! ! En toch voelt het alsof dit een plakker is en wil ik er ook op vertrouwen. 😊