Lastige situatie Pasta. Ben benieuwd wat het uitstapje jullie brengt. Mopke, rustig aan en goed op jullie zelf letten inderdaad. Ik heb het kraampakket ook al, vind het altijd een beetje eng, al die grote verbanden. Brrrrrrr...
Nijntje, haha inderdaad. Daar wordt ik liever nog niet aan herinnerd.. Bij mij zat er weer een boek bij van Pauline Oud, nu baby's eerste jaar, een knuffel en een stoffen opbergmand. Verder heb ik hem in de kast gezet, ga nog wel kotex verband bijhalen en netbroekjes extra voor de eerste dagen.
Ik heb nog wat hele fijne broekjes uit het ziekenhuis van mijn eerste bevalling, datzijn meer een soort boxertjes, heel fijn. En vandaag mijn eerste extra pak zwarte Kotex gekocht toevallig. Hoeveel extra haal jij er? Ik weet eigenlijk niet meer zo goed hoeveel pakken ik er de vorige keer doorheen gejaagd heb?? Ik verschoon wel echt veel de eerste dagen.
Oja, een babyboek! Moeten wij ook nog kopen. Leuk cadeau trouwens. Ik had een heel dun speelkleedje en een knuffellap. Leuk hoor dat je sowieso iets krijgt, maar zo'n boek had ik echt gaaf gevonden.
Wij hadden hem voor onze dochter gekocht maar nu bij fbto verzekerd en al 9 maanden dagboek gekregen en nu dus dit boek. Ga nog wel het boek van de kraambezoek halen, zo leuk om later aan je zoon/dochter te geven. Boxertjes is ook wel een idee inderdaad. Ik weet het ook niet meer om eerlijk te zij , maar ga zeker 4/5 pakken halen. Heb de vorige keer 6 weken flink gevloeid voordat het eindelijk minder werd. En ook veel verschoond, vind verbanden zoiezo al vies. Weet niet echt of ik het kraampakket volledig ga gebruiken hoogstens die hele grote voor het begin, de rest gaan naar stichting baby hope.
Jeetje, ben zelf nog helemaal niet bezig met kraamverbanden e.d. Maar wil in de komende weken wel zoveel mogelijk alles in huis halen. Begin nu te merken dat alles toch wat zwaarder wordt. Wanneer komt bij jullie de kraamzorg voor een intake?
Bij mij zijn ze 3 weken geleden al geweest. Ik probeer ook langzaam maar zeker alles te verzamelen,zodat ik niet op het laatst alles nog in huis moet halen. Nu ook nog iets meer bewegingsvrijheid met de oudste op school. Die heeft vanaf vrijdag ook vakantie. En ik merk gewoon dat ik nu na een uurtje of anderhalf lopen echt al last kan krijgen van mijn spataderen. Dus alles maar een beetje bij beetje..
Ik ben nu maar alles om mij heen aan het verzamelen en inslaan. Gister zijn bij ons de meubels van babykamer bezorgd! En schoonvader en oom hebben het gelijk in elkaar gezet echt super lief! Vraagje; welke luiers gebruiken jullie gewoon pampers of van een ander merk? Kruidvat of iets dergelijks?
wij hadden voor de kleinste maatjes Kruidvat, daarna over op pampers en vanaf maat 3 geloof ik weer Kruidvat. de pampers zijn wel zachter maar ik vind ze zo snel gaan stinken bij een klein plasje ? en ik verschoon toch altijd heel erg snel, maar bij pampers rook ik vaak een plas luchtje en dan ging ik verschonen en was de luier nog vrijwel droog. het is ook net wat goed past bij je kindje, de maten en advies qua gewicht vond ik totaal niet passen. dus misschien heeft dit kindje wel weer iets anders nodig wat goed zit qua pasvorm heb ook Etos geprobeerd maar die lekte altijd door
o en de zwarte kotex pakken, volgens mij had ik er wel 15 pakken nodig. terwijl ik niet eens heel veel bloedverlies had ( keizersnede , dus veel al weg kunnen halen ) maar ik vond het zo vies ik was de hele dag verband aan het verwisselen. verschrikkelijk. en het zit voor geen meter die grote lappen tussen je benen
Hier komt de kraamzorg maandag. Ik heb van de vgz nog geen kraampakket ontvangen. Staat hier toch nog maar in de weg.
Ik ben verzekerd bij Interpolis een kraam pakket is niet standaard maar wel te bestellen. Ik vraag me alleen af of ik het wel nodig heb aangezien ik in het ziekenhuis wil bevallen. Hier nog niks gehoord van de kraamhulp. Verder met de zwangerschap alles prima!
hier is de intake van de kraamzorg telefonisch omdat het een tweede kindje is, en is in week 32/33 Ik vind telefonisch helemaal niet zo prettig eigenlijk heb toch het idee dat alles dan minder duidelijk kan overkomen. alhoewel zoveel valt er ook weer niet te vertellen. wij kiezen voor het minimale aantal uren ( 3 per dag geloof ik ) en dat vind ik nog veel
kraampakket bij VGZ komt blijkbaar tussen 28-32 weken. @Esrefa Ookal beval je in het ziekenhuis heb je bepaalde zaken toch wel nodig is mij verteld. Ook het zeiltje en de verbanden die erin zitten zijn fijn om wel in huis te hebben
ik heb bij de vorige het hele kraampakken niet eens aangekeken, niks nodig gehad. maar was ook een geplande keizersnede ik vraag me ook af wat je bij een ziekenhuis bevalling nodig zou kunnen hebben uit het kraampakket. volgens mij hebben ze daar alles bij de hand en hoef je niks mee te nemen. misschien de kraamverbanden en het zeiltje voor in bed als je vliezen daar breken. maar ik vond dat zeiltje 10x niks had een waterdichte molton van de Action op bed liggen. ik blijf het gek vinden dat ik nu waarschijnlijk vaginaal kan bevallen, thuis wachten tot het gaat beginnen. ''snel'' oppas voor dochter in huis laten komen en niet weten hoelang het nog gaat duren. dan was de geplande afspraak op tijdstip toch wel erg fijn ik hou van duidelijkheid hahah
@zebra mag ik vragen waarom je het minimale aan kraamzorguren hebt gekozen?? Wij krijgen 49 uur verdeelt over 8 dagen en ik ben daar eerlijk gezegd erg blij mee! Hebben met Stijn een hele lieve maar doorpakkende kraamverzorgster gehad. Ik durfde na de 1e dag thuis niet meer de fles te geven omdat hij zich savonds heel erg verslikt had en stopte met ademhalen!! Toen ik dat in de ochtend vertelde heeft zij mij aangepakt en me het toch laten doen omdat ik het anders helemaal niet meer zou durven
Ik heb dat bij dochter ook gehad en vond het al teveel. Het enige handige was dat ze een keer liet zien hoe je een kindje het beste in bad doet en de controles van de wond van de keizersnede. Verder heeft ze de andere 2 uur op de rand van het bed gezeten om de 3 uurtjes uit te zitten. Als ik voor 1 uur per dag kon kiezen zou ik dat doen. Het is fijn dat ze je goed in de gaten houden qua wondverzorging etc maar verder liep alles prima. Wij hadden weinig vragen en dochter deed het goed dus ja dan heb je weinig te doen als kraamzorg aangezien ze van mij toch niet mogen poetsen of wassen etc
O, echt? Ik vond het heerlijk dat mijn laatste kraamverzorgster er was. Mijn huis is nog nooit zo schoon geweest, hihihi. Ze heeft mij heerlijk vertroeteld en kon ook heel goed overweg met mijn oudste, dus ze deed ook veel samen met hem, van bed verschonen tot spelletjes tot naar de psz brengen (mijn man moest na 2 dagen weer gaan werken). Van mij had ze bij ons in mogen trekken, ik heb gejankt toen ze weg ging Dus wij hebben het verzoek ingediend of zij weer kan komen en zij heeft dit ook bij haar baas aangevraagd (we hebben nog steeds contact). Ik hoop het zooo..
ja dat lees ik vaker maar helaas heb ik dat totaal niet haha ik ben ook echt een zeikerd want ik ben een beetje doorgeslagen in schoonmaken en hygiëne ik vind het namelijk al vies als andere mensen mijn was doen of het bed opmaken omdat ik huidschilfers vreselijk smerig vind * en nu hoor ik jullie denken, wat een raar wijf * tja... beetje misschien hahah ik heb echt een obsessie voor schoonmaken etc dus dan is een vreemde in huis meer een last dan luxe