@zonnestraal, slijmprop betekent nog niets hè... Jij ligt komende week ook gewoon lekker te puffen hoor! Misschien moet je neonreclame op gaan hangen met pijlen richting uitgang of peijnenburg tussen je benen hangen... Iedereen hapt naar Peijnenburg behalve Leo Veensma
Ohh meiden, wat is iedereen toch aan het rommelen!!! Isis, succes meis je kunt het!!!!!! Spannend hoor!!! Nog geen nieuws van Fion??? Hoop toch wel dat ze haar kleintje heeft anders ben ik bang dat het erg heftig is geweest!!! Stitch, ohhhh jij ook spannend. Ben nbenieuwd of je voorspelling uit komt!! Toen ik de slijmprop verloor, braken een half uur later de vliezen. Ik gok zelf op de 11e november!! Waarom weet ik ook niet (voor mezelf) Vannacht niet echt super geslapen, paracetamol heeft niet echt geholpen en nu dus weer best veel pijnlijke harden buiken!! Maar goed doet vast niks en het went hè!!! Oja gister heerlijk gegeten met mijn mannetje!!! En jaaa voelde me bijna een atractie haha!! Denk dat wel 4 mensen vroegen " hoe lang moet je nog" !! Nou euhhhh kan ieder moment haha
Hahahahahahahahaha Stitch!!! Gek wijf!! Rensje, ik ben ook een attractie...vanwege dat ik zo waggel. Heb zo'n pijn aan m'n schaambeen. M'n mannetje is zo diep ingedaald dat het zeer doet aan m'n schaambeen. (waarom die dan niet ff nog 2cm doorschuift naar buiten toe is me een raadsel )
@rensje wat fijn dat je hebt genoten met je man! De 11e is wel een leuke datum, begin van de Carnaval én de verjaardag van Amona! Trekken die mensen ook zo'n gek gezicht als je zegt dat het elk moment kan? De dierenarts zei van de week, goh, dat je dan nog weg durft?! Ehm ja, de dagen met wachten duren al lang genoeg... @zonnestraal kan je nagaan, ben nog niet eens de gekste of grappigste hier in huis...maar ik doe mijn best om zoonlief en manlief bij te houden Hier lekker gedoucht met massagestralen, misschien helpt het en voor de zoveelste keer mijn ziekenhuistas gecheckt. Alleen nog maar de DSI en iPad met hun laders inpakken, plus mijn handtas en dan ben ik er klaar voor alles wat ik vergeet laat ik manlief nog wel mee sjouwen
whahaha stitch, dat gaan we doen! peperkoek! @isis succes!! hier nog steeds roze slijmverlies en geregeld harde buiken. vind het toch wel spannend worden nu..
Wat spannend allemaal. En nog geen nieuws? Ik heb het idee dat ik al achter loop haha. Maar goed, niet iedereen een paar weken van te voren bevallen natuurlijk hihi.
Wat veel geschreven hihi... ga niet proberen 't te onthouden maar heb smakelijk gelachen En Isis, heel veel succes meid!!!! Wie volgt? Straks blijven wiedeltje en ik over en hebben jullie 't al over tepelkloven hahaha
Oh en Rensje, wat een eer dat je op m'n verjaardag "gaat" bevallen Dag ervoor heeft ook wel wat, qua datum 10-11-12... als't niet zo lang wachten zou zijn, zou ik wel overtijd willen lopen tot 12-12-12 maar wil ook wel graag'n novemberbaby
Ja hè amona!! Dat doe ik special voor jou!! Onze zoon is ook op de 11e geboren ... Wel september!! Maar goed waarom ik zo denk weet ik niet haha... Bij zoonlief ben ik precies op 39 weken bevallen vandaar dat ik nu ook denk dat ik eerder ga maar eigenlijk slaat het helemaal nergens op misschien duurt het nog wel 1 maand pffffffff!! Meiden zullen we afspreken dat we pas een nieuw topic beginnen als iedereen echt bevallen is? !? Want is ook zo sneu als iedereen vroeger gaat bevallen en amona blijft alleen over hahaha grapje meis..... Ik laat je niet in de steek hoor en misschien ben jij wel eerder als ikke!!!
Weet je wat het stomme is!! Nu denken we allemaal ohhh ik wil bevallen, en dadelijk zitten we midden in de weeën en dan is het aaaaaahh ik wil niet meer, heb ik hier nou zo naar uit gekeken haha!!! En als het dan gepiept is voel je je zo sterk!!!! Tenminste zo heb ik het de eerste x ervaren!!
Ah wat lief Rensje, met z'n allen naar'n nieuw topic. Zo niet, kom ik vroegtijdig mee haha Enne die bevalling hoeft niet zo van mij maar't resultaat is toch wel leuk inderdaad En inderdaad miss beval ik wel vroeg en ben ik je alsnog voor, maar lijkt me sterk met al dat voorwerk van jou! Ik hoop dat ik maandag kan zien/te horen krijg dat ie ingedaald is anders weet ik niet of ik plat moet liggen mochten de vliezen breken... dat moet je dan toch echt doen ivm navelstreng toch of is't wat overdreven?
@ Isis wat spannend, zet hem op! Ik heb nog ff een nachthemd en een pyjama gescoord. Verder gister mijn tas helemaal gecheckt, en ik moet nog een extra tasje thuis neerzetten met extra ondergoed/ kleding vr de baby etc. Ik blijf namelijk een paar nachten in het zkh en neem niet alles in een keer mee. Wat nemen jullie verder mee, iets van drinken/eten? Ik heb pakjes drinken, evergreen en dextro. Verder mijn mobiel en ik denk ook de tablet en wat te lezen... @ Amona, over de navelstreng, bij de eerste werd me dat idd verteld toen ze nog niet helemaal was ingedaald. Nu bij de tweede zei ze dat die vaak pas met de bevalling helemaal indalen en dat ik niet hoef te gaan liggen mochten de vliezen breken.. Ik vond het wel wat vreemd, wist niet beter dan dat je idd moet gaan liggen tot je zeker weet dat het echt is ingedaald. Hier ligt de kleine wel met het koppie naar beneden een stukje in mijn bekken.
@ Amona, stel je vliezen breken al voor je volgende bezoek dan zou ik direct even bellen en aangeven dat het nog niet is ingedaald. Dan vertellen ze wel wat je moet doen/ komen controleren oid. Ff teruglezen of er al nieuws is van spijkervrouwtje?
Goede inderdaad, zou vk bellen mochten vliezen al breken. Voel wel dat kleine nog lager ligt maar of dat dan al volledig ingedaald is, geen idee. Hoe vond je jouw badbevalling? M'n v/geboortehuis heeft ook'n bad. Wil er miss wel in ter pijn bestrijding, geen idee of ik er echt wil/kan/ga bevallen. Ben wel'n muts en denk dat ik dan 'n topje aanhoud Ik heb vandaag echt last met staan/lopen...bekken. Of dat door't shoppen (1 winkel!) van gisteren komt, of de kleine lager ligt, of gewoon meer last, geen idee... Wel lastig want er wacht'n afwas op me en dat kan niet zittend... Nog geen nieuws van spijkervrouwtje, Fionn en Isis maar denk dat iig de eerste twee hun kleintje al wel in armen hebben!! Spannend!
@ Amona, mij beviel het bevallen in bad goed (los van dat het achteraf gezien beter was geweest als ik pijnstilling had gehad en niet 1,5 uur had hoeven persen maar dat is achteraf) Het warme water was fijn om in te liggen en ik kon me goed bewegen. Ook heb ik uiteindelijk zonder knip scheur of hechting onze dochter eruit gekeken, die niet bepaald in de beste positie lag (sterrenkijkertje en hoofdje beetje scheef ook...) En ik denk dat dat komt doordat ik al uren in het warme water lag, dus alles was lekker week geworden. Tijdens het persen zat mijn man achter me in het bad en dat hebben we beiden als zeer mooi en prettig ervaren. Toen ik na de bevalling het bad uit ging voor de placenta heeft mijn man nog met onze dochter in het bad gezeten. We hadden het van tevoren niet zo bedacht, dus na de bevalling mocht hij mijn knalroze badjas aan haha! : ) Dus ik zou het zeker proberen als ik jou was, en geloof me ik ben ook best preuts maar op het moment van bevallen had ik daar echt geen last van. Na een bevalling ben je ook zowat al je schaamte wel voorbij in het begin... En je kunt er natuurlijk ook voor kiezen om de weeen op te vangen in bad en uiteindelijk te bevallen op bed of zo. Dat voel je op dat moment denk ik wel wat je wil.
Nog steeds geen nieuws. Zelfs ik word er zenuwachtig van! Ik wilde eigenlijk ook in bad gaan bevallen, maar de gyn gaat niet aan een bad zitten helaas. Hier vandaag weer een goede ctg. Zag wel dat t klein beetje aan t rommelen was, naar vergeleken net gisteravond was t echt rustig in mn buik. Vandaag lekker over de markt gelopen en net de action weer leeg gekocht. Dus heb mn wandeluurtjes er ook weer op zitten hihi. Blijkbaar doet dat actief bewegen toch steeds wel iets. Ik hoop t, want dat maakt t inleiden zoveel makkelijker. Heb me er ook beetje bij neer gelegd dat we waarschijijk de 38 weken wel voorbij gaan.