Ik ben gisteren erg geschrokken. Had een heel klein beetje bloed verlies. Nu heb ik de afgelopen vier dagen veel gewerkt en daarvoor was Ik Veel vrij dus had Ik Veel rust. Het is bij die paar druppels gebleven gelukkig maar ga morgen toch even de verloskundige bellen voor de zekerheid. Zou echt heel graag een echo willen om de onzekerheid nu weg te nemen.
@simoontje88; Ik zou ook zeker de vk even bellen morgen, je hebt een mooie termijn al voor een 1e echo. Bloedverlies wil je nu al liever niet hebben.
*Breekt even in* Ah, wat gaat de tijd toch snel! Een jaartje geleden kregen wij ook te horen dat we ons eerste kindje verwachten. De 29ste word ze alweer 4mnd. Ik wil jullie allemaal een geweldige zwangerschap toewensen en dat jullie in sept. jullie beebjes gezond en wel mogen verwelkomen . Geniet ervan!! *Breekt weer uit*
Dankjewel deesdees. Mijn vk is wel erg voor wachten tot tien weekjes maar ik ga er wel echt op staan. En anders via de ha in het ziekenhuis. Ik hou jullie op de hoogte.
Inderdaad probeer het wel, zij moeten eigenlijk die onrust bij je weg zien te nemen. En als dat met een echo is wat jij graag wilt, gewoon om vragen. Ik heb dat ook gehad bij iets meer dan 5 weken, op de echo was al een mooi begin te zien van ons kindje.
Geen leuk nieuws de laatste 2 pagina's Sterkte voor Biancamv2 en simoontje88 hopelijk gaat met jou babytje gewoon alles goed. Ik krijg vanmiddag iemand van Moeders voor Moeders over de vloer. Vorige zwangerschap niet mee gedaan maar wil nu wel graag. Doen er meer van hier mee aan MvM? Vanochtend ook nog even m'n laatste zwangersachapstestje opgemaakt. Het teststeeptje was er deze keer nog eerder dan het controle steepje
Ik doe ook mee aan MvM. Is het minste wat je kan doen toch! Ga vandaag mijn 3e week in. 17 februari heb ik de termijnecho!! Spannend!
@Simoontje88; Heb je al gebeld naar de vk? @Noa1988; Nee ik doe niet mee met MvM, het geeft mij iets teveel onrust en 'gedoe'. Leuk die laatste test, een echte knaller! @Eef29; lekker vooruitzicht de termijnecho.
Hoi ik schrijf ook graag mee hier! Ik ben 33 jaar, man 34 jaar, en weet sinds 16 januari dat ik zwanger ben van onze eerste spruit. Vanwege mijn medicijngebruik (voor psychische stoornis uit het verleden) zal ik onder behandeling van de gynaecoloog worden gesteld. Vrijdag 31 januari hebben we een afspraak voor de eerste echo en gesprek. Ik ben zooo nieuwsgierig! Ik ben al eind mei vorig jaar gestopt met de pil, maar we gebruikten nog condooms. Daar eind december mee gestopt en het is meteen raak! Heel bijzonder Ik denk dat ik rond 22 september ben uitgerekend, maar weet dat niet precies. Weet de laatste menstruatie niet meer.. was van plan de cyclus vanaf deze maand te gaan bijhouden maar dat hoeft dus niet meer! Hier geen kwaaltjes zoals misselijkheid. Wel heel af en toe een steekje in mijn borsten maar dat is zo kortstondig en doet geen pijn. We hebben nog niemand wat verteld. Waarschijnlijk gaan we het na de echo aan de ouders, schoonouders en zussen vertellen. Verder nog niet
Sterkte voor meiden met een MK en onzekerheid!! Welkom Bailey, je bent dezelfde dag uitgerekend (naar onze eigen berekeningen)! Fijn dat het snel raak was! Ik doe ook weer mee met MvM, vandaag is er iemand langs geweest en had weer een mooie test. Sinds vandaag voel ik me een klein beetje misselijk, eindelijk begin ik iets van de zwangerschap te voelen. Weten jullie al hoe je het aan familie wil vertellen? Wij hebben net een fotoboek van L. laten maken, van zijn 1e jaar. Waarschijnlijk plakken we op de laatste blz. een foto van echo of test met een tekst erbij dat het volgende babyfotoboek volgen jaar komt
Hoi ik heb gebeld en mag zaterdag voor een echo! Ik ben dan volgens mijn berekening precies 8 weken zwanger. Het ijs gelukkig bij die paar druppels gebleven dus ben niet meer zo heel ongerust maar wel heel blij met mijn echo! Zo spannend! Bij mij komt er vanavond iemand van moeders v moeders. Lang geleden dat ik een test heb gedaan dus ik ben benieuwd hihi
@simoontje88: fijn dat je zaterdag al mag voor een echo! Hopelijk geeft het je dan wat meer rust, en ik ga duimen voor een mooi kloppend hartje! Ik ben bij mijn dochtertje bij ongeveer 8 weken aardig wat bloed verloren ( was een vrij groot stolsel). Ik was gelijk in tranen en kon gelukkig toen gelijk terecht bij de gyn. Wat bleek, t was gewoon een stolsel dat er nog uit moest zeg maar, verder zag ik een klein boontje met een knipperlichtje ... Heb je er ook krampen bij gehad? Ik denk dat als het een paar druppels zijn geweest zonder krampen je je niet teveel zorgen moet maken. @e1987: fijn hè als je toch wat symptomen hebt! ( al hoewel misselijk zijn niet echt 'fijn' is) Hoe is het met de rest? Hier vorige week bijna nergens last van, zelfs geen krampje of iets, toen richting het weekend ineens wel wat meer krampen en m'n borsten werden weer wat gevoeliger. Vandaag geen last gehad, op m'n borsten na dan. Mag maandag voor een echo, ik kan niet wachten!!!!!
@deesdees: nou het duurt voor m'n gevoel heeeellang voordat het maandag is Wanneer mag jij voor een echo? Hebben jullie trouwens ook al een buik? Dit wordt mijn 2e kindje maar man... K lijk momenteel al 16 weken zwanger!